14.02.200916:37

Štajner se trefil

V dresu Hannoveru se v bundeslize střelecky prosadil bývalý český reprezentat Jiří Štajner. Jeho mužstvo hraje v poločase se Stuttgartem 2:2.

13.12.200816:11

Štajner se trefil počtvrté

Jiří Štajner zaznamenal čtvrtý ligový gól v této sezóně. Útočník Hannoveru otevřel ve dvaatřicáté minutě skóre zápasu s Bielefeldem.

07.12.200819:41

Štajner smutným hrdinou

Jiří Štajner se stal smutným hrdinou zápasu mezi Wolfsburgem a jeho Hannoverem. Český internacionál v 59. minutě vyrovnal na 1:1, o čtyři minuty později si ale dal vlastní branku a Hannover nakonec prohrál 1:2.

10.11.200816:26

Štajner vynechá tři zápasy

Jiří Štajner vynechá nejbližší tři bundesligové zápasy. Takový trest útočník Hannoveru dostal za své vyloučení ve víkendovém utkání proti 1. FC Köln, v němž v 89. minutě v souboji při rohovém kopu udeřil loktem do břicha protihráče Rodu Antara.

07.11.200822:21

Štajner byl vyloučen

Záložník Hannoveru Jiří Štajner byl v pátečním utkání německé bundesligy vyloučen. V 89. minutě udeřil obránce domácího Kolína Rodu Antara loktem a oslabil tak svůj tým při pokusu o závěrečný nápor. Hannover prohrál v Kolíně 1:2.

14.08.200811:40

Štajner vynechá úvod sezony

Hannover začne novou sezonu bez Jiřího Štajnera, český útočník má problémy se zády.

31.03.200814:44

Štajner zůstává v Hannoveru

Jiří Štajner si ještě prodlouží své působení v Hannoveru, český útočník se s německým klubem dohodl na novém jednoletém kontraktu, jehož součástí je i opce pro další sezonu.

22.03.200817:48

Jiří Štajner dal gól

Dobrou střeleckou formu má Jiří Štajner. Hráč Hannoveru se v Bundeslize trefil podruhé v řadě, a přispěl tak k remíze svého týmu s Duisburgem