Jan Holenda Expres zprávy

03.04.201115:20

Holenda otevřel skóre

Jan Holenda, který se objevil v základní sestavě Anži Machačkala, už v sedmé minutě otevřel skóre duelu s Kazaní a Anži po prvním poločase vede nad Rubinem 1:0.

24.12.201015:08

Bursaspor se údajně zajímá o Wilfrieda a Holendu

O útočníky Jana Holendu a Bonyho Wilfieda se údajně zajímá turecký Bursaspor. Podle serveru sporhaberleriniz.com je hlavním cílem tureckého prvoligového klubu africký útočník ve službách Sparty Praha. Zástupci aktuálně druhého klubu Süperligy viděli "Nového Drogbu" při zápasech v Polsku a v posledních dnech proběhly už i první kontatky s pražským klubem. Pokud by tato varianta nevyšla, druhým na seznamu případných posil je prý Jan Holenda z Anži Machačkala, kterého už sledoval i asistent trenéra Bursasporu a svým nadřízeným ho doporučil především díky fyzickým předpokladům.

13.11.201016:33

Holenda skóroval za Anži

Jan Holenda srovnával v 16. minutě skóre zápasu v Grozném na 1:1. Český útočník odehrál za Anži šedesát minut, než ho vystřídal Josan.

06.11.201016:05

Holenda nedal penaltu

Jan Holenda v utkání proti Tomsku neproměnil penaltu. Útočníka Machačkaly ale neúspěch nemusel příliš mrzet, jeho tým udržel vedení 1:0.

24.10.201016:43

Holenda přispěl k remíze

Jan Holenda otevřel skóre zápasu ruské ligy mezi týmy Anži Machačkala a Zenitem Petrohrad. Domácí i díky brance českého útočníka ze třetí minuty remízovali se Zenitem 3:3.

11.04.201011:03

Holendovi se střelecky daří

Jan Holenda znovu skóroval v ruské lize, a dnes hned dvakrát. Útočník Anži Machačkala zvýšil jednobrankové vedení svého týmu v Novosibirsku v 35. a 48. minutě už na 3:0.

03.04.201016:09

Holenda přispěl k výhře

Jan Holenda se v ruské Premier Lize zapsal mezi střelce, český útočník v 53. minutě zápasu s Alanií Vladikavkaz jistil výhru Anži Machačkala 2:0.

02.06.200908:30

Lafata do Sparty?

Podle deníku Sport se i v letní pauze chystá velký pohyb v kádru pražské Sparty. Z týmu je údajně na odchodu hned dvojice útočníků Holenda - Kulič. Nahradit by je měl nejlepší střelec uplynulého ročníku II. ligy Martin Jirouš a také David Lafata. V případě druhého jmenovaného jde však pouze o spekulaci, neboť vedení Pražanů se již dříve nechalo slyšet, že chce do týmu brát spíše hráče, kterým končí smlouva. Není prý ani vyloučený příchod neznámé zahraniční posily.