Van der Vaart za sebou má povedený debut

08.08.2008, 19:06
Aktuality
Snový debut v dresu Realu Madrid za sebou má Rafael van der Vaart. Španělský velkoklub se v jednom z řady přípravných utkání střetl s kolumbijským celkem Independiente de Santa Fé a vyhrál 2:1. Nizozemský reprezentant se na výhře svého nového zaměstnavatele podílel gólem a prsty měl i v rozhodujícím momentu zápasu...

Bílý balet hrál od dvacáté minuty bez vyloučeného Salgada a několik minut před poločasovou přestávkou inkasoval branku. Obrat přinesla poslední dvacetiminutovka, v 74. minutě se nejprve trefil Rafael van der Vaart a o tři minuty později dal rozhodující branku obránce Pepe.

"Vše, co se stalo, bylo velice dobré. Gól a asistence jsou jenom třešničkou na dortu. Pro hráče v novém týmu je to snový debut. Byl to těžký zápas a navíc na nás byla znát únava, přesto jsme nakonec zvítězili," řekl po zápase bývalý kapitán Hamburku.

Autor: Tomáš Pavlík / teamtalk.com