Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (33)

Střídat Matějovskýho byla neskutečná chyba.. Pak se Sparta jen uchylovala k nákopům na Bonyho. Podle mě i když to bylo 0:1, tak ten zápas až na chyby v obraně byl v režii Sparty a otočila by to..

Chyba byla to, že vůbec toho tragickýho matějovskýho postavil, to byla zásadní chyba!!!

Jako tak špatnýho sem ho nikdy hrát neviděl, to samý Jeslínek,ale jo v pohodě, pak přišli Sionko a Podaný, jako snažili se,ale když ve Spartě není systém žádnej, a obránci, zejména pamič, bude nakopávat dlouhý balony(navíc na mokrým terénu!!!! ) a to vše na Bonyho, tak ten tam s tím udělá velký prd, když nemá podporu zálohy absolutně žádnou!!!Takhle to vidím já.

Tragický Matějovský? Viděl jsi jak ta hra vypadala bez něj? Nákopy na Bonyho.. A s ním? Kombinační hra plná kolmic a vynikajících přihrávek za obranu..

ty mě fakticky bavíš

Tak jestli se ti ta hra ve druhý půli líbila víc, tak prosím.. Proti gustu žádný dišputát

říkám, ve Spartě není systém, nebo myslíš že nákop přes celou obranu na Bonyho,a bez podpory zálohy to jde?

Když tam byl Matějovský tak to včera evidentně šlo..

Ne,matějosvký fakticky ne a to sorry hrála bídně celá záloha, už sem to psal

No dobrá.. Já v tom, co jsem viděl osamocenej nejsem. První půle se mi z naší i ze stany Bolky hrozně líbila.. A Matějovský byl v tu dobu nejlepší hráč na place, když měl balon, tak to smrdělo šancí..

Děláš si prdel? Do poločasu náš absolutně nejlepší hráč.. zařídil dobrých 5-6 šancí.

jj 5-6 dobrých protiútoků pro Bolku, ano viděl sem

Tak to jsi koukal asi někam jinam Včera byl tragickej Kucka, kterej ztrácel balony ve středu pole.. Matějovský hrál skvěle, navíc makal i dozadu..

Kdo hrál včera pěknou tužku: celá záloha, pamič, řepka, kladrubský neviditelnej, Brabec si odehrál svoje.A Bláža a Bony na to fakticky sami nestačej,možná Jarda chyboval při rohu,ale co chytil v tý první půli na 2krát?klobouk dolů!

V 1. půli jsme Bolku přehrávali.. Ty šance byli vždycky po individuálních chybách v obraně.. zatímco Sparta si ty šance dělala sama.. Třeba ulička Matějovskýho na Kadlece, kterej byl sám před brankou..atd. Ve druhý půli už to bylo jen hurákop na Bonyho..

Pro mě byl nejlepším hráčem asi Pamič. To jeho nasazení, entuziasmus a skvělá fyzická kondice, to je paráda. Je vidět, že hráč nemusí být super technik, aby rozdával radost. Mimochodem, jak je na tom chorvatská reprezentace s postem levého obránce? Nepřišel čas, aby dostal šanci?

Pamič byl taky skvělej, jenže jen směrem dopředu.. Dozadu udělal tak 2/3 hrubice, který mohly vést ke gólu.. I proto to u mě vyhrál rozhodně Matěj. Za Chorvatsko hraje Strinič, nebo Pranjič.. Mají tam celkem slabinu, ale to se teď musí předvést v EL, aby si ho Bilič vůbec všimnul

Udělal dvě až tři hrubky nebo dvě třetiny hrubky ? Hm, tak třeba se tam dostane. Ale na druhou stranu, zas tak moc po tom netoužím, aby si Pamiče někdo všímal. Ruce pryč od něj , ten tu musí zakončit kariéru a stát se novodobou legendou Sparty. Jsem snílek .

Pamič? Nákop dopředu na mokrým térenu mi přijde parádní

Tak Pamič by si to zasloužil.. Uvidíme, zatím dělá celkem chyby směrem dozadu a rozehrávku taky většinou nemá moc super. Takže nějaký velký zájem o něj asi moc nebude zatím..

tak já si myslim že jsi se na včerejší zápas asi nekoukal,nebot matej hrál nejlíp ze vsech v 1.puli

No a Kadlec to zahodil,tak co z toho?Přehrávali? kolik jsi toho včera vypil prosimtě?

To už ale není vina Matějovskýho, že to Kadlec zahodil..

Já bych to obrátil. Bolka perfektně využila slabin, který Sparta má (a budou se spíš zhoršovat) - pomalost obrany. A perfektně Bolka využila potenciálu, který se skrývá v Rolkovi. Najednou neměla Sparta převahu ve vzduchu, jak je zvyklá (nakonec - toho využila i Slávie s Koubským).

Myslím, že není dobrý zhazovat sílu a výkon soupeře, ač je sympatické, že hledají chyby sami v sobě.

Mimochodem koukám, že je zde zase diskuse o Matějovským. Jsem jeho velkým kritikem, ale včera mě přišel vážně výbornej a dokonce stíhal. Jeho stažení bylo způsobeno nejspíš tím, že se v první půlce vyšťavil a nemohl dál. Jinak si to neumím vysvětlit.

to ze tady ostatni argumentujou rozdilnou kvalitou polocasu proti Matejovskemu (1.horsi, 2 lepsi) neni zpusobeno tim, ze by hral hovno a nebyl platny sparte, ale pouze tim, ze Bolka prestavala hrat a nechtela uz tolik otevirat hru, logicky tak vznikl vetsi tlak na boleslavskou branu.

kazdej kdo ma oci, musel vcera videt, ze matejovsky hral dobre.

r.mrazik

jako po kazdym zapase....Chovanec VEN !

Matejovsky mi zrovna vcera neprisel uplne tragickej,zadna slava teda,ale mirny zlepseni oproyi minulym zapasum..co ale nechapu ale nasazovani Jeslinka vzdycky s petikolovou pauzou(I kdyby Ty kvality mel-jakoze je podle me nema),tak by to pro nej bylo tezky..

Kdyz uz jsme pustili Zofcaka,tak jsem cekal,ze to bude sance pro hrace typu Kaderabka,Krejciho..

Jinak bylo alarmujici jak nestihala obrana,jelikoz ji ceka ted Vagner Love jsem zvedavej

Spartav žádném případě Bolku nepřehrávala,mohla být ráda,že v poločase prohrávala jen o branku,potom to hrála silou,nic jiného zatím neumí.Sparťanské hvězdy byly zastíněny běhavými hráči Bolky.

souhlas s jukulou+ Spartani jsou haluzáři

twerp

Jojo... Sparta dá góla v 90 minutě a jsou to haluzáři. Dostane v 90. minutě a sou to lamy co neumí dát góla, druhý tým bude vychválen za heroický výkon v závěru. Sparta prohraje v Evropě se Žilinou a sou to šmatláci. Sparta vyhraje proti Palermu či Panathinaikosu a vždy je to haluzová výhra navíc když soupeř neměl hráče/nebyl rozehraný/pískal blbě rozhodčí/měl krizi a kdyby tolde nebylo, tak Sparta určitě dostane bůra....