Skotsko: O baráž jsme přišli v domácím zápase s Českem

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Ti jsou ubrečení jak my.

Taky mě napadlo něco v tom duchu.

johan14

ale no tak chlapci, veď má pravdu

Kdyby měl pravdu, tak by tam bylo napsáno, že měli prohrávat po nějaké čtvrthodině, kdyby rozhodčí pískl penaltu po faulu na Baroše nám, což neudělal. Na tohle se nemůže vymlouvat, měli dát tři góly.

Což už je na ten jejich fotbal docela dost.

niflheim

No tím gólem ze sedmé nastavené minuty proti Lichtenštějnsku mě taky moc nepřesvědčili.

kiwwi

aspon bol regulerny

goodbay

nastavovalo se 5. minut a oni to dali v 98. no

O baráž přišli hlavně díky svojí směšné hře. Horší fotbal jsem snad ještě v životě neviděl a je to hodně špatné vysvědčení pro nás, že jsme je lehce neporazili.

vlastik

hmm, tak je to všude stejné :) ,,Kdyby zo dopadlo, jak mělo" tak sme penaltu kopali už v prvním poločase a kdyby to dopadlo jak mělo, tak ve skotsku vyhrajem tak 4:2, naši hráli špatně, ale co předváději Skoti, to je ještě větší hnus. Totálně se mi zhnusili, když přijeli s absolutnim betonem k nám