Rakouský tisk: prohra s Chorvaty byla nešťastná

Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (22)

hráli sakra dobře. kdo od nich před šampionátem čekal víc než jen fackovacího panáka skupiny? prohru si nezasloužili, ale o tomhle fotbal není

jj hodne povedeny vykon,nemaj se za co stydet

presne tak...fotbal se hraje odjakživa na goly a na ty prohrali no.. asi neco jako zapas my s svycarama... rek bych dokonce jak pres kopirak

my jsme ale na rozdíl od Chorvatů neměli žádné šance a nehráli dobrý fotbal ani jeden poločas....

ty blbecku spis my sme Svycary k nicemu nepustili

nefetuj už to ředidlo,...

když pudeš příště zas na sluníčko, namoč si kapesník a dej si ho na hlavinku

na co si koukal prosím tě??

zas takovou pravdu nemáš.. Švýcaři měli zhruba dvě gólové šance, jinak spíše střely z větší vzdálenosti. Žel bohu my jsme měli jedinou golovku a proměnili jsme. Jinak obrana pracovala dobře. Chyba byla v záloze, kde jsme ztráceli moc míčů.

tak to vůbec....

že ty ses na ten náš zápas ani nedíval, co??

Nehráli špatně, ale prostě to sou kopáčové, který neuměj dát góla. V tom se od kvalitních týmů, jako sme třeba my, že jo, liší... Jestli ste si všimli, tak Chorvati přestali v druhej půlce, možná už koncem první, uplně běhat, čimž Rakušáky pustili do hry

Stěžují si na rozhodčí, ale pak přiznají, že penalta byla zasloužená ,a že měli mít vyloučeného hráče.

Ten Pogatec jí měl dostat jak když fikne, nechápu rozhodčího, že mu jí nedal...

M11

byl pokakany

jj, drzel ho rukama, podrazil nohou a pak mu dal po papuly... ale ta penalta byla vselijaka, to se musi priznat

M11

vselijaka ??? tak to uz pak asi musi cloveku zlamat hnaty aby byla opravnena ???

penalta byla jasná.

ta penalta podle me vubec jasna nebyla... Ale to je vec nazoru.

těžko mohla bejt penaltovější

Rakušani hráli ve druhym poločase skvěle a nikdo by se nemohl divit,kdyby nakonec ten zápas i otočili. V prvnim poločase si myslim,že měli ze soupeře trochu respekt,ale ve druhym poločase se ho zbavili a byli lepšim týmem,jakoby Chorvati chtěli ten výsledek 1:0 uhrát až dokonce,podobně to vypadalo jako když hráli naši se Švýcarskem