Přetáhne Allofse z Brém Bayern?

29.12.2007 11:31 - Aktuality
 
Klaus Allofs je v současné době sportovním ředitelem Werderu Brémy, ale už brzy může změnit klub. Zájem o jeho služby totiž má Bayern Mnichov a Allofs odmítá prozradit cokoliv konkrétního o své budoucnosti.

Bývalému německému reprezentantovi totiž v létě smlouva s Werderem. Podobně je na tom mnichovský Bayern, kde po sezóně končí Uli Hoeness. Nabízí se proto Allofsův přesun do Bavorska, o kterém se v Německu hodně mluví.

Werder nabídl Allofsovi prodloužení smlouvy, ale není jisté zda zůstane. "Nemůžu potvrdit, že zůstanu v Brémách," prohlásil Allofs pro Bild. "Brémy jsou mojí první volbou a já nebudu současně vyjednávat s jiným klubem. Ale je pravda, že je o mě zájem v několika klubech."

Klaus Allofs působí na ředitelském místě ve Werderu od roku 1999 a je jedním ze strůjců úspěšného týmu. Spolu s trenérem Thomasem Schaafem vytvořili tým, který hraje velmi pohledný fotbal a dokáže uspět v Německu i Evropě.
Autor: Radim Šantrůček / goal.com
Počet zobrazení: 1019
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.