Pellegrini: Dva zcela odlišné zápasy

03.09.2007, 12:37
Aktuality
Asi jako Alenka v říši divů si včera musel připadat Manuel Pellegrini. Jeho Villarreal před týdnem převálcoval Valencii a na jejím stadionu zvítězil 3:0, včera večer však přišlo kruté vystřízlivění. Žlutou ponorku potopil madridský Real, který domácím nadělil "bůra"...

První poločas byl vyrovnaný a domácí měli dokonce místy navrch. Zlom přišel v závěru první a na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky. Ve 39. minutě se trefil Raúl, po změně stran pak přišla smršť. "Bílému baletu" stačilo pouhých pět minut k tomu, aby odskočil na rozdíl tří branek. Demotivovaní domácí pak inkasovali ještě dvakrát a nakonec z toho byla ostudná porážka 0:5.

"Byly to dva zcela odlišné zápasy. V prvním poločase jsme byli lepší. Měli jsme více šancí a hráli lépe, ale gól dal Real a po změně stran dvěma rychlými trefami rozhodl zápas. Zasloužili jsme si jít do kabin s náskokem, za stavu 0:3 jsme už hráli vabank," řekl na pozápasové tiskové konferenci smutný Pellegrini.

Autor: Tomáš Pavlík / teamtalk.com