Musíme se z facky poučit, říká Jarolím

10.02.2009, 16:03
Aktuality
Český záložník Hamburgeru SV David Jarolím doufá, že se on i jeho spoluhráči poučí z porážky v Karlsruhe. Hamburk nečekaně prohrál 2:3 a klesl na čtvrté místo.

Když v prvním jarním kole Hamburk porazil doma mnichovský Bayern, začalo se v přístavním městě nahlas mluvit o titulu. Týden nato je všechno jinak. V Karlsruhe dostali fotbalisté Hamburku pořádnou facku. "Snad přišla včas," říká český kapitán David Jarolím.

"Byla to naprosto zbytečná porážka," řekl Jarolím pro klubový web. Hamburk si v Karlsruhe nechal vítězství doslova utéct mezi prsty. Když ve 48. minutě Colin Benjamin zvýšil na 2:0 pro hosty, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Jenže hned za minutu snížil Freis a už v 53. minutě Federico vyrovnal. V nastavení pak Sebastian Freis svou druhou branou v utkání dokonal dílo zkázy.

"Ukázalo nám to, že bojovat se musí do poslední minuty do poslední vteřiny. Musíme se z toho poučit," dodal Jarolím. Na čtvrtém místě tabulky ztrácí Hamburk na vedoucí Hoffenheim tři body.

Autor: Jiří Fišara / goal.com, hsv.de