Flores: První test dopadl dobře, nyní se musíme přeorientovat na ligu

28.10.2009, 10:17
Aktuality
Úspěšnou premiéru na lavičce Atletika Madrid za sebou má Quique Sanchez Flores. Klub z hlavního města Španělska ve včerejším pohárovém zápase na hřišti Marbelly splnil povinnost a vyhrál 2:0, jeho nový kouč byl pak vedle výsledku spokojen především s výkonem...

Atletiko šlo do vedení v 18. minutě poté, co si dal vlastní branku Troyano. Sedm minut před koncem pak výhru pečetil Maxi Rodriguez.

"Pocity jsou dobré. Stále mám stejnou představu, hráči jsou chytří, kontrolovali jsme zápas a dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Je to dobrý výsledek," hodnotil po zápase Flores, který nahradil Abela Resina.

"Hráči mají kvality na to dostat se ze současné situace. Hráli dobře v obou poločasech a soupeři povolili málo šancí. Líbí se mi jejich inteligence, přesně vědí, co mají dělat, soupeře nepustili ani k protiútokům. První test dopadl dobře, nyní se musíme přeorientovat na ligu," ví Flores, jehož tým o víkendu cestuje na hřiště Athleticu.

Autor: Tomáš Pavlík / sports.yahoo.com