Del Bosqueho potěšil především výkon

12.02.2009, 12:46
Aktuality
Španělsko včera opět ukázalo, proč v létě vyhrálo evropský šampionát a je nejlepším týmem na "Starém kontinentu". Výběr země z Pyrenejského poloostrova doma v přátelském utkání přivítal Anglii a zvítězil 2:0. Trenéra Vicente del Bosqueho potěšil především výkon jeho svěřenců...

"I nadále jdeme stejným směrem a od léta jsme nezměnili prakticky nic. Nejlepší věcí na dnešním zápase byl výkon," pochvaloval si po utkání bývalý kouč Realu Madrid.

"Byl to hodně náročný zápas, ačkoli jsme nad ním v jeho průběhu jen tak neztratili kontrolu. V prvních minutách měl soupeř šance, které nás mohly stát inkasovaný gól, pak jsme ale převzali otěže zápasu my. Nevytvořili jsme si zase tolik brankových příležitostí, avšak hráli jsme proti velmi silnému týmu," dodal Vicente del Bosque.

Španělé šli do vedení ve 36. minutě zásluhou Davida Villy, sedm minut před koncem pak jejich vítězství pečetil Fernando Llorente. Svou sérii neporazitelnosti díky tomu Španělsko protáhlo již na 29 zápasů.

Autor: Tomáš Pavlík / sports.yahoo.com