Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Ritchie

A pomezních, co maj sítě ještě kontrolovat.

kalla

Kiessling odpad.

Proč facepalm? Nejde mi ani o to, že nešel za rozhodčím, ale o to vyjádření, když tvrdí, že to neviděl, byl zády k brance atd. Proč se potom chytal za hlavu?

On ale rozhodčímu řekl, že si není jistý.

"Měl jsem lehké pochybnosti, ale reakce hráčů byly jednoznačné. Nikdo nebyl proti. Nikdo mi neřekl, že by míč nebyl v brance," :D

Hlavně ta reakce Kiesslinga, který stal přímo před ním, byla jednoznačná.

CubONE

Tak ale taki hraci Hoffenheimu vobec neprotestovali. Myslim, ze aj to ho presvedcilo.

johnn

ale pozrite sa z druhej stranky kto by trafil tu dieru v sieti ved to je mensia ako branka a on to trafil to je strelec

Pan Střelec

REPLIKATOR

popltak

Bundesliga hadr, co FCBM?

cristiano.K.

Kiesslingova omlouva je na pěst, moc dobře věděl,že gol nedal (chytil se za hlavu) a pak podá vyjádření,že nevěděl? Věděl,ale zmátlo ho to,že nikdo neprotestuje a že ostatní spoluhráči slaví.

Miguel19

godwood

Filip12

Kiessling Negól

božský John

Moc dobre videl, ze to leti vedle, jinak by se nechytal za hlavu. Takze to je jeste lhar

podvodník a lhář, ke korupčníkům ho dát

božský John

To ne. Zas je to dobrej fotbalista a to by nam ta sparta moc utekla

Myslel asi Juventus.

Kecá...

veikko

A ten gólman je buď mega flegmatik a nebo idiot. Že si neše nikdo stěžovat, no jo, Němci, ti si nestěžujou.

stas87

tak ked casteels skocil po tej hlavicke tak v tej rychlosti nepostrehol ze dostal gol,ked sa potom otocil a videl loptu v sieti tak co si mal mysliet?ved ani hraci domacich negestikulovali k rozhodcovi,aj ja u TV som si myslel ze to bol gol,komentator tiez

veikko

Tak když skáčeš po balónu, tak na ten balón asi koukáš, ne? Když si ani nešli stěžovat hráči Hoffenheimu, tak proč by si měl Kiessling myslet, že to nebyl gól.

stas87

tak si to video pust od 0:31 a mozno ti to dojde

veikko

Jo, to jsem viděl, ale on si taky mohl myslet, že to viděl blbě, chápeš?? Když to viděl blbě úplně každý na hřišti.

CubONE

Suhlasim. Videl, ze to leti mimo, ale po otocke zistil, ze lopta je v sieti a nikto neprotestuje.

pojde do juve

Co chcete na vesnických hřištích bývají děravý sítě.

Hráči Hoffenheimu jsou velcí flegmatici, protože podle reakcí okamžitě po střele je jasný, že někteří z nich viděli, že to nebyl gól např. hráč s číslem 8. Takhle se po gólu od branky neodběhává jakoby nic.

Branky je dosaženo tehdy, pokud míč přejde celým svým objemem brankovou čáru a skončí v síti. pravidlo bylo splněno, jedná se o regulérní gól. Možná gól měsíce

db18

Swarley

pokud míč přejde celým svým objemem brankovou čáru - což se nestalo

Free_player

Stane se no

Chyba Hoffenheimu, nemaj mít díry v síti...stalo se to vše rychle, míč letí rozvlní sít a skončí v bráně.. Možná rozhodčí váhal, ale pak ho ten míč v bráně přesvědčil že to byl gol..

C-M@ster

Když takhle hlavičkujete, vidíte, že je míč mimo a najednou všichni spoluhráči slaví, protihráči jsou naštvaní a rozhodčí ukazuje na střed, co vás napadne? Že míč proletěl sítí, nebo že jste se asi díval špatně a míč fakt proletěl bránou.

A rozhodčí před zápasem kontrolují sítě. Takže tu díru měli odhalit.

domingo

Taky nechapu proc se tady vsichni opiraj do Kýblinga, podle me je docela pochopitelny, ze se v ty rychlosti kouknul na spoluhrace, protihrace, sudiho a napadlo ho, ze treba blbe videl. Bych chtel videt toho hrdinu, kdo by presvedcoval vsechny ostatni o tom, ze ten gol vlastne nedal..

tady jde o to prohlášení:"Drazí fanoušci, přátelé a všichni, co mi právě píšete nebo jste mi psali. Chápu vaše reakce, i já sám jsem ze všeho zklamaný. Podle televizních záběrů jsem to viděl jasně a byl to neregulérní gól. Během utkání jsem přesně neviděl, co se stalo, po hlavičce jsem byl otočený zády k bráně a najednou byl míč v síti, to jsem také řekl rozhodčímu. Omlouvám se všem sportovním fanouškům, taková výhra není správná,

Kdyby řekl, myslel jsem si,že šel míč vedle,ale když jsem viděl jak všichni slaví,tak jsem myslel,že mě zradil zrak, tak je to ok.

*,že to byl gol

stas87

a ty si myslis ze by dneska takto otvorene prehovoril hociktory hrac? nebud naivny,stefan povedal len to co sa cakalo,nic viac,nic menej

db18

...však on si pak ani nepamatoval co přesně řekl sudímu - jen, že myslel, že balon jde mimo a neví jak se dostal do branky...

db18

Pipo123

Hráčom Hoffe to bolo stejne jedno, mali to u prdele, nikto neprotestoval

přesně tak, v Itálii už by sežrali rozhodčího zaživa

slovaňáák

Pomezní podcenili kontrolu sítí a takhle to dopadlo.

kmotor corleone

pamata si niekto na acid house a poviedku postup glenton stars?

REPLIKATOR

Stejně je divný, že nikdo po tom "gólu" nešel zkontrolovat síť

Ja som spokojny, over mi vysiel

budeš se divit,ale asi 5.minut náhradnici Hoffe šli a rozhodčího na to upozornili,ale po 5.minutách už je to pozdě.

Nejlepší by bylo opakovat zápas od té 70. minuty, kdy to bylo 1:1 pač i když toto pobavilo, tohle sem nezažil ani v hanspalce kde je možné asi všechno, bylo by to nejspravedlivější řešení celé situace.

stas87

v 70.minute to bolo 0:1..

Aha, no, to je jedno, prostě od té inkriminované minuty, kdy padla ta branka-nebranka.

db18

...tady by se možná opakoval celý poločas, ale asi by to taky bylo jednou z možností

nevim teda,opakovat zapas mne prijde nesmysl, v tom pripade by se mely vyhodnotit vsechny zapasy, kde padl gol z ofsajdu, po faulu atd a vsechy tyto zapasy v sezone by se mely opakovat

Spasitel

Pravda no aj tak to bola chyba Hoffenheimu hlavne mali si spraviť poriadne brankové siete.

HSV1887

Leverkusen

Měli si dát potom sami gól (fair play).. ale ten rozhodčí si asi nějakou dobu nezapíská, jestli ještě vůbec..