Blanc: Remíza odpovídá vývoji zápasu

10.02.2014, 17:03
Aktuality
Velkou šanci včera večer propáslo Paris Saint-Germain. Svěřenci trenéra Laurenta Blanca ve šlágru francouzské ligy na půdě AS Monaco dlouho vedli, nakonec ovšem brali jenom bod za remízu 1:1. Rozdíl mezi oběma celky tak i nadále činí pět bodů...

PSG mělo výborný vstup do zápasu a vedlo už od osmé minuty, v níž se mezi střelce zapsal Pastore. Také vyrovnávací trefu obstaral hráč hostujícího týmu, V 74. minutě ovšem zamířil do vlastní sítě Thiago Silva.

"Remíza odpovídá vývoji zápasu. V prvním poločase jsme byli lepší, dali gól a měli i šance na to přidat další. Po změně stran Monaco změnilo systém, my se stáhli a soupeř vyrovnal," hodnotil Blanc.

"Po inkasované brance jsme se chtěli tlačit dopředu, strhnout výhru na naší stranu a mohli i vyhrát. Remíza z Monaka není špatným výsledkem," dodal.

Autor: Tomáš Pavlík / ligue1.com