CAF - Africký pohár národů 2017 - účastníci

Zimbabwe

 

Africký zápisník II. aneb Tunis pálených šancí

Největší jména se zatím na tomto Africkém poháru národů prosazují jedna radost: po Aubameyangovi se trefili také Mané s Mahrezem. Senegalec z penalty de facto rozhodl už v 10. minutě, protože Tunisané celý druhý poločas strávili nehorázným pálením vyložených šancí, alžírský tahoun potom pro změnu dvěma zásahy uchránil svou zemi od ryzí ostudy...  
16.01. | Názory a komentáře | 22 komentářů
 

Africký pohár národů 2017 - preview skupiny B

Obligátní "skupina smrti" na nadcházejícím Poháru nabídne souboj tří týmů, které se s klidem mohou počítat mezi medailové kandidáty. Alžírsko, papírově největší favorit na zlato, se v severoafrickém derby střetne s Tuniskem; velký respekt ale budí i Senegal v čele s rozjetým Sadiem Maném. Peloton skupiny B doplňuje nevyzpytatelné Zimbabwe.  
13.01. | Názory a komentáře | 152 komentářů
15.01. Zimbabwe s alternativními dresy
Zimbabwe dnes vstoupí do Afrického poháru národů v duelu s Alžírskem, činit tak ale bude v náhradní sadě dresů. Ty pravé od společnosti Mafro dosud do Gabonu nedorazily. (africanfootball.com)
07.01. Zimbabwská výprava zůstává v Harare
Již dnes ráno mělo Zimbabwe zahájit přípravu na Africký pohár národů odletem do Kamerunu, kde se má v úterý utkat v generálce s tamním výběrem, místo toho se ale situace komplikuje. Tým pro dnešek zůstal v Harare a pokračuje v dohadách o dlužené peníze z kvalifikace i o bonusy za každý zápas APN. Reprezentanti požadují pět tisíc dolarů, svaz nabízí jen polovinu. (bbc.com)
Další expres zprávy
Poslední zápas
15.01.Alžírsko - Zimbabwe2:2
Další zápas
19.01.
20:00
Senegal - Zimbabweinfo
Tabulka - skupina B
 TýmZB
1.Senegal13
2.Alžírsko11
 Zimbabwe11
4.Tunisko10