AVS Futebol SAD Portugalsko - AVS Futebol SAD - Zprávy

Další články

AVS zaskočilo Portimonense a před domácí odvetou je blíže k historickému postupu do Primeira Ligy

Celek z Vila das Aves, který byl nově založen teprve loni začátkem května po sloučení s týmem U.D. Vilafranquense, zahájil baráž o nejvyšší portugalskou soutěž naprosto skvěle a po vítězství 2:1 má nakročeno k tomu, aby se po pouhém roce strávené ve druhé lize probojoval mezi portugalskou elitou. Hosté od začátku druhého poločasu dokonce vedli o dva góly, prvoligové Portimonense však alespoň zmírnilo porážku v 86. minutě.

Portimonense zahájí baráž o udržení Primeira Ligy doma s nově vzniklým AVS

Portimonense po svém postupu do nejvyšší portugalské soutěže v sezóně 2017/2018 prožívalo celkem "klidné" časy a ani jednou se nemuselo zachraňovat, nicméně tato sezóna mu příliš nevyšla a teď bude bojovat o udržení prvoligové licence v dodatečné baráži. Jeho protivníkem bude nepříliš známý tým AVS Futebol SAD, který byl založen teprve loni a postup mezi portugalskou elitu by pro něj byl obrovský úspěch.