Přehled zápasů - 16.09.2020

00:15
Colo Colo - CA Peñarol
2:1
00:15
Jorge Wilstermann - CA Paranaense
2:3
02:30
Binacional - LDU Quito
0:1
02:30
Santos FC - Olimpia Asunción
0:0
12:00
Tobol Kostanaj - Ordabasy Šymkent
0:4
12:00
Leningradets - FK Ufa
0:1
14:00
SC Freiburg II - VfR Aalen
4:0
15:00
Mašuk KMV Pjatigorsk - FK Tambov
1:2
15:00
Ilirija Lublaň - NK Domžale
0:6
15:00
MFK Mykolajiv - Černomorec Oděsa
1:0
15:00
Nyva Vinnycja - Krystal Cherson
3:2p
15:00
Kryvbas Kryvyj Rih (2020) - Tavrija Simferopol
4:1
15:00
FC Viktorija Mykolajivka - Dinaz Vyšhorod
1:0p
15:00
FC Užhorod - Ahrobinec Voločysk
0:1
16:00
Ázerbájdžán - Moldavsko
odl.
16:00
SK Benešov - FK Teplice
0:3k
16:00
SK Český Brod - Chlumec nad Cidlinou
0:3k
16:00
Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem
2:0
16:00
Frenštát pod Radhoštěm - Baník Ostrava
0:4
16:00
TJ Unie Hlubina - MFK Karviná
0:6
16:00
FC Hlučín - Fotbal Třinec
0:3k
16:00
Sokol Hostouň - FK Mladá Boleslav
0:1
16:00
Motorlet Praha - MFK Chrudim
0:3k
16:00
Odra Petřkovice - Sigma Olomouc
0:3k
16:00
Povltavská fotbalová akademie - MAS Táborsko
0:3k
16:00
Slovan Rosice - Zbrojovka Brno
0:3k
16:00
TJ Sokol Srbice - Sellier & Bellot Vlašim
0:3k
16:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Fastav Zlín
1:0
16:00
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov
0:3k
16:00
Slovan Velvary - Bohemians Praha 1905
0:2
16:00
Loko Vltavín - 1. FK Příbram
0:3k
16:00
SK Vysoké Mýto - FK Přepeře
1:2
16:00
MFK Vyškov - 1. FC Slovácko
0:3k
16:00
1. SC Znojmo FK - SK Líšeň
0:3k
16:00
Spartak Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou
1:0
16:00
KPV Kokkola - Myllykosken Pallo-47
6:0
16:00
Volga Uljanovsk - Ural Sverdlovská oblast
0:3
16:00
Zvezda Perm - PFC Soči
0:1
16:00
MŠK Námestovo - MŠK Žilina
0:7
16:00
Lokomotíva Zvolen - FC Nitra
0:5
16:00
Lokomotíva Košice - Slávia TU Košice
1:2
16:00
MŠK Spišské Podhradie - Slavoj Trebišov
2:1
16:00
1. MFK Kežmarok - Partizán Bardejov
2:1p
16:00
Slavoj Spišská Belá - FK Gerlachov
2:0
16:00
OŠK Bešeňová - MŠK Púchov
2:1
16:00
MŠK Rimavská Sobota - FC Košice
0:7
16:00
Družstevník Zvončín - Spartak Trnava
1:10
16:00
Družstevník Jacovce - Železiarne Podbrezová
0:4
16:00
FK Melčice - Lieskové - Slovan Galanta
0:3
16:00
FC Rohožník - FC Malacky
6:1
16:00
FK Rača - FK Pohronie
0:6
16:00
FC Slovan Modra - KFC Komárno
1:6
16:00
OŠK Pavlovce nad Uhom - MŠK Stropkov
0:6
16:00
Javorník Makov - ŠKF Sereď
1:2
16:00
Volyn Luck - Prykarpattja Ivano-Frankivsk
0:1
16:30
Olimpik Sarajevo - FK Sarajevo
1:3
16:30
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja
2:1
16:30
Sutjeska Nikšić - Iskra Danilovgrad
3:2
16:30
FK Baník Most - Souš - SK Štětí
4:0
17:00
Omonia Nikósie - FK Crvena Zvezda
2:1p
17:00
Željezničar Sarajevo - Zrinjski Mostar
odl.
17:00
Aritma Praha - Dukla Praha
0:3k
17:00
Alians Lypova Dolyna - Veres Rivne
0:3
17:00
Obolon-Brovar Kyjev - Polissja Žytomyr
0:1
17:30
VPS Vaasa - AC Oulu
1:2
17:30
AC Kajaani - Mikkelin Palloilijat
0:0
17:30
FF Jaro - Ekenäs IF
4:2
17:30
KTP Kotka - IF Gnistan
4:0
17:30
Musan Salama - SJK Seinäjoki Akatemia
3:2
17:30
VPK-Ahro Ševčenkivka - Kremin Kremenčuk
3:2p
18:00
Silkeborg IF - Skive IK
2:0
18:00
Nea Salamis FC - EN Ahironas
4:1
18:00
Karmiotissa Polemidion - EN THOI Lakatamia
4:0
18:00
PAEEK Kyrenia - Doxa Katokopia
2:1
18:00
AEL Limassol - Omonia Psevda
5:0
18:00
AO Ayia Napa - Pafos FC
1:5
18:00
FK Liepāja - FK Spartaks
3:2
18:00
Rodina Moskva - Spartak Moskva
1:5
18:00
Černomorec Novorossijsk - Rubin Kazaň
2:4
18:30
Progrès Niedercorn - Willem II
0:5
18:30
Viborg FF - Kolding IF
4:2
18:30
Esbjerg fB - HB Køge
1:0
19:00
Ferencvárosi TC - Dinamo Záhřeb
2:1
19:00
Qarabağ Ağdam - Molde FK
0:1p
19:00
Maccabi Tel-Aviv - Dinamo Brest
1:0
19:00
Hammarby IF - Lech Poznań
0:3
19:00
West Bromwich Albion - Harrogate Town
3:0
19:00
TSG Balingen - Bahlinger SC
1:0
19:00
VfB Stuttgart II - SV Elversberg
2:1
19:00
SSV Ulm 1846 - FSV Frankfurt
3:1
19:00
TSV Steinbach - 1. FSV Mainz 05 II
2:0
19:00
Chrobry Głogów - Radomiak Radom
1:2
19:00
Union Gurten - SCR Altach
1:3
19:00
Hässleholms - Räppe GoIF
1:0e
19:00
IK Brage - GAIS Göteborg
2:1
19:00
Degerfors IF - Dalkurd FF
2:1
19:00
Halmstads BK - Umeå FC
4:0
19:00
Jönköpings Södra IF - Örgryte IS
2:0
19:00
GIF Sundsvall - Akropolis IF
1:2
19:10
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
0:2
19:30
Eintracht Norderstedt - SV Drochtersen / Assel
0:1
19:30
FC Oberneuland - VfB Oldenburg
0:1
19:30
FC Wegberg-Beeck - Schalke 04 II
0:0
19:30
Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund II
0:2
19:30
1. FC Köln II - Rot Weiss Ahlen
1:1
19:30
Wuppertaler SV - Fortuna Düsseldorf II
0:3
19:30
VfB Homberg - Fortuna Köln
1:3
19:30
SV Straelen - Preußen Münster
1:2
19:30
Bergisch Gladbach - Borussia Mönchengladbach II
1:1
19:30
SV Rödinghausen - Rot-Weiß Oberhausen
0:0
19:30
SC Wiedenbrück 2000 - Bonner SC
2:1
19:30
Spartak Myjava - AS Trenčín
0:2
19:45
Stomil Olsztyn - Odra Opole
0:1
20:00
B36 Tórshavn - The New Saints FC
3:2p
20:00
Ipswich Town - Fulham FC
0:1
20:30
FC Midtjylland - BSC Young Boys
3:0
20:45
Leeds United - Hull City
1:2p
20:45
Southampton FC - Brentford FC
0:2
20:45
Bristol City - Northampton Town
4:0
20:45
St. Mirren FC - Celtic FC
1:2
21:00
Paris Saint-Germain - FC Metz
1:0
21:15
Everton FC - Salford City
3:0
?
Nõmme Kalju - Legion Tallinn
odl.
?
Tammeka Tartu - Tulevik Viljandi
odl.
?
Trans Narva - FC Kuressaare
odl.
?
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
odl.
Kalendář