Přehled zápasů - 14.08.2019

18:00
Saburtalo Tbilisi - FC Ararat-Armenia
0:2
18:00
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
18:00
Vitória SC Guimarães - FK Ventspils
6:0
21:00
Liverpool FC - Chelsea FC
3:2p
02:30
Independiente del Valle - CA Independiente
1:0
17:30
Grbalj Radanovići - Mladost Lješkopolje
1:1
17:30
Sutjeska Nikšić - Iskra Danilovgrad
odl.
19:00
Budućnost Podgorica - Kom Podgorica
3:1
19:30
OFK Petrovac - Zeta Golubovci
0:2
20:30
OFK Titograd - Rudar Pljevlja
0:1
17:00
FK Komárov - Loko Vltavín
0:1
17:00
Sokol Libiš - SK Zápy
0:2
17:00
TJ Sokol Srbice - FK Králův Dvůr
1:2
17:00
FK Souš - Baník Sokolov
0:3
17:00
Tatran Sedlčany - MAS Táborsko
0:4
17:00
ČLU Beroun - Dukla Praha
0:7
17:00
FK Zbuzany - Jiskra Domažlice
1:3
17:00
FK Velké Hamry - FK Varnsdorf
0:4
17:00
FK Kolín - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1
17:00
FK Letohrad - FC Hradec Králové
0:3
17:00
SK Český Brod - Slovan Velvary
1:3
17:00
Sokol Hostouň - 1. FC Karlovy Vary
2:1
17:00
Spartak Soběslav - SK Benešov
0:2
17:00
Aritma Praha - Admira Praha
0:1
17:00
Motorlet Praha - FC Chomutov
4:0
17:00
FK Přepeře - Dvůr Králové nad Labem
6:2
17:00
AFC Humpolec - Vysočina Jihlava
0:9
17:00
1. HFK Olomouc - Zbrojovka Brno
0:3
17:00
TJ Skaštice - SK Líšeň
3:5
17:00
SK Dětmarovice - Fotbal Třinec
1:7
17:00
FC Strání - 1. SK Prostějov
1:3
17:00
Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Vítkovice
2:3p
17:00
Sokol Lanžhot - 1. SC Znojmo FK
2:1p
17:00
Tatran Všechovice - Odra Petřkovice
0:4
17:00
TJ Nový Jičín - MFK Frýdek-Místek
2:3
17:00
Jiskra Rýmařov - SK Uničov
2:3
17:00
TJ Valašské Meziříčí - FC Slavičín
4:2e
17:00
Frenštát pod Radhoštěm - FC Hlučín
1:2
17:00
TJ Unie Hlubina - FC Dolní Benešov
1:2
17:00
Slovan Rosice - FC Velké Meziříčí
4:2
17:00
Ždírec nad Doubravou - FSC Stará Říše
3:1e
17:00
Olešnice u Bouzova - Viktoria Otrokovice
2:1
17:30
SS Ostrá - Sellier & Bellot Vlašim
1:3
17:30
SK Libčany - Chlumec nad Cidlinou
0:3
17:30
SK Slaný - Slavoj Vyšehrad
0:4
18:00
MFK Dobříš - FC Písek
0:2
19:00
BK Viktoria 1900 - Hundested IK
3:1
18:30
Vejle Boldklub - FC Fredericia
0:1
19:15
Rasmus Värki - Eston Villa
3:2p
19:30
ÍF Fuglafjørdur - NSÍ Runavík
2:4
20:30
Lions Gibraltar - Europa Point
0:0
16:30
HNK Suhopolje - Oriolik Oriovac
2:6
20:00
FH Hafnarfjördur - KR Reykjavík
3:1
18:30
Heider SV - VfB Lübeck
0:4
19:00
Altonaer FC von 1893 - SV Drochtersen / Assel
2:1
18:00
SC Freiburg II - FC 08 Homburg
2:2
18:00
1. FC Saarbrücken - FSV Frankfurt
3:0
18:00
Bahlinger SC - Kickers Offenbach
1:2
19:00
SSV Ulm 1846 - FK Pirmasens
2:0
19:30
VfR Aalen - SV Elversberg
2:2
19:30
1. FSV Mainz 05 II - TSG Balingen
1:0
19:00
FC Augsburg II - FV Illertissen
3:3
19:00
Stabaek Fotball - Vålerenga IF
1:1
19:00
Kristiansund BK - FK Bodø/Glimt
1:2
19:00
Viking FK - Sarpsborg 08 FF
2:1
11:00
SKA Chabarovsk - Mordovija Saransk
1:2
11:00
Luč-Energija Vladivostok - FK Čajka
1:1
14:00
Tom Tomsk - FK Chimki
0:0
16:30
Spartak Moskva II - Tekstilščik Ivanovo
1:2
17:00
Neftechimik Nižnekamsk - Rotor Volgograd
1:2
17:30
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
0:0
18:00
Fakel Voroněž - FK Armavir
0:2
18:00
Čertanovo Moskva - FK Krasnodar II
1:2
18:30
Torpedo Moskva - Avangard Kursk
3:1
19:00
Baltika Kaliningrad - FK Nižnij Novgorod
2:1
17:00
OŠK Slovenský Grob - FK Dunajská Lužná
2:8
17:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves - ŠTK 1914 Šamorín
2:1p
17:00
PŠC Pezinok - FK Rača
2:1p
17:00
FC Rohožník - FK Senica
0:1
17:00
Partizán Domaniža - KOVO Beluša
4:0
17:00
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice
1:6
17:00
OŠK Trenčianske Stankovce - OK Častkovce
3:0
17:00
Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
1:2
17:00
Baník Lehota pod Vtáčnikom - FC Zlaté Moravce
0:3
17:00
Tatran Uhrovec - Družstevník Bešeňov
1:2p
17:00
Slovan Levice - FKM Nové Zámky
3:1
17:00
ŠK Šurany - FK Marcelová
1:2
17:00
TJ Veľké Lovce - Veľký Ďur
4:1
17:00
ŠK Šoporňa - Družstevník Jacovce
2:4
17:00
Družstevník Zvončín - FC Petržalka
0:8
17:00
FK Horná Krupá - Slovan Galanta
2:1
17:00
TJ Družstevník Malá Mača - MFK Skalica
0:6
17:00
TJ Kostolné Kračany - Družstevník Radimov
2:4
17:00
Nafta Gbely - Slavoj Boleráz
1:2p
17:00
Jednota Bánová - Spartak Trnava
2:3
17:00
Stará Bystrica - Spartak Vysoká nad Kysucou
1:3
17:00
Javorník Makov - MŠK Púchov
0:1
17:00
FK Predmier - Tatran Oravské Veselé
4:2
17:00
MŠK Námestovo - Tatran Liptovský Mikuláš
1:6
17:00
Družstevník Liptovská Štiavnica - Slovan Bratislava
odl.
17:00
Tatran Chlebnice - Družstevník Oravská Poruba
1:2
17:00
Lokomotíva Zvolen - ŠKF Sereď
0:2
17:00
FK Strečno - ŠK Tvrdošín
5:0
17:00
Tatran VLM Pliešovce - Slavoj Trebišov
0:4
17:00
Hontianske Nemce - FK Rakytovce
1:4
17:00
OŠK Lieskovec - FK Šalková
1:4
17:00
MŠK Tisovec - AS Trenčín
1:8
17:00
FC 98 Hajnáčka - Novohrad Lučenec
3:4
17:00
FK Podkonice - DAC Dunajská Streda
0:4
17:00
AGRIFOP Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou
odl.
17:00
OcŠk Sečovská Polianka - MFK Vranov nad Topľou
odl.
17:00
Krásnohorské Podhradie - Zemplín Michalovce
0:6
17:00
MFK Gelnica - MŠK Spišské Podhradie
odl.
17:00
Štart Hrabušice - MFK Stará Ľubovňa
1:3
17:00
ŠK Selce - FK Pohronie
0:9
17:30
Veľké Ripňany - FC Pata
1:5
17:30
OŠK Švošov - MFK Ružomberok
0:6
19:00
MFK Alekšince - OFK Solčany
3:1
16:00
ŠD Videm - Tabor Sežana
1:4
16:00
NK Bistrica - NK Brda
2:3p
16:00
NK Bled - NK Celje
1:3
16:00
NK Brežice 1919 - Triglav Kranj
1:2
16:00
NK Grad - NK Krško
1:4
16:00
NK Pesnica - ND Gorica
1:5
16:00
NK Odranci - NK Aluminij
1:3
16:00
NK Tolmin - Šampion Celje
3:2
16:00
NK Šenčur - Nafta Lendava
0:1
16:00
NK Dobrovce - NK Radomlje
0:10
18:00
FC Koper - ND Beltinci
6:0
19:00
FC Curych - FC St. Gallen
2:1
Kalendář