Přehled zápasů - 15.03.2019

01:00
CA Paranaense - Jorge Wilstermann
4:0
03:00
CS Emelec - CA Huracán
0:0
10:00
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
1:0
10:00
FK Atyrau - Irtyš Pavlodar
1:3
11:00
Kaisar Kyzylorda - Žetisu Taldykorgan
0:1
12:00
Tobol Kostanaj - FK Taraz
4:1
13:00
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
0:0
13:00
Sabah FK - PFK Sumqayit
1:1
13:00
Zirä FK - Keşlə FK
2:0
13:45
Säbail FK - Qarabağ Ağdam
1:2
13:45
Kairat Almaty - Šachtër Karagandy
2:1
14:00
FK Sluck - Dinamo Minsk
1:0
14:30
FC Astana - Okžetpes Kokšetau
2:1
14:30
Lokomotíva Košice - Tatran Prešov
2:1
16:00
Neftçi Baku - FK Qäbälä
1:1
16:00
Belšina Bobrujsk - Šachtër Soligorsk
0:1
16:00
Ermis Aradippou - Enosis Neon Paralimni
1:2
16:30
Botev Plovdiv - Botev Vraca
1:1
17:00
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
3:0
17:00
METTA/Latvijas Universitāte - Riga FC
1:2
17:00
Eskişehirspor - Altinordu SK
2:4
17:30
Anži Machačkala - Křídla Sovětů Samara
0:2
18:00
Dukla Praha - MFK Karviná
2:1
18:00
FK Teplice - Viktoria Plzeň
2:1
18:00
Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Frýdek-Místek
0:1
18:00
VJS Vantaan - KPV Kokkola
0:3
18:00
IF Gnistan - VPS Vaasa
1:3e
18:00
Inter Zaprešić - NK Istra 1961
3:1
18:00
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
0:2
18:00
GKS Tychy - Stal Mielec
1:1
18:00
FK Pohronie - Tatran Liptovský Mikuláš
2:1
18:00
FK Bačka - Dinamo Vranje
5:1
18:30
Sparta Praha - Slavia Praha
2:0
18:30
Žalgiris Vilnius - FK Riteriai
1:1
18:30
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue
5:1
18:30
1. FC Heidenheim - Union Berlín
2:1
18:30
Fenerbahçe SK - Sivasspor
2:1
19:00
OGC Nice - Toulouse FC
1:1
19:00
KFC Uerdingen - Fortuna Köln
1:1
19:00
SV Drochtersen / Assel - VfL Wolfsburg II
1:0
19:00
1. FC Köln II - Borussia Mönchengladbach II
3:0
19:10
FC Liefering - SV Ried
2:6
19:10
Wacker Innsbruck Am. - Austria Klagenfurt
2:2
19:10
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
2:0
19:10
FC Pasching - Austria Lustenau
4:2
19:10
Austria Vídeň Am. - SC Wiener Neustadt
3:1
19:10
SV Horn - SV Lafnitz
2:0
19:30
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
0:3
19:30
Rot-Weiß Essen - SC Verl
0:2
19:30
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CSU Craiova
0:1
20:00
AS Béziers - AJ Auxerre
1:0
20:00
LB Châteauroux - Paris FC
0:1
20:00
Grenoble Foot 38 - AS Nancy-Lorraine
1:0
20:00
Le Havre AC - AC Ajaccio
3:1
20:00
Chamois Niortais - FC Metz
0:3
20:00
Red Star FC - Clermont Foot
0:4
20:00
FC Sochaux - ES Troyes
0:0
20:00
Valenciennes FC - US Orléans
1:4
20:00
USL Dunkerque - Bourg-en-Bresse Péronnas
1:4
20:00
Le Mans FC - US Boulogne
2:3
20:00
US Marignane - AS Lyon-Duchère
1:2
20:00
Pau FC - US Quevilly-Rouen
3:0
20:00
Entente SSG - SO Cholet
1:3
20:00
FC Villefranche - Rodez AF
1:1
20:00
Tours FC - US Concarneau
1:0
20:00
Leiknir Reykjavík - Stjarnan FC
3:3
20:00
UNA Strassen - US Mondorf
1:0
20:00
Union Titus Pétange - Fola Esch
2:1
20:00
Progrès Niedercorn - Hamm Benfica
1:0
20:00
US Rumelange - US Hostert
0:4
20:00
Racing FC Luxembourg - FC Differdange 03
3:3
20:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
3:1
20:00
Cambuur Leeuwarden - Jong PSV Eindhoven
3:1
20:00
Jong Utrecht - FC Eindhoven
1:3
20:00
FC Dordrecht - Roda JC
3:2
20:00
MVV Maastricht - RKC Waalwijk
1:4
20:00
NEC Nijmegen - FC Den Bosch
5:0
20:00
TOP Oss - Jong AFC Ajax
2:1
20:00
Almere City - Sparta Rotterdam
1:3
20:00
SC Telstar - Jong AZ Alkmaar
1:0
20:00
FC Twente - FC Volendam
5:0
20:00
Helmond Sport - Go Ahead Eagles
1:1
20:00
SC Kriens - FC Vaduz
2:1
20:30
Cagliari Calcio - ACF Fiorentina
2:1
20:30
Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg
1:1
20:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze
0:3
20:45
Doncaster Rovers - Barnsley FC
0:0
20:45
Newport County - Cheltenham Town
1:0
20:45
Lille OSC - AS Monaco
0:1
20:45
Cork City - Bohemians Dublin
2:0
20:45
University College Dublin - Finn Harps
3:0
20:45
Waterford United - St. Patrick's Athletic
2:0
20:45
Derry City - Dundalk FC
0:2
20:45
Bray Wanderers - Athlone Town
0:1
20:45
Drogheda United - Cabinteely FC
1:4
20:45
Limerick FC - Cobh Ramblers
3:1
20:45
Shelbourne FC - Wexford Youths
3:0
20:45
Newry City - Coleraine FC
1:4
20:45
Connah's Quay Nomads - Newtown AFC
2:0
21:00
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
3:0
21:00
Delfino Pescara - Cosenza Calcio
1:1
21:00
Real Sociedad - Levante UD
1:1
21:30
Sporting CP - CD Santa Clara
1:0
Kalendář