Vývojářský blog - novinky na EuroFotbal.cz

Drobné úpravy v diskusích a nové možnosti nastavení

Dva týdny po spuštění vylepšené sekce Můj EuroFotbal a úprav v diskusích bylo nasazeno několik drobných oprav a možností nastavení pro registrované uživatele.  
16.03.2016 17:47 | 4 komentáře

Novinky v sekci Můj Eurofotbal a další vylepšení diskusí

Po dlouhé době byla dnes spuštěná nová, zase o něco vylepšená verze EuroFotbalu. Většinu změn opět pocítí pouze registrovaní uživatelé, jde především o novinky v sekci Můj EuroFotbal a o vylepšení diskusí...  
03.03.2016 08:18 | 122 komentářů

Nová stránka MS, oblíbené reprezentace a další novinky

Již koncem minulého týdne byla na EuroFotbalu spuštěna nová sekce věnovaná blížícímu se mistrovství světa a spolu s í několik dalších drobností. Dnes přibyla další funkce, kterou řada uživatelů jistě ocení - vedle oblíbených klubů si můžete nastavit i oblíbené reprezentace.  
27.05.2014 13:00 | 11 komentářů

Bylo vylepšeno odesílání reakcí v komentářích

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se rádi a často zapojují do diskusí u článků na EuroFotbalu. Reakce na příspěvky se nyní odesílají na pozadí, bez obnovení celé stránky. Výrazně by se tak měla zlepšit orientace především v dlouhých diskusích.  
10.03.2014 18:23 | 123 komentářů

Nový vývojářský blog - prostor pro prezentaci novinek

Dosud jsme při upozorňování na nové funkce nebo vylepšení na EuroFotbalu měli jedinou možnost - vydat článek. To je ovšem pro menší úpravy zbytečné a přitom je škoda i na drobnosti nějak neupozornit. To se dneškem mění - nejen k prezentaci novinek, ale i k informacím o opravě drobných chyb nebo o malých vylepšeních bude sloužit ten to vývojářský blog.  
10.03.2014 18:11 | 13 komentářů
Sledování blogu
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Pokud ano, stačí sledovat tento blog a nic už vám neunikne. A jaké jsou možnosti sledování blogu?
  • odkaz na tento "Vývojářský blog" najdete v patičce webu, tedy na každé stránce EuroFotbalu
  • příspěvky z blogu se objeví v novém RSS kanálu
  • novinky budeme zveřejňovat také na naší facebookové stránce a na Twitteru
  • o každém novém příspěvku na blogu vás můžeme informovat prostřednictvím interní pošty EuroFotbalu, stačí tuto možnost zvolit ve svém nastavení