Tipliga - aktuality

Jste tu nový a chcete se přihlásit do TipLigy? Pokračujte zde!
16. března
V Evropě je přerušena drtivá většina fotbalových soutěží a přerušena je také tipliga. V Anglii a Francii se měla včera losovat nová sezóna, v Eurolize byl los v plánu na 19.3., losy jsou ale pochopitelně odloženy také. Přihlašování do těchto tří zemí zůstane zatím otevřené, uzávěrky upřesníme podle dalšího vývoje koronavirové pandemie.
13. března
V Eurolize nám po přerušení evropských pohárů a některých dalších lig zůstalo jen devět zápasů, bohužel tak musíme poslední kolo také odložit. K tipování tak zůstává pouze Německo, kde by se o víkendu mělo hrát.
13. března
Dalšími pozastavenými ligami jsou česká a španělská, aktuální kolo Tipligy tak bylo odloženo. K tipování tak aktuálně máme Německo a Euroligu. Německo zůstane, pokud také nedojde k přerušení všech soutěží, kolo Euroligy ponecháme pokud po vyškrtání všech odložených zůstane alespoň 10 zápasů.
11. března
V Itálii a na Slovensku byly kvůli obavám ze šíření koronaviru pozastaveny fotbalové soutěže, čekat tedy musí i naše Tipliga. Zatím nic neukončujeme a nerušíme, pouze odkládáme kola a čekáme na další vývoj. Sledujte aktuality a stránku tipování, ať vám nic podstatného neuteče.
29. února
Blíží se další sezóna Tipligy, dnes bylo otevřeno přihlašování v prvních třech zemích - v Anglii, Eurolize a Francii. V Anglii a Francii je uzávěrka v neděli 15.3., v Eurolize o pár dní později, ve čtvrtek 19.3. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v probíhající sezóně nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.
14. února
Spustili jsme další drobné úpravy - byla ještě trochu zpřehledněna stránka Tipování, dále na stránce duelu si můžete tipované zápasy seřadit i podle času.
5. února
Spustili jsme novou, vylepšenou podobu Tipligy. Celý systém zůstává pochopitelně stejný, jen jsme upravili vzhled jednotlivých stránek, sjednotili jej se zbytkem webu. To nejdůležitější se ale odehrálo na pozadí - byla zcela přepracována databáze, což nám v budoucnu umožní další vývoj a vylepšování Tipligy.
Pokud si všimnete nějaké nesrovnalosti nebo chyby, ozvěte se - buď ve fóru, nebo přes kontaktní formulář.