Tipliga - aktuality

Přihlašování do TipLigy je v tuto chvíli UZAVŘENO, znovu otevřeno bude během března.
14. února
Spustili jsme další drobné úpravy - byla ještě trochu zpřehledněna stránka Tipování, dále na stránce duelu si můžete tipované zápasy seřadit i podle času.
10. února
Byla rozlosována nová sezóna v Česku a na Slovensku, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 14.2. v 17:00.
V posledních ligách Česka, Slovenska a Itálie zbývá ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, hrát můžete v libovolném počtu zemí, třeba jen v jedné, nebo i ve všech najednou.
V tuto chvíli jsou všechny země rozlosované a s výjimkou výše zmíněných několika volných míst se nelze přihlásit. To bude opět možné během března, kdy se postupně bude otevírat přihlašování do další sezóny.
5. února
Spustili jsme novou, vylepšenou podobu Tipligy. Celý systém zůstává pochopitelně stejný, jen jsme upravili vzhled jednotlivých stránek, sjednotili jej se zbytkem webu. To nejdůležitější se ale odehrálo na pozadí - byla zcela přepracována databáze, což nám v budoucnu umožní další vývoj a vylepšování Tipligy.
Pokud si všimnete nějaké nesrovnalosti nebo chyby, ozvěte se - buď ve fóru, nebo přes kontaktní formulář.
2. února
Byla rozlosována nová sezóna v Německu, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 7.2. v 17:00.
V posledních ligách Německa, Euroligy a Itálie zbývá ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, hrát můžete v libovolném počtu zemí, třeba jen v jedné, nebo i ve všech najednou. V Česku a na Slovensku bude ještě týden otevřeno přihlašování.
19. ledna
Dnes bylo otevřeno přihlašování do nové sezóny ve zbývajících zemích, tedy v Česku, Německu a na Slovensku. V Německu je uzávěrka v neděli 2.2., v Česku a na Slovensku o týden později, 9.2. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v minulé nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.
19. ledna
Byla rozlosována nová sezóna v Itálii a Španělsku, uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 24.1. v 17:00.
V posledních ligách všech dosud rozlosovaných zemí, tedy kromě Itálie a Španělska také v Anglii, Eurolize a Francii, zbývá ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, hrát můžete v libovolném počtu zemí, třeba jen v jedné, nebo i ve všech najednou.
13. ledna
Začíná 65. sezóna, dnes byly rozlosovány první tři země - Anglie, Euroliga a Francie. Uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 17.1. v 17:00.
V posledních ligách všech těchto zemí zbývá ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, hrát můžete v libovolném počtu zemí, třeba jen v jedné, nebo i ve všech najednou.
30. prosince
Důležité upozornění - včera večer provedené automatické přihlášení bylo chybné, přihlášeni byli všichni, bez ohledu na počet nenatipovaných kol. To bylo dnes v 10:20 napraveno, automatické přihlášení bylo provedeno znovu. Pokud jste tedy už stav svého přihlášení nějak měnili, proveďte prosím změny znovu.
29. prosince
Blíží se rok 2020 a také start další sezóny Tipligy, dnes bylo otevřeno přihlašování hned v pěti zemích - v Anglii, Eurolize, Francii, Itálii a Španělsku. Pro první tři jmenované platí uzávěrka v neděli 12.1., pro zbylé dvě pak o týden později, 19.1. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v minulé nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.