Tipliga - aktuality

Jste tu nový a chcete se přihlásit do TipLigy? Pokračujte zde!
13. ledna
Začíná 65. sezóna, dnes byly rozlosovány první tři země - Anglie, Euroliga a Francie. Uzávěrka prvního kola tipování je v pátek 17.1. v 17:00.
V posledních ligách všech těchto zemí zbývá ještě několik volných míst, máte-li zájem se dodatečně přihlásit, kontaktujte nás. Nezapomeňte uvést, o jaké země máte zájem, hrát můžete v libovolném počtu zemí, třeba jen v jedné, nebo i ve všech najednou.
30. prosince
Důležité upozornění - včera večer provedené automatické přihlášení bylo chybné, přihlášeni byli všichni, bez ohledu na počet nenatipovaných kol. To bylo dnes v 10:20 napraveno, automatické přihlášení bylo provedeno znovu. Pokud jste tedy už stav svého přihlášení nějak měnili, proveďte prosím změny znovu.
29. prosince
Blíží se rok 2020 a také start další sezóny Tipligy, dnes bylo otevřeno přihlašování hned v pěti zemích - v Anglii, Eurolize, Francii, Itálii a Španělsku. Pro první tři jmenované platí uzávěrka v neděli 12.1., pro zbylé dvě pak o týden později, 19.1. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v minulé nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.