Tipliga - aktuality

Přihlašování do TipLigy je v tuto chvíli UZAVŘENO, znovu otevřeno bude v létě, před startem sezóny 2020/2021.
8. června
Právě bylo spuštěno tipování kol s uzávěrkou 19.6., s jednou výjimkou. Tou je česká liga, kde se bude tipovat první kolo nadstavby, jejíž los ještě není znám. Zápasy k tipování budou doplněny hned jak to bude možné, hned po oznámení losu, tedy v neděli večer nebo v pondělí.
3. června
Protože již známe plány na dohrání všech lig, které nás v Tiplize zajímají, mohli jsme naplánovat dotipování naší 65. sezóny. Ve všech zemích, s výjimkou Anglie a Francie, kde už máme dotipováno, byly nastaveny termíny zbývajících kol. Začínáme v pátek 19.6., zápasy k tipování budou doplněny nejpozději po tomto víkendu.
18. května
V Evropě se pomalu začíná zase hrát fotbal, v Německu mají dvě nejvyšší soutěže za sebou první kolo, ještě tento týden se znovu rozběhne česká Fortuna liga a plány na obnovení soutěží má i většina ostatích zemí.
To je dobrá zpráva pro nás a naší Tipligu, budeme moci dohrát 65. sezónu. Přestože v některých zemích by se mělo hrát ještě dost kol na to, abychom odehráli i celou další sezónu, rozhodli jsme se druhou jarní sezónu zrušit, dokončit pouze tu rozehranou a naplno Tipligu obnovit až na podzim, se startem sezóny 2020/2021. Jedním důvodem je nejistota – stále se může stát, že s uvolněním opatření se situace zhorší a ligy se opět budou přerušovat nebo předčasně ukončovat, druhým důvodem pak je to, že ne ve všech zemích by bylo odehrání kompletní další sezóny možné – například ve Francii, kde už sezónu ukončili (naštěstí naše sezóna ve Francii je dotipovaná, takže komplikace to pro nás není).
Vzhledem k tomu, že zbývá odehrát posledních pár kol a termínů, v případě kompletního dohrávání lig, bude dost, počkáme na dobu, kdy budou známé definitivní termíny obnovení dalších soutěží. Pokud to bude možné, naplánujeme kola tak, abychom začali alespoň ve většině zemí současně.
Určitě nezačneme tipovat dříve než v červnu, jako pravděpodobný se zatím jeví víkend 13.-14.6., kdy je v plánu restart v Itálii a Španělsku. Může to ale být i o týden dříve, sledujte tedy stránky Tipligy a svou emailovou schránku, až bude tipování otevřeno, budeme rozesílat informační email.
16. března
V Evropě je přerušena drtivá většina fotbalových soutěží a přerušena je také tipliga. V Anglii a Francii se měla včera losovat nová sezóna, v Eurolize byl los v plánu na 19.3., losy jsou ale pochopitelně odloženy také. Přihlašování do těchto tří zemí zůstane zatím otevřené, uzávěrky upřesníme podle dalšího vývoje koronavirové pandemie.
13. března
V Eurolize nám po přerušení evropských pohárů a některých dalších lig zůstalo jen devět zápasů, bohužel tak musíme poslední kolo také odložit. K tipování tak zůstává pouze Německo, kde by se o víkendu mělo hrát.
13. března
Dalšími pozastavenými ligami jsou česká a španělská, aktuální kolo Tipligy tak bylo odloženo. K tipování tak aktuálně máme Německo a Euroligu. Německo zůstane, pokud také nedojde k přerušení všech soutěží, kolo Euroligy ponecháme pokud po vyškrtání všech odložených zůstane alespoň 10 zápasů.
11. března
V Itálii a na Slovensku byly kvůli obavám ze šíření koronaviru pozastaveny fotbalové soutěže, čekat tedy musí i naše Tipliga. Zatím nic neukončujeme a nerušíme, pouze odkládáme kola a čekáme na další vývoj. Sledujte aktuality a stránku tipování, ať vám nic podstatného neuteče.
29. února
Blíží se další sezóna Tipligy, dnes bylo otevřeno přihlašování v prvních třech zemích - v Anglii, Eurolize a Francii. V Anglii a Francii je uzávěrka v neděli 15.3., v Eurolize o pár dní později, ve čtvrtek 19.3. Přihlásit se můžete zde.
Pokud jste v probíhající sezóně nevynechali více než dvě kola, byli jste do nové sezóny přihlášeni automaticky. Pokud jste vynechali tři a více kol, automaticky přihlášeni nejste - musíte se tedy přihlásit ručně. V případě, že jste přihlášeni automaticky a nemáte zájem v nové sezóně hrát, pak prosím své přihlášení zrušte.
14. února
Spustili jsme další drobné úpravy - byla ještě trochu zpřehledněna stránka Tipování, dále na stránce duelu si můžete tipované zápasy seřadit i podle času.
5. února
Spustili jsme novou, vylepšenou podobu Tipligy. Celý systém zůstává pochopitelně stejný, jen jsme upravili vzhled jednotlivých stránek, sjednotili jej se zbytkem webu. To nejdůležitější se ale odehrálo na pozadí - byla zcela přepracována databáze, což nám v budoucnu umožní další vývoj a vylepšování Tipligy.
Pokud si všimnete nějaké nesrovnalosti nebo chyby, ozvěte se - buď ve fóru, nebo přes kontaktní formulář.