reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
10.05. Turecký pohár vyhrál Akhisar
Vítězem tureckého poháru se stal překvapivě Akhisar Belediyespor, který ve finále v Diyarbakiru nečekaně porazil Fenerbahce Istanbul 3:2. Akhisar triumfoval poprvé v historii.
05.05. Beşiktaş si příští rok nezahraje domácí pohár
Beşiktaş byl vyloučen z příštího ročníku Tureckého poháru poté, co v týdnu odmítl nastoupit k dohrávce semifinálové odvety na půdě Fenerbahçe. Utkání před několika týdny zůstalo nedohráno poté, co příznivci Fenerbahçe zasáhli předmětem vhozeným z hlediště hostujícího kouče Senöla Gïnese, který musel do nemocnice. Disciplinární komise duel překvapivě nekontumovala, ale nařídila jeho dohrání, to se Beşiktaşi nezamlouvalo a zápas bojkotoval. (sport-express.ru)
03.05. Beşiktaş neuspěl se svým protestem
Beşiktaş se neúspěšně odvolal proti verdiktu tureckého svazu, který nařídil dohrát odvetu semifinále tamního poháru na půdě Fenerbahçe. V průběhu utkání došlo na tribunách k několika incidentům a v 57. minutě byl duel předčasně ukončen poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senöl Günes, který byl následně převezen do nemocnice. Hrát by se mělo dnes v 19:30 za zavřenými dveřmi, k utkání ovšem pravděpodobně nedojde, Beşiktaş totiž hodlá sáhnout k bojkotu. (lequipe.fr)
26.04. Beşiktaş bude bojkotovat dohrávku poháru
Beşiktaş se 3. května nedostaví na hřiště Fenerbahçe a nenastoupí tak k dohrávce semifinále Tureckého poháru, klub to sdělil v dnešním prohlášení. V prvním zápase se zrodila remíza 2:2 a před týdnem se konala odveta, která byla v 57. minutě předčasně ukončena poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senol Gunes, který byl následně převezen do nemocnice. Svaz duel nakonec nekontumoval, ale nařídil zápas dohrát před prázdnými tribunami. (bbc.com)
20.04. Günes byl propuštěný z nemocnice
Do domácího léčení byl propuštěný trenér Beşiktaşe Senol Günes. Ten byl v semifinálové odvetě Tureckého poháru s Fenerbahçe (0:0) zasažený sedačkou do hlavy, kde mu vznikla tržná rána, načež byl zápas po opakovaných přerušeních ukončený. (lequipe.fr)
19.04. Duel Fenerbahçe - Beşiktaş zůstal nedohrán
U zeleného stolu se bude rozhodovat o odvetě semifinále Tureckého poháru mezi Fenerbahçe a Beşiktaşem. V prvním duelu se začátkem března zrodila remíza 2:2 a dnes do 55. minuty platil stav 0:0. Už do té doby rozhodčí kvůli chování fanoušků zápas několikrát přerušil, v 55. minutě ho pak předčasně ukončil poté, co byl sedačkou vhozenou z hlediště zasažen hostující kouč Senol Gunes. Ten upadl na trávník a utrpěl tržnou ránu na hlavě, kterou muselo spravit pět stehů. (soccerway.com)
06.03. Quaresma dostal trest na pět zápasů
Beşiktaşi bude pětkrát chybět Ricardo Quaresma. Zkušený 34letý ofenzivní hráč dostal trest za vyloučení ze semifinále Tureckého poháru s Fenerbahçe (2:2), kde nedovoleně atakoval Josefa. (transfermarkt.de)
01.03. Tři červené v istanbulském derby
Derby v semifinále tureckého poháru mezi Besiktasem a Fenerbahce přineslo tradičně horkou krev. V duelu, který skončil nerozhodně 2:2 padly hned tři červené karty. První dostal Alper Potuk z hostujícího Fenerbahce ještě v první půli, když si nechal dát během pěti minut dvě žluté karty. Ve 52. minutě byl na domácí straně rovnou vyloučen Ricardo Quaresma, který přiitom nastoupil až po přestávce. Duel nedohrál ani zkušený brankář Fenerbahce Volkan Demirel, jenž viděl druhou žlutou kartu v 77. minutě.
28.12.2016 Pavelka otevíral skóre za Kasimpaşu
Kasimpaşa dnes zvládla čtvrté kolo tureckého poháru s Inegolsporem a svou měrou k tomu přispěl také český záložník David Pavelka. Ten ve 21. minutě otevíral skóre zápasu, aby položil základy pohodlného poločasového vedení 3:0.
27.05.2016 Nizozemci přišli o zraněného Sneijdera
Nizozemsku bude v nadcházejících přátelských zápasech chybět Wesley Sneijder. Záložník Galatasaraye nedohrál včerejší finále Tureckého poháru s Fenerbahce, v průběhu duelu se zranil. (sport-express.ru)