Španělsko - Segunda División B - Grupo 4 2018/2019 - výsledky, rozlosování

25.08.201820:30
UD Melilla - CP Ejido
1:0
25.08.201821:00
FC Cartagena - Granada CF B
2:3
26.08.201811:30
Sevilla FC B - Lorca FC
0:1
26.08.201811:30
Málaga CF B - CD San Fernando
0:1
26.08.201818:30
Jumilla CF - Talavera CF
1:0
26.08.201819:30
UCAM Murcia - Real Linense
0:1
26.08.201819:30
Recreativo Huelva - CD Don Benito
1:0
26.08.201820:00
CF Villanovense - CD Badajoz
1:2
26.08.201820:30
Atlético Sanluqueño - Real Murcia
1:2
27.08.201820:00
UD Almería B - UD Marbella
2:1
01.09.201820:00
Talavera CF - UD Almería B
2:0
02.09.201811:30
UD Marbella - Málaga CF B
3:1
02.09.201811:30
Granada CF B - UCAM Murcia
0:1
02.09.201812:00
Lorca FC - Atlético Sanluqueño
0:1
02.09.201812:00
CD San Fernando - UD Melilla
0:0
02.09.201819:00
CP Ejido - Sevilla FC B
1:0
02.09.201820:00
CD Badajoz - Recreativo Huelva
0:1
02.09.201820:00
Real Murcia - CF Villanovense
0:0
02.09.201820:00
Real Linense - Jumilla CF
1:1
02.09.201820:00
CD Don Benito - FC Cartagena
0:0
08.09.201820:00
Sevilla FC B - CD San Fernando
2:1
09.09.201811:30
Málaga CF B - Talavera CF
0:1
09.09.201812:00
CF Villanovense - Lorca FC
0:0
09.09.201818:00
Jumilla CF - Granada CF B
0:0
09.09.201819:00
UD Almería B - Real Linense
0:0
09.09.201819:00
Recreativo Huelva - FC Cartagena
0:0
09.09.201819:30
UCAM Murcia - CD Don Benito
2:1
09.09.201820:00
CD Badajoz - Real Murcia
0:0
09.09.201820:00
UD Melilla - UD Marbella
2:1
09.09.201820:30
Atlético Sanluqueño - CP Ejido
2:1
16.09.201811:00
Talavera CF - UD Melilla
0:1
16.09.201811:00
Granada CF B - UD Almería B
3:2
16.09.201812:00
Lorca FC - CD Badajoz
0:1
16.09.201818:00
CP Ejido - CF Villanovense
2:1
16.09.201818:00
Real Linense - Málaga CF B
2:0
16.09.201818:30
CD San Fernando - Atlético Sanluqueño
2:2
16.09.201819:00
Real Murcia - Recreativo Huelva
2:2
16.09.201819:00
UD Marbella - Sevilla FC B
4:0
16.09.201819:30
CD Don Benito - Jumilla CF
2:0
16.09.201820:00
FC Cartagena - UCAM Murcia
1:2
22.09.201819:00
Sevilla FC B - Talavera CF
0:0
23.09.201811:30
UD Almería B - CD Don Benito
4:1
23.09.201812:00
Real Murcia - Lorca FC
1:0
23.09.201812:00
UD Melilla - Real Linense
3:1
23.09.201812:00
Málaga CF B - Granada CF B
0:1
23.09.201817:30
Jumilla CF - FC Cartagena
1:3
23.09.201818:00
CF Villanovense - CD San Fernando
0:0
23.09.201818:00
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
0:1
23.09.201818:30
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
2:0
23.09.201819:00
CD Badajoz - CP Ejido
2:2
30.09.201811:30
Granada CF B - UD Melilla
5:1
30.09.201812:00
Lorca FC - Recreativo Huelva
1:0
30.09.201812:00
CD Don Benito - Málaga CF B
2:0
30.09.201817:00
FC Cartagena - UD Almería B
4:1
30.09.201818:00
CP Ejido - Real Murcia
0:2
30.09.201818:00
CD San Fernando - CD Badajoz
1:0
30.09.201818:00
Real Linense - Sevilla FC B
1:1
30.09.201819:00
UD Marbella - CF Villanovense
2:1
30.09.201819:00
Talavera CF - Atlético Sanluqueño
3:0
30.09.201819:00
UCAM Murcia - Jumilla CF
1:2
07.10.201811:30
Sevilla FC B - Granada CF B
1:1
07.10.201811:30
UD Almería B - UCAM Murcia
0:1
07.10.201812:00
Lorca FC - CP Ejido
1:3
07.10.201812:00
UD Melilla - CD Don Benito
3:0
07.10.201812:00
Málaga CF B - FC Cartagena
0:2
07.10.201818:00
Real Murcia - CD San Fernando
1:1
07.10.201818:00
CD Badajoz - UD Marbella
0:0
07.10.201818:00
CF Villanovense - Talavera CF
1:3
07.10.201818:00
Recreativo Huelva - Jumilla CF
1:1
07.10.201818:30
Atlético Sanluqueño - Real Linense
0:0
14.10.201811:30
Granada CF B - Atlético Sanluqueño
0:0
14.10.201812:00
CD San Fernando - Lorca FC
2:0
14.10.201812:00
FC Cartagena - UD Melilla
0:2
14.10.201816:30
Jumilla CF - UD Almería B
1:0
14.10.201817:00
Real Linense - CF Villanovense
1:1
14.10.201817:30
UCAM Murcia - Málaga CF B
3:1
14.10.201818:00
CP Ejido - Recreativo Huelva
0:1
14.10.201818:00
UD Marbella - Real Murcia
0:0
14.10.201818:30
Talavera CF - CD Badajoz
4:0
14.10.201819:00
CD Don Benito - Sevilla FC B
0:1
21.10.201811:30
Sevilla FC B - FC Cartagena
0:1
21.10.201812:00
Lorca FC - UD Marbella
4:0
21.10.201812:00
UD Melilla - UCAM Murcia
2:2
21.10.201812:00
Málaga CF B - Jumilla CF
0:0
21.10.201817:00
CP Ejido - CD San Fernando
0:2
21.10.201818:00
Real Murcia - Talavera CF
1:0
21.10.201818:00
CD Badajoz - Real Linense
0:2
21.10.201818:00
CF Villanovense - Granada CF B
1:0
21.10.201818:30
Atlético Sanluqueño - CD Don Benito
2:1
21.10.201818:30
Recreativo Huelva - UD Almería B
2:0
27.10.201820:30
CD Don Benito - CF Villanovense
2:2
28.10.201811:30
Granada CF B - CD Badajoz
0:2
28.10.201811:30
UD Almería B - Málaga CF B
1:0
28.10.201812:00
UD Marbella - CP Ejido
1:2
28.10.201812:00
Talavera CF - Lorca FC
0:2
28.10.201812:00
Real Linense - Real Murcia
0:0
28.10.201812:00
UCAM Murcia - Sevilla FC B
3:0
28.10.201812:00
Jumilla CF - UD Melilla
0:0
28.10.201818:30
CD San Fernando - Recreativo Huelva
1:0
28.10.201819:00
FC Cartagena - Atlético Sanluqueño
3:0
03.11.201819:00
Real Murcia - Granada CF B
0:1
04.11.201811:30
Sevilla FC B - Jumilla CF
3:1
04.11.201812:00
Lorca FC - Real Linense
0:0
04.11.201812:00
UD Melilla - UD Almería B
4:0
04.11.201817:00
CD San Fernando - UD Marbella
2:0
04.11.201817:00
CP Ejido - Talavera CF
0:1
04.11.201817:00
CD Badajoz - CD Don Benito
2:1
04.11.201817:00
Recreativo Huelva - Málaga CF B
2:1
04.11.201817:30
Atlético Sanluqueño - UCAM Murcia
0:4
04.11.201819:00
CF Villanovense - FC Cartagena
1:1
10.11.201816:30
Jumilla CF - Atlético Sanluqueño
2:1
11.11.201811:30
UD Almería B - Sevilla FC B
1:5
11.11.201812:00
Real Linense - CP Ejido
3:0
11.11.201812:00
Granada CF B - Lorca FC
0:3
11.11.201812:00
CD Don Benito - Real Murcia
0:0
11.11.201812:00
UCAM Murcia - CF Villanovense
2:1
11.11.201812:00
Málaga CF B - UD Melilla
0:1
11.11.201816:30
UD Marbella - Recreativo Huelva
1:0
11.11.201817:00
Talavera CF - CD San Fernando
0:0
11.11.201818:00
FC Cartagena - CD Badajoz
1:0
18.11.201811:30
Sevilla FC B - Málaga CF B
2:3
18.11.201812:00
CP Ejido - Granada CF B
2:0
18.11.201812:00
Lorca FC - CD Don Benito
0:1
18.11.201812:00
Recreativo Huelva - UD Melilla
0:1
18.11.201816:30
UD Marbella - Talavera CF
2:0
18.11.201817:00
CD San Fernando - Real Linense
0:1
18.11.201817:00
Real Murcia - FC Cartagena
1:2
18.11.201817:00
CD Badajoz - UCAM Murcia
1:0
18.11.201817:00
CF Villanovense - Jumilla CF
1:0
18.11.201817:00
Atlético Sanluqueño - UD Almería B
2:1
25.11.201811:30
UD Almería B - CF Villanovense
0:0
25.11.201812:00
Granada CF B - CD San Fernando
1:1
25.11.201812:00
FC Cartagena - Lorca FC
6:0
25.11.201812:00
UCAM Murcia - Real Murcia
2:1
25.11.201812:00
Jumilla CF - CD Badajoz
3:0
25.11.201812:00
Málaga CF B - Atlético Sanluqueño
2:1
25.11.201812:00
UD Melilla - Sevilla FC B
2:1
25.11.201817:00
Talavera CF - Recreativo Huelva
2:3
25.11.201817:00
Real Linense - UD Marbella
3:0
25.11.201817:00
CD Don Benito - CP Ejido
0:1
01.12.201817:00
CF Villanovense - Málaga CF B
1:0
01.12.201817:00
Recreativo Huelva - Sevilla FC B
2:1
02.12.201812:00
Lorca FC - UCAM Murcia
2:0
02.12.201812:00
Real Murcia - Jumilla CF
1:1
02.12.201812:00
Atlético Sanluqueño - UD Melilla
0:1
02.12.201816:30
UD Marbella - Granada CF B
0:2
02.12.201817:00
Talavera CF - Real Linense
0:0
02.12.201817:00
CD San Fernando - CD Don Benito
2:1
02.12.201817:00
CP Ejido - FC Cartagena
1:0
02.12.201817:00
CD Badajoz - UD Almería B
1:1
09.12.201811:30
UD Almería B - Real Murcia
1:3
09.12.201811:30
Sevilla FC B - Atlético Sanluqueño
0:0
09.12.201812:00
Granada CF B - Talavera CF
4:1
09.12.201812:00
CD Don Benito - UD Marbella
0:1
09.12.201812:00
UCAM Murcia - CP Ejido
3:0
09.12.201812:00
Jumilla CF - Lorca FC
0:0
09.12.201812:00
Málaga CF B - CD Badajoz
2:2
09.12.201812:00
UD Melilla - CF Villanovense
0:0
09.12.201817:00
Real Linense - Recreativo Huelva
2:0
09.12.201818:00
FC Cartagena - CD San Fernando
2:0
16.12.201812:00
CP Ejido - Jumilla CF
2:2
16.12.201812:00
Lorca FC - UD Almería B
2:1
16.12.201812:00
Real Murcia - Málaga CF B
2:0
16.12.201812:00
CD Badajoz - UD Melilla
1:0
16.12.201817:00
Real Linense - Granada CF B
1:0
16.12.201817:00
Talavera CF - CD Don Benito
0:0
16.12.201817:00
UD Marbella - FC Cartagena
0:2
16.12.201817:00
CD San Fernando - UCAM Murcia
2:0
16.12.201817:00
CF Villanovense - Sevilla FC B
2:0
16.12.201817:00
Recreativo Huelva - Atlético Sanluqueño
1:1
22.12.201811:00
Málaga CF B - Lorca FC
1:1
22.12.201811:30
UD Almería B - CP Ejido
2:0
22.12.201811:30
UD Melilla - Real Murcia
1:2
22.12.201812:00
Jumilla CF - CD San Fernando
0:1
22.12.201812:00
Sevilla FC B - CD Badajoz
2:1
22.12.201812:00
Atlético Sanluqueño - CF Villanovense
2:2
22.12.201816:30
Recreativo Huelva - Granada CF B
2:1
22.12.201817:00
FC Cartagena - Talavera CF
1:0
22.12.201817:30
UCAM Murcia - UD Marbella
1:0
22.12.201818:00
CD Don Benito - Real Linense
2:2
06.01.201912:00
Lorca FC - UD Melilla
2:1
06.01.201917:00
Talavera CF - UCAM Murcia
0:0
06.01.201917:00
CP Ejido - Málaga CF B
0:0
07.01.201911:30
UD Marbella - Jumilla CF
0:3
07.01.201912:00
Real Linense - FC Cartagena
0:1
07.01.201912:00
Real Murcia - Sevilla FC B
0:0
07.01.201915:30
Granada CF B - CD Don Benito
0:1
07.01.201917:00
CD San Fernando - UD Almería B
1:0
07.01.201917:00
CD Badajoz - Atlético Sanluqueño
4:0
07.01.201917:00
CF Villanovense - Recreativo Huelva
1:3
13.01.201912:00
Lorca FC - Sevilla FC B
2:0
13.01.201912:00
CP Ejido - UD Melilla
1:1
13.01.201912:00
UD Marbella - UD Almería B
2:0
13.01.201912:00
Real Linense - UCAM Murcia
0:2
13.01.201912:00
Granada CF B - FC Cartagena
0:2
13.01.201916:30
Real Murcia - Atlético Sanluqueño
1:0
13.01.201917:00
CD Badajoz - CF Villanovense
2:1
13.01.201917:00
CD San Fernando - Málaga CF B
1:2
13.01.201917:00
Talavera CF - Jumilla CF
2:0
13.01.201917:00
CD Don Benito - Recreativo Huelva
0:2
20.01.201911:30
Sevilla FC B - CP Ejido
1:0
20.01.201911:30
UD Almería B - Talavera CF
2:2
20.01.201912:00
Atlético Sanluqueño - Lorca FC
0:1
20.01.201912:00
UD Melilla - CD San Fernando
3:1
20.01.201912:00
Málaga CF B - UD Marbella
0:1
20.01.201912:00
Jumilla CF - Real Linense
2:1
20.01.201912:00
UCAM Murcia - Granada CF B
3:0
20.01.201917:00
Recreativo Huelva - CD Badajoz
2:1
20.01.201917:00
CF Villanovense - Real Murcia
0:0
20.01.201917:00
FC Cartagena - CD Don Benito
4:0
27.01.201912:00
Lorca FC - CF Villanovense
0:0
27.01.201912:00
UD Marbella - UD Melilla
2:0
27.01.201912:00
Granada CF B - Jumilla CF
0:1
27.01.201912:00
CD Don Benito - UCAM Murcia
1:1
27.01.201917:00
Real Murcia - CD Badajoz
0:0
27.01.201917:00
CP Ejido - Atlético Sanluqueño
0:2
27.01.201917:00
CD San Fernando - Sevilla FC B
3:0
27.01.201917:00
Talavera CF - Málaga CF B
0:1
27.01.201917:00
Real Linense - UD Almería B
0:0
27.01.201917:00
FC Cartagena - Recreativo Huelva
0:0
03.02.201911:30
Sevilla FC B - UD Marbella
1:1
03.02.201912:00
Recreativo Huelva - Real Murcia
2:0
03.02.201912:00
CD Badajoz - Lorca FC
1:0
03.02.201912:00
Málaga CF B - Real Linense
0:1
03.02.201912:00
Jumilla CF - CD Don Benito
0:2
03.02.201912:00
UCAM Murcia - FC Cartagena
1:3
03.02.201917:00
CF Villanovense - CP Ejido
1:0
03.02.201917:00
Atlético Sanluqueño - CD San Fernando
1:2
03.02.201917:00
UD Almería B - Granada CF B
0:0
03.02.201920:00
UD Melilla - Talavera CF
1:0
10.02.201912:00
Lorca FC - Real Murcia
3:2
10.02.201912:00
UD Marbella - Atlético Sanluqueño
1:0
10.02.201912:00
Real Linense - UD Melilla
1:2
10.02.201912:00
Granada CF B - Málaga CF B
0:0
10.02.201912:00
CD Don Benito - UD Almería B
1:0
10.02.201912:00
UCAM Murcia - Recreativo Huelva
1:5
10.02.201917:00
CP Ejido - CD Badajoz
0:2
10.02.201917:00
CD San Fernando - CF Villanovense
2:0
10.02.201917:00
Talavera CF - Sevilla FC B
2:1
10.02.201917:00
FC Cartagena - Jumilla CF
1:0
17.02.201911:30
Sevilla FC B - Real Linense
2:0
17.02.201911:30
UD Almería B - FC Cartagena
2:2
17.02.201912:00
Recreativo Huelva - Lorca FC
0:0
17.02.201912:00
CD Badajoz - CD San Fernando
2:0
17.02.201912:00
UD Melilla - Granada CF B
1:1
17.02.201912:00
Málaga CF B - CD Don Benito
0:2
17.02.201912:00
Jumilla CF - UCAM Murcia
1:3
17.02.201917:00
Real Murcia - CP Ejido
1:1
17.02.201917:00
CF Villanovense - UD Marbella
0:0
17.02.201917:30
Atlético Sanluqueño - Talavera CF
1:0
23.02.201916:00
Granada CF B - Sevilla FC B
1:2
24.02.201911:00
CD Don Benito - UD Melilla
0:0
24.02.201912:00
UD Marbella - CD Badajoz
0:0
24.02.201912:00
Real Linense - Atlético Sanluqueño
1:0
24.02.201912:00
UCAM Murcia - UD Almería B
2:0
24.02.201912:00
Jumilla CF - Recreativo Huelva
0:1
24.02.201917:00
CP Ejido - Lorca FC
0:0
24.02.201917:00
CD San Fernando - Real Murcia
2:1
24.02.201917:00
Talavera CF - CF Villanovense
1:0
24.02.201917:00
FC Cartagena - Málaga CF B
3:1
02.03.201916:00
CD Badajoz - Talavera CF
0:0
03.03.201911:30
Sevilla FC B - CD Don Benito
1:1
03.03.201911:30
Málaga CF B - UCAM Murcia
0:3
03.03.201911:30
UD Almería B - Jumilla CF
0:1
03.03.201912:00
Real Murcia - UD Marbella
1:1
03.03.201912:00
UD Melilla - FC Cartagena
1:2
03.03.201916:45
Lorca FC - CD San Fernando
1:1
03.03.201917:00
Recreativo Huelva - CP Ejido
2:0
03.03.201917:00
CF Villanovense - Real Linense
0:0
03.03.201917:30
Atlético Sanluqueño - Granada CF B
1:1
09.03.201916:30
Granada CF B - CF Villanovense
2:1
10.03.201911:00
UD Almería B - Recreativo Huelva
1:2
10.03.201912:00
UD Marbella - Lorca FC
3:1
10.03.201912:00
CD Don Benito - Atlético Sanluqueño
2:2
10.03.201912:00
UCAM Murcia - UD Melilla
1:3
10.03.201912:00
Jumilla CF - Málaga CF B
0:0
10.03.201917:00
CD San Fernando - CP Ejido
2:1
10.03.201917:00
Talavera CF - Real Murcia
1:0
10.03.201917:00
Real Linense - CD Badajoz
1:1
10.03.201917:00
FC Cartagena - Sevilla FC B
0:0
16.03.201918:30
Atlético Sanluqueño - FC Cartagena
3:1
17.03.201911:30
Sevilla FC B - UCAM Murcia
2:1
17.03.201912:00
Lorca FC - Talavera CF
1:0
17.03.201912:00
UD Melilla - Jumilla CF
2:0
17.03.201917:00
Recreativo Huelva - CD San Fernando
1:1
17.03.201917:00
CP Ejido - UD Marbella
0:0
17.03.201917:00
Real Murcia - Real Linense
0:2
17.03.201917:00
CD Badajoz - Granada CF B
1:0
17.03.201917:00
CF Villanovense - CD Don Benito
1:1
17.03.201917:30
Málaga CF B - UD Almería B
2:0
24.03.201911:30
UD Almería B - UD Melilla
1:4
24.03.201912:00
UD Marbella - CD San Fernando
2:0
24.03.201912:00
Real Linense - Lorca FC
0:0
24.03.201912:00
Granada CF B - Real Murcia
1:2
24.03.201912:00
CD Don Benito - CD Badajoz
1:2
24.03.201912:00
Jumilla CF - Sevilla FC B
1:2
24.03.201912:00
Málaga CF B - Recreativo Huelva
0:1
24.03.201917:00
Talavera CF - CP Ejido
2:0
24.03.201917:30
UCAM Murcia - Atlético Sanluqueño
0:0
24.03.201918:00
FC Cartagena - CF Villanovense
1:1
30.03.201916:00
Sevilla FC B - UD Almería B
1:0
30.03.201918:30
Atlético Sanluqueño - Jumilla CF
1:0
31.03.201912:00
Lorca FC - Granada CF B
1:1
31.03.201912:45
UD Melilla - Málaga CF B
2:1
31.03.201917:00
CD Badajoz - FC Cartagena
1:0
31.03.201917:30
Real Murcia - CD Don Benito
0:1
31.03.201918:00
Recreativo Huelva - UD Marbella
0:0
31.03.201918:00
CD San Fernando - Talavera CF
1:2
31.03.201918:00
CP Ejido - Real Linense
3:2
31.03.201918:00
CF Villanovense - UCAM Murcia
1:1
07.04.201911:00
Jumilla CF - CF Villanovense
1:1
07.04.201911:30
UD Almería B - Atlético Sanluqueño
1:0
07.04.201912:00
Talavera CF - UD Marbella
0:3
07.04.201912:00
CD Don Benito - Lorca FC
2:2
07.04.201912:00
Málaga CF B - Sevilla FC B
3:0
07.04.201912:00
UD Melilla - Recreativo Huelva
1:1
07.04.201916:00
Granada CF B - CP Ejido
1:1
07.04.201917:00
Real Linense - CD San Fernando
0:1
07.04.201917:30
UCAM Murcia - CD Badajoz
1:2
07.04.201919:00
FC Cartagena - Real Murcia
1:1
13.04.201918:00
UD Marbella - Real Linense
2:0
13.04.201918:00
CD San Fernando - Granada CF B
0:0
13.04.201918:30
Atlético Sanluqueño - Málaga CF B
1:1
13.04.201919:00
Real Murcia - UCAM Murcia
0:1
14.04.201911:30
Recreativo Huelva - Talavera CF
1:0
14.04.201911:30
Sevilla FC B - UD Melilla
0:0
14.04.201912:00
Lorca FC - FC Cartagena
1:0
14.04.201912:00
CD Badajoz - Jumilla CF
1:0
14.04.201918:00
CP Ejido - CD Don Benito
0:1
14.04.201918:00
CF Villanovense - UD Almería B
2:1
20.04.201912:00
Granada CF B - UD Marbella
0:0
20.04.201917:00
UD Almería B - CD Badajoz
1:2
20.04.201918:00
Jumilla CF - Real Murcia
1:2
20.04.201918:00
Málaga CF B - CF Villanovense
2:4
20.04.201920:00
CD Don Benito - CD San Fernando
4:3
21.04.201911:30
Sevilla FC B - Recreativo Huelva
1:2
21.04.201912:00
UCAM Murcia - Lorca FC
1:1
21.04.201912:00
UD Melilla - Atlético Sanluqueño
4:0
21.04.201918:00
Real Linense - Talavera CF
0:1
21.04.201919:00
FC Cartagena - CP Ejido
3:0
27.04.201918:00
UD Marbella - CD Don Benito
4:0
27.04.201918:00
CP Ejido - UCAM Murcia
2:0
27.04.201918:30
Atlético Sanluqueño - Sevilla FC B
1:0
27.04.201919:00
CD Badajoz - Málaga CF B
4:0
28.04.201912:00
Recreativo Huelva - Real Linense
1:0
28.04.201912:00
Lorca FC - Jumilla CF
4:1
28.04.201912:00
CF Villanovense - UD Melilla
1:2
28.04.201918:00
Talavera CF - Granada CF B
0:2
28.04.201918:00
CD San Fernando - FC Cartagena
1:2
28.04.201918:00
Real Murcia - UD Almería B
0:0
04.05.201917:00
Granada CF B - Real Linense
3:2
04.05.201918:00
Málaga CF B - Real Murcia
1:0
04.05.201919:30
Atlético Sanluqueño - Recreativo Huelva
0:3
05.05.201911:30
UD Almería B - Lorca FC
0:1
05.05.201911:30
Sevilla FC B - CF Villanovense
2:1
05.05.201912:00
UCAM Murcia - CD San Fernando
2:1
05.05.201912:00
Jumilla CF - CP Ejido
1:0
05.05.201912:00
UD Melilla - CD Badajoz
2:1
05.05.201919:00
CD Don Benito - Talavera CF
0:1
05.05.201919:00
FC Cartagena - UD Marbella
2:0
12.05.201918:00
Granada CF B - Recreativo Huelva
0:2
12.05.201918:00
Real Linense - CD Don Benito
1:3
12.05.201918:00
Talavera CF - FC Cartagena
2:2
12.05.201918:00
UD Marbella - UCAM Murcia
2:0
12.05.201918:00
CD San Fernando - Jumilla CF
0:1
12.05.201918:00
CP Ejido - UD Almería B
2:0
12.05.201918:00
Lorca FC - Málaga CF B
2:1
12.05.201918:00
Real Murcia - UD Melilla
2:0
12.05.201918:00
CD Badajoz - Sevilla FC B
2:0
12.05.201918:00
CF Villanovense - Atlético Sanluqueño
0:1
18.05.201918:00
Málaga CF B - CP Ejido
1:1
19.05.201918:00
CD Don Benito - Granada CF B
1:2
19.05.201918:00
FC Cartagena - Real Linense
1:0
19.05.201918:00
UCAM Murcia - Talavera CF
2:1
19.05.201918:00
Jumilla CF - UD Marbella
1:2
19.05.201918:00
UD Almería B - CD San Fernando
1:2
19.05.201918:00
UD Melilla - Lorca FC
0:1
19.05.201918:00
Sevilla FC B - Real Murcia
2:0
19.05.201918:00
Atlético Sanluqueño - CD Badajoz
1:0
19.05.201918:00
Recreativo Huelva - CF Villanovense
1:0
23.07. Vázques bude hrát za Badajoz
CD Badajoz oznámil příchod Pabla Vázqueze. Čtyřiadvacetiletý stoper do třetiligového klubu zamířil z Granady a se svým novým chlebodárcem podepsal roční kontrakt. (transfermarketweb.com)
29.08.2018 Cassano by mohl hrát rovněž za Ibizu
Marco Borriello by nemusel být jediným známým hráčem v dresu španělské Ibizi. Třetí nejvyšší soutěže by si údajně mohl vyzkoušet také Antonio Cassano. (football-italia.net)
28.08.2018 Borriello bude nastupovat za Ibizu
Třetí nejvyšší španělskou ligu si zahraje Marco Borriello. Ostřílený kanonýr se po skončení kontraktu se SPALem vydal na Ibizu. (football-italia.net)
07.03.2018 Recreativo prodají za 1 euro
Nejstarší španělský klub Recreativo Huelva bude prodán za 1 euro. Městská rada zaplatila za "Recre", který byl založen už před 128 lety, dluhy ve výši 7,6 milionu eur a nyní klub prodá Eurosamop. (football-espana.net)
19.02.2018 Ve Španělsku se zatýkalo za korupci
Až deset lidí bylo ve Španělský zatčeno pro podezření z korupce. Zmíněné osoby, které byly zatýkány především v zahraničí, měly být napojeny na zápasy třetí a čtvrté ligy, které sloužily k sázkám pro čínský trh. (lequipe.fr)
13.02.2018 Vázquez trenérem Extremadury
Extremaduru povede Martin Vázquez. Bývalý hráč Realu Madrid zažije na lavičce třetiligového španělského celku své první trenérské angažmá. (lequipe.fr)
10.07.2017 Güiza bude hrát třetí španělskou ligu
Účastník Eura 2008 Daniel Güiza se v bezmála 37 letech poroučí do třetí španělské ligy. Z druholigového Cádizu se zkušený forvard stěhuje do nedalekého Atlétika Sanluqueño. (marca.com)
29.12.2013 Vedení AS Řím hledá po Evropě partnery
AS Řím podle listu La Repubblica hledá po Evropě kluby, se kterými by mohl úzce spolupracovat, vzorem mu je spojení pod patronátem rodiny Pozzových (Udinese, Granada, Watford). Sportovní ředitel AS Walter Sabatini má nyní za tímto účelem vést jednání v Londýně. Jedním z klubů, se kterými by Římané mohli spolupracovat, je údajně Cádiz. (football-espana.net)
30.01.2013 Gil odešel ze Sparty do Albacete
Obránce Pablo Gil se vrací ze Sparty do rodného Španělska. Čtyřiadvacetiletý hráč, o jehož odchodu letenský celek informoval už minulý týden, se v úterý dohodl s třetiligovým Albacete, kde bude hostovat do konce sezony.
25.01.2013 Gil míří ze Sparty zpět do Španělska
Obránce Pablo Gil má namířeno z pražské Sparty zpět do rodného Španělska. Pravý bek, který má na Letné tříletou smlouvu do léta 2015, by měl půl roku hostovat v třetiligovém klubu Albacete.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
UCAM Murcia - Granada CF B
2:1
21.09.
Córdoba CF - CD Badajoz
1:1
22.09.
CP Villarrobledo - Villarrubia CF
2:1
22.09.
Atl. Sanluqueño - Real Linense
1:0
22.09.
Mérida AD - Recreativo Huelva
0:1
22.09.
CD San Fernando - Yeclano
1:0
22.09.
CD Don Benito - UD Marbella
1:1
22.09.
Talavera CF - Real Murcia
1:2
22.09.
Algeciras CF - Sevilla FC B
3:0
22.09.
FC Cartagena - Cádiz CF B
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.09.17:00
Cádiz CF B - Algeciras CF
info
28.09.19:00
Villarrubia CF - UCAM Murcia
info
29.09.11:00
Granada CF B - Mérida AD
info
29.09.12:00
Yeclano Deportivo - Talavera CF
info
29.09.12:00
Sevilla FC B - Córdoba CF
info
29.09.17:30
Real Murcia - CP Villarrobledo
info
29.09.18:00
Real Linense - FC Cartagena
info
29.09.18:00
UD Marbella - Atl. Sanluqueño
info
29.09.18:00
Recreativo Huelva - CD Don Benito
info
29.09.18:00
CD Badajoz - CD San Fernando
info
Všechny zápasy