Španělsko - Segunda División B - Grupo 2 2018/2019 - výsledky, rozlosování

25.08.201816:00
Athletic Bilbao B - CD Tudelano
2:0
25.08.201819:00
SCD Durango - UD Logroñés
0:0
26.08.201812:00
Sporting Gijón B - SD Leioa
0:0
26.08.201817:00
UP Langreo - Gernika Club
1:0
26.08.201818:00
Real Unión Club - Gimnástica Torrelavega
1:1
26.08.201818:00
CD Vitoria - Arenas Club de Getxo
0:0
26.08.201819:00
Barakaldo CF - Real Oviedo B
2:1
26.08.201819:00
Racing Santander - Real Sociedad B
1:0
26.08.201819:30
CD Izarra - CD Mirandés
1:1
26.08.201820:00
CD Calahorra - SD Amorebieta
2:0
01.09.201818:00
SD Leioa - CD Calahorra
1:1
01.09.201818:00
Arenas Club de Getxo - CD Izarra
0:1
01.09.201818:30
CD Mirandés - Racing Santander
1:1
01.09.201819:00
Gernika Club - Sporting Gijón B
0:0
01.09.201819:00
Real Sociedad B - SCD Durango
3:0
01.09.201820:00
UD Logroñés - Barakaldo CF
1:1
01.09.201820:30
Gimnástica Torrelavega - Athletic Bilbao B
0:0
02.09.201812:00
Real Oviedo B - UP Langreo
2:2
02.09.201818:00
CD Tudelano - CD Vitoria
1:0
02.09.201818:00
SD Amorebieta - Real Unión Club
0:3
08.09.201816:00
CD Vitoria - CD Izarra
0:1
08.09.201817:30
Athletic Bilbao B - SD Amorebieta
3:1
08.09.201818:00
CD Tudelano - Gimnástica Torrelavega
2:1
09.09.201812:00
Sporting Gijón B - Real Oviedo B
1:2
09.09.201812:00
SCD Durango - CD Mirandés
1:4
09.09.201818:00
Real Unión Club - SD Leioa
1:2
09.09.201818:00
CD Calahorra - Gernika Club
3:1
09.09.201818:00
UP Langreo - UD Logroñés
0:0
09.09.201818:00
Barakaldo CF - Real Sociedad B
2:0
09.09.201819:00
Racing Santander - Arenas Club de Getxo
4:0
15.09.201816:00
SD Leioa - Athletic Bilbao B
1:4
15.09.201817:00
SD Amorebieta - CD Tudelano
1:1
15.09.201818:00
Arenas Club de Getxo - SCD Durango
2:0
16.09.201812:00
Real Oviedo B - CD Calahorra
1:1
16.09.201817:00
CD Izarra - Racing Santander
2:2
16.09.201818:00
Gimnástica Torrelavega - CD Vitoria
0:2
16.09.201818:00
Gernika Club - Real Unión Club
1:1
16.09.201818:00
UD Logroñés - Sporting Gijón B
0:2
16.09.201818:00
Real Sociedad B - UP Langreo
1:1
16.09.201818:00
CD Mirandés - Barakaldo CF
1:1
22.09.201816:00
Real Unión Club - Real Oviedo B
2:2
22.09.201819:00
Athletic Bilbao B - Gernika Club
3:0
22.09.201819:00
SCD Durango - CD Izarra
1:2
23.09.201812:00
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
2:2
23.09.201817:00
CD Tudelano - SD Leioa
1:1
23.09.201817:30
CD Vitoria - Racing Santander
0:2
23.09.201818:00
Gimnástica Torrelavega - SD Amorebieta
1:2
23.09.201818:00
CD Calahorra - UD Logroñés
2:0
23.09.201818:00
UP Langreo - CD Mirandés
0:1
23.09.201818:00
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
1:0
29.09.201816:00
Gernika Club - CD Tudelano
1:1
29.09.201816:30
Real Oviedo B - Athletic Bilbao B
2:1
29.09.201818:00
SD Amorebieta - CD Vitoria
2:1
29.09.201818:00
SD Leioa - Gimnástica Torrelavega
2:1
29.09.201818:00
Arenas Club de Getxo - UP Langreo
4:0
29.09.201819:00
Real Sociedad B - CD Calahorra
1:0
30.09.201817:00
CD Izarra - Barakaldo CF
0:1
30.09.201817:00
Racing Santander - SCD Durango
2:0
30.09.201817:30
CD Mirandés - Sporting Gijón B
1:1
30.09.201818:00
UD Logroñés - Real Unión Club
2:0
06.10.201816:30
SD Amorebieta - SD Leioa
1:3
06.10.201817:30
Athletic Bilbao B - UD Logroñés
0:0
07.10.201812:00
Sporting Gijón B - Arenas Club de Getxo
1:1
07.10.201812:30
CD Vitoria - SCD Durango
1:1
07.10.201817:00
Gimnástica Torrelavega - Gernika Club
1:0
07.10.201817:00
CD Tudelano - Real Oviedo B
1:3
07.10.201817:00
Real Unión Club - Real Sociedad B
2:1
07.10.201817:00
UP Langreo - CD Izarra
4:0
07.10.201817:30
CD Calahorra - CD Mirandés
2:3
07.10.201818:00
Barakaldo CF - Racing Santander
0:1
12.10.201812:00
SCD Durango - Barakaldo CF
0:1
12.10.201818:30
Gernika Club - SD Amorebieta
1:1
13.10.201816:00
Real Sociedad B - Athletic Bilbao B
1:0
13.10.201818:00
SD Leioa - CD Vitoria
1:1
13.10.201819:00
Racing Santander - UP Langreo
4:1
13.10.201820:00
UD Logroñés - CD Tudelano
1:0
14.10.201812:00
Real Oviedo B - Gimnástica Torrelavega
2:0
14.10.201817:00
CD Izarra - Sporting Gijón B
0:2
14.10.201817:15
CD Mirandés - Real Unión Club
2:2
14.10.201818:00
Arenas Club de Getxo - CD Calahorra
2:1
20.10.201816:00
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
20.10.201816:30
SD Amorebieta - Real Oviedo B
1:2
20.10.201817:00
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
1:3
20.10.201818:00
SD Leioa - Gernika Club
1:1
21.10.201812:00
Sporting Gijón B - Racing Santander
3:1
21.10.201816:30
CD Tudelano - Real Sociedad B
1:3
21.10.201817:00
Gimnástica Torrelavega - UD Logroñés
0:1
21.10.201817:00
Real Unión Club - Arenas Club de Getxo
1:1
21.10.201817:00
CD Calahorra - CD Izarra
2:0
21.10.201817:00
UP Langreo - SCD Durango
4:1
27.10.201816:00
Real Oviedo B - SD Leioa
1:1
27.10.201816:00
Real Sociedad B - Gimnástica Torrelavega
0:0
27.10.201816:45
SCD Durango - Sporting Gijón B
2:1
27.10.201817:00
CD Mirandés - CD Tudelano
3:0
27.10.201819:00
Arenas Club de Getxo - Athletic Bilbao B
1:0
27.10.201819:00
Racing Santander - CD Calahorra
5:0
28.10.201817:00
Gernika Club - CD Vitoria
1:3
28.10.201817:00
CD Izarra - Real Unión Club
1:1
28.10.201817:00
Barakaldo CF - UP Langreo
1:0
28.10.201818:00
UD Logroñés - SD Amorebieta
2:0
03.11.201816:00
Athletic Bilbao B - CD Izarra
6:0
03.11.201816:30
SD Amorebieta - Real Sociedad B
1:1
03.11.201818:00
SD Leioa - UD Logroñés
2:1
04.11.201812:00
Gimnástica Torrelavega - CD Mirandés
1:0
04.11.201812:00
CD Tudelano - Arenas Club de Getxo
0:1
04.11.201812:00
Sporting Gijón B - Barakaldo CF
2:0
04.11.201817:00
Gernika Club - Real Oviedo B
1:1
04.11.201817:00
Real Unión Club - Racing Santander
0:3
04.11.201817:00
CD Calahorra - SCD Durango
2:2
04.11.201820:00
CD Vitoria - UP Langreo
1:3
10.11.201816:45
SCD Durango - Real Unión Club
1:1
10.11.201817:00
Arenas Club de Getxo - Gimnástica Torrelavega
0:1
10.11.201818:00
Real Sociedad B - SD Leioa
1:2
10.11.201818:00
UP Langreo - Sporting Gijón B
0:2
10.11.201819:00
CD Izarra - CD Tudelano
1:1
11.11.201816:00
Real Oviedo B - CD Vitoria
0:0
11.11.201817:00
UD Logroñés - Gernika Club
2:0
11.11.201817:00
Racing Santander - Athletic Bilbao B
3:1
11.11.201817:00
Barakaldo CF - CD Calahorra
1:2
11.11.201817:30
CD Mirandés - SD Amorebieta
2:0
17.11.201816:00
Real Unión Club - Barakaldo CF
1:2
17.11.201816:30
SD Amorebieta - Arenas Club de Getxo
0:1
17.11.201817:00
SD Leioa - CD Mirandés
1:0
17.11.201818:30
Gernika Club - Real Sociedad B
1:0
18.11.201812:00
Real Oviedo B - UD Logroñés
0:1
18.11.201812:00
CD Tudelano - Racing Santander
1:1
18.11.201816:30
CD Calahorra - UP Langreo
2:4
18.11.201817:00
Gimnástica Torrelavega - CD Izarra
0:0
18.11.201817:00
Athletic Bilbao B - SCD Durango
2:2
18.11.201817:00
CD Vitoria - Sporting Gijón B
1:2
24.11.201816:00
SCD Durango - CD Tudelano
1:0
24.11.201818:00
Real Sociedad B - Real Oviedo B
2:3
24.11.201818:00
Arenas Club de Getxo - SD Leioa
1:1
24.11.201820:00
UD Logroñés - CD Vitoria
1:0
25.11.201812:00
Sporting Gijón B - CD Calahorra
2:3
25.11.201817:00
CD Mirandés - Gernika Club
1:0
25.11.201817:00
CD Izarra - SD Amorebieta
0:0
25.11.201817:00
Racing Santander - Gimnástica Torrelavega
1:0
25.11.201817:00
Barakaldo CF - Athletic Bilbao B
1:1
25.11.201817:00
UP Langreo - Real Unión Club
1:1
01.12.201816:00
SD Amorebieta - Racing Santander
1:3
01.12.201817:00
SD Leioa - CD Izarra
2:2
01.12.201817:00
Athletic Bilbao B - UP Langreo
5:1
01.12.201818:30
Gernika Club - Arenas Club de Getxo
2:0
02.12.201812:00
Real Oviedo B - CD Mirandés
1:1
02.12.201812:00
CD Tudelano - Barakaldo CF
0:1
02.12.201817:00
UD Logroñés - Real Sociedad B
1:1
02.12.201817:00
Gimnástica Torrelavega - SCD Durango
1:2
02.12.201817:00
Real Unión Club - Sporting Gijón B
2:0
02.12.201817:00
CD Vitoria - CD Calahorra
1:1
08.12.201816:00
Arenas Club de Getxo - Real Oviedo B
0:3
08.12.201816:30
CD Calahorra - Real Unión Club
1:1
08.12.201817:00
SCD Durango - SD Amorebieta
0:2
09.12.201812:00
Real Sociedad B - CD Vitoria
4:2
09.12.201812:00
Sporting Gijón B - Athletic Bilbao B
3:1
09.12.201817:00
CD Mirandés - UD Logroñés
1:0
09.12.201817:00
CD Izarra - Gernika Club
3:2
09.12.201817:00
Racing Santander - SD Leioa
2:0
09.12.201817:00
Barakaldo CF - Gimnástica Torrelavega
1:0
09.12.201817:00
UP Langreo - CD Tudelano
2:0
15.12.201816:00
SD Leioa - SCD Durango
0:0
15.12.201816:30
SD Amorebieta - Barakaldo CF
2:0
15.12.201817:00
Athletic Bilbao B - CD Calahorra
3:2
16.12.201812:00
CD Tudelano - Sporting Gijón B
1:0
16.12.201815:45
Real Oviedo B - CD Izarra
2:1
16.12.201817:00
UD Logroñés - Arenas Club de Getxo
0:0
16.12.201817:00
Gernika Club - Racing Santander
0:0
16.12.201817:00
Gimnástica Torrelavega - UP Langreo
0:2
16.12.201817:00
CD Vitoria - Real Unión Club
2:1
16.12.201818:00
Real Sociedad B - CD Mirandés
0:1
22.12.201815:45
Sporting Gijón B - Gimnástica Torrelavega
0:1
22.12.201816:00
CD Vitoria - CD Mirandés
0:2
22.12.201816:00
Arenas Club de Getxo - Real Sociedad B
0:2
22.12.201816:30
Real Unión Club - Athletic Bilbao B
1:0
22.12.201816:45
SCD Durango - Gernika Club
0:1
22.12.201818:00
Racing Santander - Real Oviedo B
1:1
22.12.201818:00
Barakaldo CF - SD Leioa
0:0
22.12.201818:00
UP Langreo - SD Amorebieta
3:0
22.12.201820:00
CD Izarra - UD Logroñés
0:0
22.12.201820:15
CD Calahorra - CD Tudelano
1:1
05.01.201912:30
CD Tudelano - Real Unión Club
2:2
05.01.201916:00
Athletic Bilbao B - CD Vitoria
2:0
05.01.201916:30
SD Amorebieta - Sporting Gijón B
0:1
05.01.201917:00
UD Logroñés - Racing Santander
1:0
05.01.201917:00
SD Leioa - UP Langreo
2:1
06.01.201912:00
Real Oviedo B - SCD Durango
3:1
06.01.201912:30
Real Sociedad B - CD Izarra
3:0
06.01.201917:00
Gimnástica Torrelavega - CD Calahorra
1:1
06.01.201918:30
Gernika Club - Barakaldo CF
0:1
07.01.201917:00
CD Mirandés - Arenas Club de Getxo
3:1
12.01.201916:00
Real Sociedad B - Racing Santander
0:1
12.01.201916:30
SD Amorebieta - CD Calahorra
0:0
12.01.201917:00
SD Leioa - Sporting Gijón B
2:0
12.01.201918:30
Gernika Club - UP Langreo
1:1
12.01.201919:00
UD Logroñés - SCD Durango
1:0
13.01.201912:00
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
3:2
13.01.201912:00
Real Oviedo B - Barakaldo CF
0:1
13.01.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Real Unión Club
1:1
13.01.201917:30
CD Mirandés - CD Izarra
1:1
13.01.201918:00
Arenas Club de Getxo - CD Vitoria
0:0
19.01.201916:00
Real Unión Club - SD Amorebieta
1:1
19.01.201916:15
Sporting Gijón B - Gernika Club
2:2
19.01.201916:45
SCD Durango - Real Sociedad B
1:3
19.01.201919:00
Athletic Bilbao B - Gimnástica Torrelavega
1:0
19.01.201919:00
CD Izarra - Arenas Club de Getxo
1:0
20.01.201912:00
UP Langreo - Real Oviedo B
1:0
20.01.201917:00
CD Vitoria - CD Tudelano
1:1
20.01.201917:00
CD Calahorra - SD Leioa
0:1
20.01.201917:00
Barakaldo CF - UD Logroñés
0:1
20.01.201917:00
Racing Santander - CD Mirandés
3:2
26.01.201916:00
SD Leioa - Real Unión Club
0:1
26.01.201916:30
SD Amorebieta - Athletic Bilbao B
3:2
26.01.201918:00
Real Sociedad B - Barakaldo CF
3:0
26.01.201918:00
Arenas Club de Getxo - Racing Santander
0:1
27.01.201917:00
Gimnástica Torrelavega - CD Tudelano
0:1
27.01.201917:00
Gernika Club - CD Calahorra
3:1
27.01.201917:00
UD Logroñés - UP Langreo
1:0
27.01.201917:00
CD Mirandés - SCD Durango
1:0
27.01.201917:00
CD Izarra - CD Vitoria
1:1
02.02.201916:45
SCD Durango - Arenas Club de Getxo
0:1
02.02.201919:30
Real Unión Club - Gernika Club
1:1
03.02.201912:00
Sporting Gijón B - UD Logroñés
0:2
03.02.201912:30
CD Vitoria - Gimnástica Torrelavega
2:0
03.02.201916:00
CD Tudelano - SD Amorebieta
0:2
03.02.201917:00
Athletic Bilbao B - SD Leioa
2:1
03.02.201917:00
CD Calahorra - Real Oviedo B
1:0
03.02.201917:00
UP Langreo - Real Sociedad B
1:0
03.02.201917:00
Barakaldo CF - CD Mirandés
1:1
03.02.201917:00
Racing Santander - CD Izarra
2:1
09.02.201916:00
Arenas Club de Getxo - Barakaldo CF
2:1
09.02.201916:30
SD Amorebieta - Gimnástica Torrelavega
1:1
09.02.201917:00
SD Leioa - CD Tudelano
1:2
09.02.201918:00
Gernika Club - Athletic Bilbao B
2:1
09.02.201918:00
Real Sociedad B - Sporting Gijón B
3:1
10.02.201915:45
Real Oviedo B - Real Unión Club
1:1
10.02.201917:00
UD Logroñés - CD Calahorra
1:1
10.02.201917:00
CD Mirandés - UP Langreo
1:0
10.02.201917:00
CD Izarra - SCD Durango
1:1
10.02.201917:00
Racing Santander - CD Vitoria
4:0
16.02.201916:00
Athletic Bilbao B - Real Oviedo B
4:1
16.02.201916:45
SCD Durango - Racing Santander
0:4
16.02.201917:00
CD Vitoria - SD Amorebieta
1:2
17.02.201912:00
Sporting Gijón B - CD Mirandés
0:2
17.02.201916:15
CD Tudelano - Gernika Club
0:0
17.02.201917:00
Gimnástica Torrelavega - SD Leioa
1:1
17.02.201917:00
Real Unión Club - UD Logroñés
0:0
17.02.201917:00
CD Calahorra - Real Sociedad B
0:1
17.02.201917:00
UP Langreo - Arenas Club de Getxo
1:0
17.02.201917:00
Barakaldo CF - CD Izarra
1:0
23.02.201916:00
SCD Durango - CD Vitoria
1:1
23.02.201917:00
SD Leioa - SD Amorebieta
0:0
23.02.201917:30
CD Mirandés - CD Calahorra
4:1
23.02.201918:00
Arenas Club de Getxo - Sporting Gijón B
1:1
23.02.201919:00
UD Logroñés - Athletic Bilbao B
2:1
23.02.201919:00
Racing Santander - Barakaldo CF
1:0
24.02.201912:00
Real Oviedo B - CD Tudelano
2:1
24.02.201917:00
Gernika Club - Gimnástica Torrelavega
0:0
24.02.201917:00
CD Izarra - UP Langreo
0:0
24.02.201918:00
Real Sociedad B - Real Unión Club
2:1
02.03.201916:00
Athletic Bilbao B - Real Sociedad B
2:2
02.03.201916:30
SD Amorebieta - Gernika Club
3:1
02.03.201917:00
Sporting Gijón B - CD Izarra
0:0
03.03.201912:00
Real Unión Club - CD Mirandés
0:0
03.03.201916:30
CD Tudelano - UD Logroñés
2:1
03.03.201917:00
CD Vitoria - SD Leioa
3:1
03.03.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Real Oviedo B
2:1
03.03.201917:00
UP Langreo - Racing Santander
2:1
03.03.201917:00
Barakaldo CF - SCD Durango
1:0
03.03.201919:30
CD Calahorra - Arenas Club de Getxo
1:1
06.03.201920:30
Real Oviedo B - Sporting Gijón B
2:0
09.03.201916:00
Gernika Club - SD Leioa
0:0
09.03.201918:00
Arenas Club de Getxo - Real Unión Club
1:0
09.03.201918:00
SCD Durango - UP Langreo
1:0
10.03.201912:00
Real Oviedo B - SD Amorebieta
0:2
10.03.201912:00
Real Sociedad B - CD Tudelano
1:1
10.03.201917:00
UD Logroñés - Gimnástica Torrelavega
3:0
10.03.201917:00
CD Mirandés - Athletic Bilbao B
1:1
10.03.201917:00
CD Izarra - CD Calahorra
0:1
10.03.201917:00
Racing Santander - Sporting Gijón B
3:0
10.03.201917:00
Barakaldo CF - CD Vitoria
2:2
16.03.201916:00
SD Amorebieta - UD Logroñés
1:2
16.03.201917:00
CD Vitoria - Gernika Club
2:2
16.03.201917:00
SD Leioa - Real Oviedo B
2:2
16.03.201917:00
Sporting Gijón B - SCD Durango
1:2
17.03.201911:30
Athletic Bilbao B - Arenas Club de Getxo
2:1
17.03.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Real Sociedad B
1:0
17.03.201917:00
CD Tudelano - CD Mirandés
1:1
17.03.201917:00
Real Unión Club - CD Izarra
0:4
17.03.201917:00
CD Calahorra - Racing Santander
0:1
17.03.201917:00
UP Langreo - Barakaldo CF
0:2
23.03.201916:00
SCD Durango - CD Calahorra
1:2
23.03.201918:00
Real Sociedad B - SD Amorebieta
1:2
23.03.201918:00
Arenas Club de Getxo - CD Tudelano
0:1
23.03.201919:30
UP Langreo - CD Vitoria
0:0
24.03.201912:00
Real Oviedo B - Gernika Club
0:0
24.03.201917:00
UD Logroñés - SD Leioa
0:0
24.03.201917:00
CD Mirandés - Gimnástica Torrelavega
1:0
24.03.201917:00
CD Izarra - Athletic Bilbao B
0:0
24.03.201917:00
Racing Santander - Real Unión Club
0:0
24.03.201917:00
Barakaldo CF - Sporting Gijón B
0:1
30.03.201916:30
SD Amorebieta - CD Mirandés
1:0
30.03.201917:00
SD Leioa - Real Sociedad B
1:0
30.03.201917:00
Athletic Bilbao B - Racing Santander
1:1
31.03.201912:00
CD Tudelano - CD Izarra
1:1
31.03.201912:00
Sporting Gijón B - UP Langreo
2:0
31.03.201917:00
CD Vitoria - Real Oviedo B
0:0
31.03.201917:00
Gernika Club - UD Logroñés
0:0
31.03.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Arenas Club de Getxo
1:1
31.03.201917:00
Real Unión Club - SCD Durango
0:2
31.03.201917:00
CD Calahorra - Barakaldo CF
2:1
06.04.201918:00
Arenas Club de Getxo - SD Amorebieta
1:1
06.04.201918:00
SCD Durango - Athletic Bilbao B
3:2
07.04.201912:00
Sporting Gijón B - CD Vitoria
3:2
07.04.201916:00
Real Sociedad B - Gernika Club
1:1
07.04.201917:00
UD Logroñés - Real Oviedo B
3:4
07.04.201917:00
CD Izarra - Gimnástica Torrelavega
2:2
07.04.201917:00
Barakaldo CF - Real Unión Club
3:1
07.04.201917:00
UP Langreo - CD Calahorra
2:1
07.04.201917:30
CD Mirandés - SD Leioa
2:1
07.04.201918:00
Racing Santander - CD Tudelano
2:1
13.04.201916:30
SD Amorebieta - CD Izarra
0:0
13.04.201917:00
SD Leioa - Arenas Club de Getxo
0:0
13.04.201918:00
Gernika Club - CD Mirandés
1:1
13.04.201918:00
Athletic Bilbao B - Barakaldo CF
4:1
13.04.201919:00
Real Unión Club - UP Langreo
4:0
14.04.201912:00
Real Oviedo B - Real Sociedad B
2:1
14.04.201912:00
CD Tudelano - SCD Durango
1:0
14.04.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Racing Santander
0:0
14.04.201917:00
CD Calahorra - Sporting Gijón B
1:3
14.04.201917:30
CD Vitoria - UD Logroñés
0:2
17.04.201919:30
Arenas Club de Getxo - Gernika Club
4:1
17.04.201920:00
CD Izarra - SD Leioa
2:1
18.04.201912:00
Barakaldo CF - CD Tudelano
1:1
18.04.201912:00
UP Langreo - Athletic Bilbao B
0:2
18.04.201918:00
SCD Durango - Gimnástica Torrelavega
4:4
19.04.201912:00
Sporting Gijón B - Real Unión Club
0:1
20.04.201912:00
Real Sociedad B - UD Logroñés
0:1
20.04.201918:00
CD Mirandés - Real Oviedo B
1:0
21.04.201918:00
Racing Santander - SD Amorebieta
1:1
21.04.201918:00
CD Calahorra - CD Vitoria
2:0
27.04.201916:00
CD Vitoria - Real Sociedad B
2:1
27.04.201917:00
SD Leioa - Racing Santander
1:1
27.04.201917:00
CD Tudelano - UP Langreo
2:0
27.04.201917:30
SD Amorebieta - SCD Durango
3:0
27.04.201918:00
UD Logroñés - CD Mirandés
3:0
28.04.201911:30
Athletic Bilbao B - Sporting Gijón B
0:2
28.04.201912:00
Real Oviedo B - Arenas Club de Getxo
3:2
28.04.201912:00
Real Unión Club - CD Calahorra
0:1
28.04.201917:00
Gimnástica Torrelavega - Barakaldo CF
1:3
28.04.201918:00
Gernika Club - CD Izarra
0:1
04.05.201916:00
Real Unión Club - CD Vitoria
2:0
04.05.201917:30
SCD Durango - SD Leioa
0:3
04.05.201918:00
CD Mirandés - Real Sociedad B
2:1
04.05.201918:00
Arenas Club de Getxo - UD Logroñés
1:3
04.05.201918:30
UP Langreo - Gimnástica Torrelavega
1:0
05.05.201912:00
Sporting Gijón B - CD Tudelano
0:0
05.05.201917:00
CD Izarra - Real Oviedo B
1:1
05.05.201918:00
Racing Santander - Gernika Club
0:1
05.05.201918:00
Barakaldo CF - SD Amorebieta
4:3
05.05.201918:00
CD Calahorra - Athletic Bilbao B
0:3
12.05.201918:00
CD Mirandés - CD Vitoria
1:2
12.05.201918:00
Real Sociedad B - Arenas Club de Getxo
1:1
12.05.201918:00
UD Logroñés - CD Izarra
2:1
12.05.201918:00
Real Oviedo B - Racing Santander
1:1
12.05.201918:00
Gernika Club - SCD Durango
1:0
12.05.201918:00
SD Leioa - Barakaldo CF
3:0
12.05.201918:00
SD Amorebieta - UP Langreo
2:0
12.05.201918:00
Gimnástica Torrelavega - Sporting Gijón B
1:1
12.05.201918:00
CD Tudelano - CD Calahorra
0:0
12.05.201918:00
Athletic Bilbao B - Real Unión Club
2:0
18.05.201918:00
SCD Durango - Real Oviedo B
1:3
19.05.201918:00
Arenas Club de Getxo - CD Mirandés
1:0
19.05.201918:00
CD Izarra - Real Sociedad B
1:0
19.05.201918:00
Racing Santander - UD Logroñés
2:2
19.05.201918:00
Barakaldo CF - Gernika Club
1:2
19.05.201918:00
UP Langreo - SD Leioa
4:1
19.05.201918:00
Sporting Gijón B - SD Amorebieta
0:1
19.05.201918:00
CD Calahorra - Gimnástica Torrelavega
1:0
19.05.201918:00
Real Unión Club - CD Tudelano
1:0
19.05.201918:00
CD Vitoria - Athletic Bilbao B
0:0
24.08. Rodríguez vydržel v roli trenéra jen týden
Bývalý rozhodčí Marco Rodríguez, jenž řídil slavné vítězství Německa 7:1 nad Brazílií v semifinále mistrovství světa 2014, nevydržel ve svém prvním trenérském angažmá ani týden. Bývalý mexický sudí se v třetiligové španělské Salamance dohodl na rozvázání kontraktu jen pár dní poté, co ho podepsal. Klub důvod Rodríguezova náhlého odchodu neuvedl. Bývalý rozhodčí nicméně v minulých dnech na sociálních sítích naznačoval, že se nehodlá smířit s rolí pomocníka Josého Luise Treja. Ten byl totiž původně do funkce kouče vybrán, ale kvůli problémům s trenérskou licencí ji nemůže oficiálně zastávat. (ČTK)
19.02.2018 Ve Španělsku se zatýkalo za korupci
Až deset lidí bylo ve Španělský zatčeno pro podezření z korupce. Zmíněné osoby, které byly zatýkány především v zahraničí, měly být napojeny na zápasy třetí a čtvrté ligy, které sloužily k sázkám pro čínský trh. (lequipe.fr)
29.06.2017 Enzo Zidane bude hrát za Alavés
Deportivo Alavés posílil Enzo Zidane. Syn francouzské legendy přichází z rezervního mužstva Realu Madrid, obě strany podepsaly dohodu o tříleté spolupráci. (transfermarkt.de)
12.07.2016 Guarrotxena přestoupil do Mirandésu
Mirandés získal Ikera Guarrotxenu. Ten do druholigového španělského klubu přišel z reuervního celku Athleticu Bilbao a ve svém novém působišti se dohodl na dvouleté spolupráci. (transfermarkt.de)
17.02.2016 Morientes končí jako trenér Fuenlabrady
Třetiligová španělská Fuenlabrada propustila trenéra Fernanda Morientese. Bývalý reprezentační útočník se s týmem pohyboval uprostřed tabulky, z 25 zápasů pod jeho vedením Fuenlabrada vytěžila jenom 32 bodů. (transfermarketweb.com)
21.10.2015 Rezervu Getafe přebírá De la Red
Rubén de la Red se stal novým trenérem rezervního týmu Getafe, který hraje třetí nejvyšší španělskou soutěž. De la Red měl v minulosti slibně rozjetou aktivní kariéru a byl členem Realu Madrid a španělské reprezentace, brzy ho ovšem zastavily problémy se srdcem, kvůli nimž musel pověsit kopačky na hřebík. (football-espana.net)
08.02.2015 Ødegaard si odbyl debut za rezervní tým
Martin Ødegaard má za sebou debut v dresu Realu Madrid, ačkoliv zatím pouze v jeho rezervním týmu. Norský mladíček odehrál posledních dvacet minut z dnešního utkání Castilly s mládežnickým týmem Athleticu. Duel skončil remízou 2:2. (football365.com)
14.09.2014 Zidane konečně vyhrál
Zinedine Zidane po třech porážkách dokázal s rezervním týmem Realu Madrid vyhrát, když Castilla na domácí půdě porazila Trival. Tak jako tak však zůstává tým bývalého slavného francouzského reprezentanta na chvostu třetiligové tabulky. (lequipe.fr)
02.02.2014 Guillem vyměnil Tenerife za Huescu
Guillem Marti Misut opouští druholigové Tenerife a stěhuje se o soutěž níže, osmadvacetiletý útočník podepsal smlouvu do konce sezóny s Huescou. (transfermarkt.de)
16.08.2013 Zahibo odchází z Ajaccia do Španělska
Wilfried Zahibo si od konce června hledal nové angažmá poté, co mu skončila smlouva ve francouzském Ajacciu. 19letý levý záložník si nakonec vybral třetiligový španělský celek CF Fuenlabrada.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.08.
CD Leonesa - SD Amorebieta
1:1
24.08.
SD Leioa - CD Guijuelo
0:1
24.08.
Real Sociedad B - Burgos CF
1:1
24.08.
Barakaldo CF - Unionistas
2:1
24.08.
CD Calahorra - Real Unión Club
2:0
25.08.
Alavés B - UD Logroñés
1:1
25.08.
Haro Deportivo - Athletic Bilbao B
1:4
25.08.
CD Tudelano - CA Osasuna B
2:1
25.08.
Real Valladolid B - CD Izarra
4:1
25.08.
CF Salmantino - Arenas Club
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
01.09.?
UD Logroñés - Haro Deportivo
info
01.09.?
Burgos CF - Deportivo Alavés B
info
01.09.?
Unionistas - Real Sociedad B
info
01.09.?
CD Guijuelo - Barakaldo CF
info
01.09.?
CD Izarra - SD Leioa
info
01.09.?
CA Osasuna B - Real Valladolid B
info
01.09.?
Arenas Club - CD Tudelano
info
01.09.?
SD Amorebieta - CF Salmantino
info
01.09.?
Real Unión Club - CD Leonesa
info
01.09.?
Athletic Bilbao B - CD Calahorra
info
Všechny zápasy