reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
05.07.2015 Slovinský Superpohár putuje do Koperu
Stejně jako v Maďarsku, ani ve Slovinsku mistr nedokázal v Superpoháru potvrdit svůj ligový úspěch. Maribor v tomto případě podlehl osmému Koperu až na penalty. Koper - Maribor 0:0 a 3:2 na penalty.
05.07.2014 Slovenský Superpohár pro Slovan Bratislava
Výsledek dnešního utkání o slovenský Superpohár: Slovan Bratislava - Košice 1:0 (77. Milinković).
04.07.2010 Superpohár pro Žilinu
Slovensý pohár slaví Žilina, která až po penaltách zdolala Slovan Bratislava. Žilina - Slovan 1:1 (48. Zošák - 46. Halenár), penalty 4:2.
05.07.2009 Uhrin začal ziskem Superpoháru
Bývalý trenér české fotbalové reprezentace Dušan Uhrin starší zahájil angažmá ve Slovanu Bratislava vítězstvím ve slovenském Superpoháru. Úřadující ligoví šampioni dnes v utkání v Dolném Kubíně zdolali držitele poháru MFK Košice 2:0. Oba góly dal nejlepší střelec uplynulého ročníku nejvyšší slovenské soutěže Pavol Masaryk.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
05.07.
Slovan Bratislava - MFK Košice
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy