Rusko - Kubok Rossiji 2019/2020

30.10.2019 18:00 CET

Zenit Petrohrad   -   Tom Tomsk

- : -
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
10.04.2005Premier Liga 4. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
2:0
06.08.2005Premier Liga 19. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
1:0
12.08.2006Premier Liga 15. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
2:2
26.11.2006Premier Liga 30. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
0:0
28.04.2007Premier Liga 7. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
0:1
19.08.2007Premier Liga 21. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
2:1
31.10.2007Kubok RossijiČF
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
0:1p
06.07.2008Premier Liga 12. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
5:1
26.10.2008Premier Liga 26. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
1:1
05.04.2009Premier Liga 3. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
0:3
09.08.2009Premier Liga 17. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
0:2
17.04.2010Premier Liga 6. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
0:0
11.09.2010Premier Liga 20. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
2:0
21.05.2011Premier Liga 10. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
2:1
24.09.2011Premier Liga 25. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
4:0
06.10.2013Premier Liga 12. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
0:3
09.03.2014Premier Liga 20. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
0:0
30.10.2016Premier Liga 12. kolo
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
1:0
01.05.2017Premier Liga 26. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad
0:2
31.10.2007ČF
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
0:1p
Zenit Petrohrad - poslední zápasy
24.08.2019Premier Liga 7. kolo
FK Ufa - Zenit Petrohrad
1:0
01.09.2019Premier Liga 8. kolo
Spartak Moskva - Zenit
0:1
13.09.2019Premier Liga 9. kolo
Zenit - Arsenal Tula
3:1
17.09.2019Liga mistrůSk G
Olympique Lyon - Zenit
1:1
21.09.2019Premier Liga 10. kolo
Zenit - Rubin Kazaň
5:0
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Krasnojar. - Zenit
1:2
28.09.2019Premier Liga 11. kolo
Lokomotiv M. - Zenit
1:0
02.10.2019Liga mistrůSk G
Zenit - SL Benfica
3:1
06.10.2019Premier Liga 12. kolo
Ural - Zenit Petrohrad
1:3
19.10.2019Premier Liga 13. kolo
Zenit - FK Rostov
6:1
28.10.2015OF
Zenit Petrohrad - FK Tosno
5:0
28.02.2016ČF
Zenit Petrohrad - Kubaň Krasnodar
1:0e
20.04.2016SF
Amkar Perm - Zenit Petrohrad
1:2p
02.05.2016F
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
1:4
22.09.201616F
FK Tambov - Zenit Petrohrad
0:5
27.10.2016OF
Anži Machačkala - Zenit Petrohrad
4:0
21.09.201716F
Dinamo Petrohrad - Zenit Petrohrad
3:2e
26.09.201816F
Volgar Astrachaň - Zenit Petrohrad
0:4
01.11.2018OF
FK Rostov - Zenit Petrohrad
3:1
25.09.201916F
Jenisej Krasnojarsk - Zenit Petrohrad
1:2
Tom Tomsk - poslední zápasy
31.08.2019FNL 11. kolo
Tom Tomsk - Neftechimik
0:1
03.09.2019Kubok Rossiji32F
Irtyš Omsk - Tom Tomsk
0:2
07.09.2019FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
14.09.2019FNL 13. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
2:2
21.09.2019FNL 14. kolo
Torpedo M. - Tom Tomsk
2:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Tom Tomsk - FK Tambov
4:0
29.09.2019FNL 15. kolo
Tom Tomsk - FK Čajka
3:1
05.10.2019FNL 16. kolo
Fakel - Tom Tomsk
0:0
12.10.2019FNL 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
0:0
19.10.2019FNL 18. kolo
Chabarovsk - Tom Tomsk
1:1
26.03.2014ČF
Tom Tomsk - Luč-Energija Vladivostok
1:2p
31.08.201432F
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
3:2
27.08.201532F
Bajkal Irkutsk - Tom Tomsk
3:2
21.09.201616F
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
1:0e
23.08.201732F
Irtyš Omsk - Tom Tomsk
0:4
20.09.201716F
Tom Tomsk - FK Krasnodar
2:1
25.10.2017OF
FK Tosno - Tom Tomsk
1:0p
22.08.201832F
Dinamo Barnaul - Tom Tomsk
1:0p
03.09.201932F
Irtyš Omsk - Tom Tomsk
0:2
25.09.201916F
Tom Tomsk - FK Tambov
4:0
Komentáře (0 / 0 nových)
komentáře bude možné přidávat až týden před zápasem
26.09. Ruský pohár - los osmifinále
Los osmifinále Ruského poháru: Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva, FK Orenburg - FK Chimki, FK Nižnij Novgorod - Šinnik Jaroslavl, Arsenal Tula - Ural Sverdlovská oblast, CSKA Moskva - FK Ufa, Spartak Moskva - FK Rostov, Zenit Petrohrad - Tom Tomsk, Achmat Groznyj - Luč-Energija. (sport-express.ru)
22.05. Anton Mirančuk si poranil kotník
Anton Mirančuk nedohrál dnešní finále Ruského poháru proti Uralu. Záložník Lokomotivu Moskva má zraněný kotník a je otázkou, zda bude k dispozici ruské reprezentaci, kterou čekají kvalifikační zápasy o postup na ME 2020. (sport-express.ru)
22.05. Lokomotiv vítězem Ruského poháru
Výsledek finále Ruského poháru: Lokomotiv Moskva - Ural 1:0 (27. Barinov).
16.05. Lokomotiv dohraje sezonu bez Höwedese
Do průběhu letošní sezony už nezasáhne Benedikt Höwedes, obránce Lokomotivu Moskva se ve včerejším souboji s Rostovem zranil a vedle posledních dvou zápasů ruské ligy přijde rovněž o pohárové finále. (sport-express.ru)
11.04. Finále Ruského poháru uvidí Samara
Finále letošního ročníku Ruského poháru se bude hrát v Samaře, zápas bude na programu 22. května. Do finále postoupí lepší z dvojic Rostov - Lokomotiv Moskva a Arsenal Tula - Ural. (sport-express.ru)
05.12.2018 Rotenberg má zraněné koleno
Boris Rotenberg letos v Lokomotivu Moskva mnoho šancí nedostává a výjimkou bylo dnešní první čtvrtfinále poháru proti Rubinu Kazaň. Finský obránce ovšem na duel dobré vzpomínky mít nebude, poranil si totiž koleno a čeká ho podrobné vyšetření. (sport-express.ru)
02.11.2018 Los čtvrtfinále Ruského poháru
Los čtvrtfinále Ruského poháru (první zápasy 5. prosince, odvety 24. února): Lokomotiv Moskva - Kazaň, FK Krasnodar - Rostov, Spartak Moskva - Ural, Orenburg - Arsenal Tula. (sport-express.ru)
09.05.2018 Ruský pohár premiérově opanovalo Tosno
Výsledek finále Ruského poháru: Tosno - Kursk 2:1 (10. Škvorcov, 80. Mirzov - 16. Kirejev).
19.04.2018 Pogrebnjak má přetrženou achilovku
Tosno vyřadilo Spartak Moskva a postoupilo do finále Ruského poháru, o které ovšem přijde Pavel Pogrebnjak. Zkušený útočník si přetrhl achilovku a pravděpodobně ho nemine operace, sezona pro něho tak skončila. (sport-express.ru)
05.04.2018 Kombarov si přivodil svalové zranění
Na marodce Spartaku Moskva se ocitl Dmitrij Kombarov. Obránce ruského klubu laboruje se svalovým problémem, kvůli němuž přišel o včerejší pohárový duel se Samarou. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
25.09.
SKA Chabarovsk - Achmat Groznyj
2:3p
25.09.
Luč-Energija - Dinamo Moskva
1:0
25.09.
Tom Tomsk - FK Tambov
4:0
25.09.
Krasnojar. - Zenit Petrohrad
1:2
25.09.
Alanija Vladikavkaz - CSKA Moskva
1:3
25.09.
FK Čajka - FK Ufa
0:1
25.09.
Šinnik Jaroslavl - PFC Soči
1:0p
25.09.
KAMAZ - Spartak Moskva
1:2
25.09.
Mordovija Saransk - FK Rostov
0:2
25.09.
Čertanovo Moskva - FK Orenburg
0:2e
25.09.
FK Chimki - Rubin Kazaň
3:0
25.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Krasnodar
1:0
25.09.
Fakel Voroněž - Arsenal Tula
1:2
25.09.
Černomorec Novorossijsk - Ural
0:2
25.09.
Torpedo Moskva - Křídla Sovětů
2:0
25.09.
Baltika K. - Lokomotiv Moskva
2:1p
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.10.15:00
Arsenal Tula - Ural
info
30.10.16:00
Achmat Groznyj - Luč-Energija
info
30.10.17:00
Nižnij Novgorod - Jaroslavl
info
30.10.17:00
CSKA Moskva - FK Ufa
info
30.10.18:00
Zenit Petrohrad - Tom Tomsk
info
31.10.14:00
FK Orenburg - FK Chimki
info
31.10.17:30
Torpedo Moskva - Baltika K.
info
31.10.18:30
Spartak Moskva - FK Rostov
info
Všechny zápasy