Rusko - FNL 2021/2022

19.09.2021 14:00 CET
12. kolo

Spartak Moskva II   -   Baltika Kaliningrad

1 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.20 - 3.13 - 2.12
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
20.09.2015FNL 12. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
0:1
07.04.2016FNL 30. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
1:1
28.08.2016FNL 10. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
1:2
23.03.2017FNL 28. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
1:2
01.08.2017FNL 5. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
0:2
12.11.2017FNL 23. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
6:0
01.09.2018FNL 9. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
2:1
16.03.2019FNL 27. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
2:0
07.07.2019FNL 1. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
0:1
16.05.2020FNL 38. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
neh.
09.09.2020FNL 8. kolo
Spartak M. II - Baltika K.
0:2
06.03.2021FNL 28. kolo
Baltika K. - Spartak M. II
1:0
20.09.2015 12. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:1
07.04.2016 30. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
1:1
28.08.2016 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
1:2
23.03.2017 28. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
1:2
01.08.2017 5. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:2
12.11.2017 23. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
6:0
01.09.2018 9. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
2:1
16.03.2019 27. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
2:0
07.07.2019 1. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
0:1
16.05.2020 38. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
neh.
09.09.2020 8. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:2
06.03.2021 28. kolo
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva II
1:0
Spartak Moskva II - poslední zápasy
17.07.2021FNL 2. kolo
Torpedo M. - Spartak II
5:0
24.07.2021FNL 3. kolo
Spartak II - Krasnojar.
2:1
31.07.2021FNL 4. kolo
FC Kubaň - Spartak M. II
1:2
08.08.2021FNL 5. kolo
Spartak II - Veles Moskva
0:2
15.08.2021FNL 6. kolo
Spartak II - Alanija V.
3:2
20.08.2021FNL 7. kolo
T. Ivanovo - Spartak II
1:2
28.08.2021FNL 8. kolo
Spartak II - Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021FNL 9. kolo
Chabarovsk - Spartak II
0:1
11.09.2021FNL 10. kolo
Spartak II - Volgar As.
1:0
15.09.2021FNL 11. kolo
M. Lipeck - Spartak M. II
0:2
17.07.2021 2. kolo
Torpedo Moskva - Spartak Moskva II
5:0
24.07.2021 3. kolo
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
2:1
31.07.2021 4. kolo
FC Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
1:2
08.08.2021 5. kolo
Spartak Moskva II - Veles Moskva
0:2
15.08.2021 6. kolo
Spartak Moskva II - Alanija Vladikavkaz
3:2
20.08.2021 7. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Spartak Moskva II
1:2
28.08.2021 8. kolo
Spartak Moskva II - FK Dolgoprudnyj
0:2
05.09.2021 9. kolo
SKA Chabarovsk - Spartak Moskva II
0:1
11.09.2021 10. kolo
Spartak Moskva II - Volgar Astrachaň
1:0
15.09.2021 11. kolo
Metallurg Lipeck - Spartak Moskva II
0:2
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
24.07.2021FNL 3. kolo
Baltika K. - FK Orenburg
1:1
31.07.2021FNL 4. kolo
FK Akron - Baltika K.
0:0
08.08.2021FNL 5. kolo
Baltika K. - Neftechimik
0:0
14.08.2021FNL 6. kolo
Rotor Vol. - Baltika K.
1:1
21.08.2021FNL 7. kolo
KAMAZ - Baltika K.
0:1
25.08.2021Kubok RossijiSk 8
FK Saransk - Baltika K.
1:2
29.08.2021FNL 8. kolo
Baltika K. - FK Krasnodar II
2:1
05.09.2021FNL 9. kolo
Baltika K. - Torpedo M.
1:1
10.09.2021FNL 10. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
1:0
15.09.2021FNL 11. kolo
Baltika K. - FC Kubaň
0:0
17.07.2021 2. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:0
24.07.2021 3. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Orenburg
1:1
31.07.2021 4. kolo
Akron Togliatti - Baltika Kaliningrad
0:0
08.08.2021 5. kolo
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
0:0
14.08.2021 6. kolo
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
1:1
21.08.2021 7. kolo
KAMAZ Naberežnye Čelny - Baltika Kaliningrad
0:1
29.08.2021 8. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
2:1
05.09.2021 9. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
1:1
10.09.2021 10. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:0
15.09.2021 11. kolo
Baltika Kaliningrad - FC Kubaň Krasnodar
0:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva1174026:925
2.FK Orenburg1181221:825
3.Spartak Moskva II1171313:1422
4.Fakel Voroněž1163216:1121
5.SKA Chabarovsk1263315:1121
6.Alanija Vladikavkaz1154224:1519
7.KAMAZ Naberežnye Čelny1153312:1118
8.Neftechimik Nižnekamsk1152415:817
9.Veles Moskva1152413:1017
10.Rotor Volgograd1136212:815
11.FK Krasnodar II1143410:1115
12.Tom Tomsk1242616:1914
13.Jenisej Krasnojarsk1242616:2014
14.Baltika Kaliningrad112729:913
15.Akron Togliatti112459:1310
16.FK Dolgoprudnyj122468:1410
17.Tekstilščik Ivanovo112367:149
18.FC Kubaň Krasnodar112279:168
19.Metallurg Lipeck1121810:307
20.Volgar Astrachaň111375:156
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg860214:618
2.Fakel Voroněž752011:417
3.Torpedo Moskva743021:715
4.KAMAZ Naberežnye Čelny841310:1013
5.Neftechimik Nižnekamsk631210:410
6.FK Krasnodar II53117:510
7.Spartak Moskva II63126:710
8.Alanija Vladikavkaz330010:39
9.SKA Chabarovsk53026:59
10.Veles Moskva52216:58
11.Jenisej Krasnojarsk62228:108
12.Tom Tomsk42115:47
13.Baltika Kaliningrad51404:37
14.Tekstilščik Ivanovo52036:76
15.FK Dolgoprudnyj51314:56
16.Rotor Volgograd60514:55
17.Akron Togliatti51223:55
18.Volgar Astrachaň51132:54
19.Metallurg Lipeck61146:114
20.FC Kubaň Krasnodar51043:93
 TýmZVRPSB
1.SKA Chabarovsk73319:612
2.Spartak Moskva II54017:712
3.Rotor Volgograd53118:310
4.Torpedo Moskva43105:210
5.Alanija Vladikavkaz824214:1210
6.Veles Moskva63037:59
7.FK Orenburg32107:27
8.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
9.Tom Tomsk821511:157
10.Baltika Kaliningrad61325:66
11.Jenisej Krasnojarsk62048:106
12.KAMAZ Naberežnye Čelny31202:15
13.FC Kubaň Krasnodar61236:75
14.Akron Togliatti61236:85
15.FK Krasnodar II61233:65
16.Fakel Voroněž41125:74
17.FK Dolgoprudnyj71154:94
18.Tekstilščik Ivanovo60331:73
19.Metallurg Lipeck51044:193
20.Volgar Astrachaň60243:102
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
03.09. Gricajenko dočasně opouští Kazaň
Aleksej Gricajenko opouští Rubin Kazaň a letošní sezonu dohraje ve druhé ruské lize, obránce si na hostování vypůjčila Kubaň. (sport-express.ru)
03.09. Gogličidze se stěhuje do Uralu
Leo Gogličidze ukončil hostování v Nižném Novgorodu a na skok se vrátil do FK Krasnodar, aby mohl být zapůjčen do jiného ruského klubu - obránce dohraje sezonu v Uralu. (sport-express.ru)
14.08. Korjan odešel hostovat do Orenburgu
Aršak Korjan by nedostával mnoho prostoru v Chimkách a raději volí herní jistotu v podobě působení ve druhé ruské lize - křídelník odešel na hostování do Orenburgu. (sport-express.ru)
12.08. Bavin na hostování do Rotoru Volgograd
Jurij Bavin znovu odchází z Uralu. Záložník na jaře hostoval v Tambově, nyní si ho vypůjčil druholigový ruský Rotor Volgograd. (transfermarkt.de)
02.07. Orenburg - Slovácko 2:2 (1:0)
Přípravné utkání ve Vídni:
FK Orenburg - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)
Branky Slovácka: 48. Navrátil, 84. Sadílek.
Sestava Slovácka: Nguyen (46. Bajza) - Tomič (46. Reinberk), Daníček, Kadlec (61. Merdovič), Divíšek - Holzer (61. Cicilia), Havlík, Jurečka (73. Kudela), Sadílek, Navrátil (61. Šimko) - Šašinka (46. Mareček). Trenér: Svědík. (ČTK)
19.06. Talent Pinjajev posílí Samaru
Teprve 16letý ruský křídelník Sergej Pinjajev bude hrát za Křídla Sovětů Samara. Mladík, který dosud oblékal dres Čertanova Moskva, by se měl co nevidět připojit k týmu Samary na soustředění v Srbsku. (sport-express.ru)
09.06. Giorgobiani zůstane hráčem Alanije
Alanija Vladikavkaz se může i nadále spoléhat na Nikolaje Giorgobianiho. Ofenzivní záložník po úspěšném hostování přichází na přestup z Ufy. (sport-express.ru)
02.06. Těrechov bude kmenovým hráčem Soči
Sergej Těrechov letos hostoval z Orenburgu v Soči a prvoligový ruský klub nyní dojednal trvalý přestup. Obránce podepsal víceletý kontrakt, suma za transfer nebyla zveřejněna. (sport-express.ru)
16.05. Orenburg nedostal licenci
Orenburg si nedávno zajistil postup do ruské nejvyšší soutěže, kterou si ovšem nezahraje. Klub vedený českým trenérem Marcelem Ličkou nedostal licenci, první ligu si místo něj zahraje Nižnij Novgorod. (sport-express.ru)
08.05. Orenburg postupuje do nejvyšší soutěže
Orenburg si v příští sezoně zahraje ruskou nejvyšší soutěž, kam doprovodí Samaru. Jistotu postupu mu dala výhra 4:0 v Omsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.10.
Tom Tomsk - FK Dolgoprudnyj
1:1
13.10.
FK Krasnodar II - Torpedo Moskva
1:1
13.10.
FK Orenburg - T. Ivanovo
2:0
13.10.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:1
13.10.
Metallurg Lipeck - Veles Moskva
1:0
13.10.
Akron Togliatti - Alanija V.
2:1
13.10.
Neftechimik - Spartak Moskva II
5:0
13.10.
KAMAZ - Jenisej Krasnojarsk
1:1
13.10.
Rotor Volgograd - FC Kubaň
1:3
13.10.
Baltika K. - Volgar Astrachaň
0:2
17.10.
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
1:0
17.10.
FK Dolgoprudnyj - FK Orenburg
0:0
17.10.
Krasnojar. - FK Krasnodar II
2:0
17.10.
Veles Moskva - Torpedo Moskva
3:5
17.10.
Spartak M. II - Rotor Volgograd
1:1
17.10.
Volgar As. - Fakel Voroněž
0:2
17.10.
Metallurg Lipeck - Baltika K.
0:4
17.10.
T. Ivanovo - Akron Togliatti
2:2
17.10.
Alanija Vladikavkaz - Neftechimik
2:3
17.10.
FC Kubaň Krasnodar - KAMAZ
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.10.?
Baltika K. - Veles Moskva
info
23.10.?
Fakel Voroněž - M. Lipeck
info
23.10.?
FK Orenburg - SKA Chabarovsk
info
23.10.?
Akron Togliatti - FK Dolgoprudnyj
info
23.10.?
Neftechimik - T. Ivanovo
info
23.10.?
Rotor Volgograd - Alanija V.
info
23.10.?
Torpedo Moskva - Krasnojar.
info
23.10.?
KAMAZ - Spartak Moskva II
info
23.10.?
FK Krasnodar II - FC Kubaň
info
23.10.?
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
info
Všechny zápasy