Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 10:00 CET
11. kolo

Luč-Energija Vladivostok   -   FK Tambov

0 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.05 - 2.75 - 2.39
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.10.2016FNL 16. kolo
Luč-Energija - FK Tambov
0:1
29.04.2017FNL 34. kolo
FK Tambov - Luč-Energija
1:0
27.08.2017FNL 10. kolo
Luč-Energija - FK Tambov
0:0
17.03.2018FNL 28. kolo
FK Tambov - Luč-Energija
2:1
08.10.2016 16. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Tambov
0:1
29.04.2017 34. kolo
FK Tambov - Luč-Energija Vladivostok
1:0
27.08.2017 10. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Tambov
0:0
17.03.2018 28. kolo
FK Tambov - Luč-Energija Vladivostok
2:1
Luč-Energija Vladivostok - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Rotor Vol. - Luč-Energ.
1:0
29.07.2018FNL 3. kolo
Luč-Energija - Zenit II
1:0
04.08.2018FNL 4. kolo
Luč-Energ. - Baltika K.
0:0
08.08.2018FNL 5. kolo
N. Novgorod - Luč-Energ.
0:0
12.08.2018FNL 6. kolo
Luč-Energ. - FK Armavir
3:0
18.08.2018FNL 7. kolo
Luč-Energ. - FK Krasnodar II
0:1
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Luč-Energ. - Chabarovsk
0:2
26.08.2018FNL 8. kolo
Chabarovsk - Luč-Energ.
0:0
01.09.2018FNL 9. kolo
Luč-Energ. - M. Saransk
0:1
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija
0:0
17.07.2018 1. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Chimki
0:1
22.07.2018 2. kolo
Rotor Volgograd - Luč-Energija Vladivostok
1:0
29.07.2018 3. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Zenit Petrohrad II
1:0
04.08.2018 4. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Baltika Kaliningrad
0:0
08.08.2018 5. kolo
FK Nižnij Novgorod - Luč-Energija Vladivostok
0:0
12.08.2018 6. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Armavir
3:0
18.08.2018 7. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Krasnodar II
0:1
26.08.2018 8. kolo
SKA Chabarovsk - Luč-Energija Vladivostok
0:0
01.09.2018 9. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Mordovija Saransk
0:1
08.09.2018 10. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija Vladivostok
0:0
FK Tambov - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Baltika K. - FK Tambov
1:2
29.07.2018FNL 3. kolo
FK Tambov - N. Novgorod
0:0
04.08.2018FNL 4. kolo
FK Armavir - FK Tambov
1:3
08.08.2018FNL 5. kolo
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
12.08.2018FNL 6. kolo
Chabarovsk - FK Tambov
1:2
18.08.2018FNL 7. kolo
FK Tambov - M. Saransk
2:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
FK Kaluga - FK Tambov
4:5p
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
1:3
01.09.2018FNL 9. kolo
FK Tambov - Sibir Nov.
3:1
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Tambov - Čertanovo
2:2
17.07.2018 1. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Tambov
1:2
22.07.2018 2. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
1:2
29.07.2018 3. kolo
FK Tambov - FK Nižnij Novgorod
0:0
04.08.2018 4. kolo
FK Armavir - FK Tambov
1:3
08.08.2018 5. kolo
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
12.08.2018 6. kolo
SKA Chabarovsk - FK Tambov
1:2
18.08.2018 7. kolo
FK Tambov - Mordovija Saransk
2:2
26.08.2018 8. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
1:3
01.09.2018 9. kolo
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
3:1
08.09.2018 10. kolo
FK Tambov - Čertanovo Moskva
2:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1072116:423
2.FK Tambov1063120:1221
3.Spartak Moskva II1062215:820
4.FK Krasnodar II1054113:919
5.Avangard Kursk1061310:819
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl104337:715
10.FK Chimki1042413:1414
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.Mordovija Saransk1033413:1212
13.SKA Chabarovsk1026214:1412
14.Luč-Energija Vladivostok102444:410
15.FK Tjumen102449:1310
16.Sibir Novosibirsk102447:1310
17.Baltika Kaliningrad1023510:169
18.Rotor Volgograd101546:118
19.Zenit Petrohrad II100288:202
20.FK Armavir100282:192
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk751113:316
2.Spartak Moskva II43106:210
3.FK Nižnij Novgorod53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Čertanovo Moskva523011:59
6.SKA Chabarovsk62319:69
7.Avangard Kursk53024:49
8.Šinnik Jaroslavl52213:28
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok62134:37
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.Mordovija Saransk51137:74
14.Rotor Volgograd31113:34
15.FK Chimki41125:64
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov550012:515
2.FK Krasnodar II54107:313
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Sibir Novosibirsk61324:86
14.Baltika Kaliningrad61236:105
15.Rotor Volgograd70433:84
16.Luč-Energija Vladivostok40310:13
17.SKA Chabarovsk40315:83
18.Zenit Petrohrad II40132:51
19.FK Armavir60151:121
20.FK Tjumen20021:60
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.11.12:00
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
info
14.11.13:00
Čertanovo - Nižnij Novgorod
info
14.11.14:00
FK Tambov - FK Armavir
info
14.11.14:00
Baltika K. - Luč-Energija
info
14.11.14:00
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
info
14.11.16:00
Dinamo P. - Rotor Volgograd
info
14.11.16:00
FK Krasnodar II - FK Tjumen
info
14.11.16:00
M. Saransk - SKA Chabarovsk
info
14.11.16:30
Jaroslavl - Fakel Voroněž
info
14.11.17:00
Avangard Kursk - FK Chimki
info
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy