Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 13:00 CET
21. kolo

FK Chimki   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.37 - 2.92 - 2.89
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
18.04.2008Premier Liga 6. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
3:2
29.08.2008Premier Liga 20. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:0
01.06.2010Pervyj Divizion 13. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:0
03.10.2010Pervyj Divizion 33. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
1:1
04.04.2011FNL 1. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
2:0
09.08.2011FNL 21. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
4:1
10.09.2012FNL 11. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:0
08.04.2013FNL 27. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:1
01.09.2013Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
1:2
28.08.2016FNL 10. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
2:0
26.03.2017FNL 28. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
3:0
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Chimki - Jaroslavl
0:3
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Chimki - Jaroslavl
0:2
10.03.2018FNL 27. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
2:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:1
01.06.2010 13. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:0
03.10.2010 33. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:1
04.04.2011 1. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
2:0
09.08.2011 21. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
4:1
10.09.2012 11. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:0
08.04.2013 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
28.08.2016 10. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
2:0
26.03.2017 28. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
3:0
19.08.2017 9. kolo
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
0:3
10.03.2018 27. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
2:0
08.08.2018 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
FK Chimki - poslední zápasy
19.09.2018FNL 12. kolo
N. Novgorod - FK Chimki
1:1
23.09.2018FNL 13. kolo
FK Chimki - FK Armavir
2:3
26.09.2018Kubok Rossiji16F
FK Chimki - Rubin Kazaň
0:1e
01.10.2018FNL 14. kolo
FK Krasnodar II - Chimki
4:2
06.10.2018FNL 15. kolo
FK Chimki - Chabarovsk
0:0
13.10.2018FNL 16. kolo
M. Saransk - FK Chimki
1:1
20.10.2018FNL 17. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
24.10.2018FNL 18. kolo
FK Tambov - FK Chimki
3:0
28.10.2018FNL 19. kolo
FK Chimki - Čertanovo
3:2
04.11.2018FNL 20. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:0
15.09.2018 11. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
19.09.2018 12. kolo
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
23.09.2018 13. kolo
FK Chimki - FK Armavir
2:3
01.10.2018 14. kolo
FK Krasnodar II - FK Chimki
4:2
06.10.2018 15. kolo
FK Chimki - SKA Chabarovsk
0:0
13.10.2018 16. kolo
Mordovija Saransk - FK Chimki
1:1
20.10.2018 17. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
24.10.2018 18. kolo
FK Tambov - FK Chimki
3:0
28.10.2018 19. kolo
FK Chimki - Čertanovo Moskva
3:2
04.11.2018 20. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:0
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
19.09.2018FNL 12. kolo
Jaroslavl - Chabarovsk
1:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Jaroslavl - M. Saransk
1:2
30.09.2018FNL 14. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
3:2
06.10.2018FNL 15. kolo
Jaroslavl - FK Tambov
3:0
13.10.2018FNL 16. kolo
Čertanovo - Jaroslavl
0:1
20.10.2018FNL 17. kolo
Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
24.10.2018FNL 18. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
2:0
28.10.2018FNL 19. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Jaroslavl - Sibir Nov.
2:1
15.09.2018 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
19.09.2018 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
23.09.2018 13. kolo
Šinnik Jaroslavl - Mordovija Saransk
1:2
30.09.2018 14. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
3:2
06.10.2018 15. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Tambov
3:0
13.10.2018 16. kolo
Čertanovo Moskva - Šinnik Jaroslavl
0:1
20.10.2018 17. kolo
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija Vladivostok
0:0
24.10.2018 18. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
2:0
28.10.2018 19. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:1
04.11.2018 20. kolo
Šinnik Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov21135336:1944
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk21113726:2136
4.FK Krasnodar II2198432:2635
5.Spartak Moskva II2095627:2132
6.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
7.Mordovija Saransk2186725:2330
8.Čertanovo Moskva2085736:3229
9.SKA Chabarovsk21611426:2429
10.Dinamo Petrohrad2077633:2528
11.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
12.Šinnik Jaroslavl2077620:1928
13.Rotor Volgograd2169618:2027
14.FK Chimki2066827:3424
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2157919:2622
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir20461021:3418
19.Sibir Novosibirsk21371115:2916
20.Zenit Petrohrad II20151412:328
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.SKA Chabarovsk1145216:1217
9.FK Nižnij Novgorod952210:617
10.Spartak Moskva II1044212:1016
11.Rotor Volgograd943210:815
12.FK Krasnodar II1043314:1415
13.Fakel Voroněž1034311:813
14.FK Chimki933315:1512
15.Dinamo Petrohrad1033411:1212
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk92345:89
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir814312:157
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1172215:1123
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1154213:919
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk1041511:1113
8.SKA Chabarovsk1026210:1212
9.Rotor Volgograd122648:1212
10.FK Chimki1133512:1912
11.Baltika Kaliningrad1225514:2011
12.FK Armavir123279:1911
13.Tom Tomsk72416:710
14.Čertanovo Moskva931514:1710
15.Šinnik Jaroslavl83147:1010
16.Fakel Voroněž1031611:1510
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II101275:145
20.FK Tjumen80263:132
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.11.12:00
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
info
14.11.13:00
Čertanovo - Nižnij Novgorod
info
14.11.14:00
FK Tambov - FK Armavir
info
14.11.14:00
Baltika K. - Luč-Energija
info
14.11.14:00
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
info
14.11.16:00
Dinamo P. - Rotor Volgograd
info
14.11.16:00
FK Krasnodar II - FK Tjumen
info
14.11.16:00
M. Saransk - SKA Chabarovsk
info
14.11.16:30
Jaroslavl - Fakel Voroněž
info
14.11.17:00
Avangard Kursk - FK Chimki
info
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy