Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 15:00 CET
11. kolo

FK Chimki   -   Baltika Kaliningrad

3 : 3 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.01 - 2.73 - 2.44
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
28.05.2006Pervyj Divizion 14. kolo
FK Chimki - Baltika K.
4:0
16.09.2006Pervyj Divizion 34. kolo
Baltika K. - FK Chimki
2:4
15.07.2009Kubok Rossiji16F
Baltika K. - FK Chimki
2:1
21.05.2010Pervyj Divizion 11. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
22.09.2010Pervyj Divizion 31. kolo
Baltika K. - FK Chimki
3:1
14.05.2011FNL 9. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:1
22.09.2011FNL 29. kolo
Baltika K. - FK Chimki
4:1
07.04.2012FNLUdr., 41. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:1
17.08.2012FNL 7. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:2
12.03.2013FNL 23. kolo
Baltika K. - FK Chimki
1:1
26.09.2016FNL 14. kolo
Baltika K. - FK Chimki
0:0
17.04.2017FNL 32. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
30.09.2017FNL 16. kolo
FK Chimki - Baltika K.
1:0
21.04.2018FNL 34. kolo
Baltika K. - FK Chimki
0:0
28.05.2006 14. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
4:0
16.09.2006 34. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
2:4
21.05.2010 11. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
22.09.2010 31. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
3:1
14.05.2011 9. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:1
22.09.2011 29. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
4:1
07.04.2012Udr., 41. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:1
17.08.2012 7. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:2
12.03.2013 23. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
1:1
26.09.2016 14. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
0:0
17.04.2017 32. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
30.09.2017 16. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
1:0
21.04.2018 34. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Chimki
0:0
FK Chimki - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
0:1
29.07.2018FNL 3. kolo
Dinamo P. - FK Chimki
3:2
04.08.2018FNL 4. kolo
FK Chimki - Kursk
3:1
08.08.2018FNL 5. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:1
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Chimki - Spartak M. II
1:3
18.08.2018FNL 7. kolo
Fakel - FK Chimki
2:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
T. Ivanovo - FK Chimki
2:3
26.08.2018FNL 8. kolo
Sibir Nov. - FK Chimki
1:2
31.08.2018FNL 9. kolo
FK Chimki - Rotor Vol.
1:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Zenit II - FK Chimki
2:2
17.07.2018 1. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Chimki
0:1
22.07.2018 2. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
0:1
29.07.2018 3. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Chimki
3:2
04.08.2018 4. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
3:1
08.08.2018 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
12.08.2018 6. kolo
FK Chimki - Spartak Moskva II
1:3
18.08.2018 7. kolo
Fakel Voroněž - FK Chimki
2:0
26.08.2018 8. kolo
Sibir Novosibirsk - FK Chimki
1:2
31.08.2018 9. kolo
FK Chimki - Rotor Volgograd
1:1
08.09.2018 10. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Chimki
2:2
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Baltika K. - FK Tambov
1:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Čertanovo - Baltika K.
3:1
04.08.2018FNL 4. kolo
Luč-Energ. - Baltika K.
0:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
1:1
12.08.2018FNL 6. kolo
Baltika K. - Dinamo P.
2:2
18.08.2018FNL 7. kolo
Kursk - Baltika K.
0:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Znamja Truda - Baltika K.
0:1
26.08.2018FNL 8. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:0
01.09.2018FNL 9. kolo
Spartak II - Baltika K.
2:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Baltika K. - Fakel
0:2
17.07.2018 1. kolo
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
22.07.2018 2. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
1:2
29.07.2018 3. kolo
Čertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad
3:1
04.08.2018 4. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Baltika Kaliningrad
0:0
08.08.2018 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1
12.08.2018 6. kolo
Baltika Kaliningrad - Dinamo Petrohrad
2:2
18.08.2018 7. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
0:2
26.08.2018 8. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:0
01.09.2018 9. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
2:1
08.09.2018 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182117:426
2.FK Tambov1173121:1224
3.Spartak Moskva II1162316:1020
4.FK Krasnodar II1155115:1120
5.Avangard Kursk1061310:819
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl114439:916
10.FK Chimki1042413:1414
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.Mordovija Saransk1033413:1212
13.SKA Chabarovsk1026214:1412
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen112459:1410
16.Sibir Novosibirsk102447:1310
17.Baltika Kaliningrad1023510:169
18.Rotor Volgograd101546:118
19.FK Armavir111284:205
20.Zenit Petrohrad II100288:202
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk861114:319
2.FK Nižnij Novgorod53117:410
 Spartak Moskva II53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Čertanovo Moskva523011:59
6.SKA Chabarovsk62319:69
7.Šinnik Jaroslavl62315:49
8.Avangard Kursk53024:49
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.Mordovija Saransk51137:74
14.Rotor Volgograd31113:34
15.FK Chimki41125:64
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II64209:514
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Sibir Novosibirsk61324:86
14.Baltika Kaliningrad61236:105
15.Rotor Volgograd70433:84
16.FK Armavir71153:134
17.Luč-Energija Vladivostok40310:13
18.SKA Chabarovsk40315:83
19.Zenit Petrohrad II40132:51
20.FK Tjumen30031:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
14.11.
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
3:0
14.11.
FK Tambov - FK Armavir
0:1
14.11.
Čertanovo - Nižnij Novgorod
3:1
14.11.
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
0:1
14.11.
FK Krasnodar II - FK Tjumen
0:0
14.11.
Dinamo Petrohrad - Rotor Volgograd
4:2
14.11.
Mordovija Saransk - SKA Chabarovsk
0:1
14.11.
Jaroslavl - Fakel Voroněž
1:0
14.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
4:0
14.11.
Baltika K. - Luč-Energija
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy