Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 15:00 CET
21. kolo

Fakel Voroněž   -   Spartak Moskva II

3 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.43 - 2.83 - 2.91
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
11.10.2015FNL 15. kolo
Spartak M. II - Fakel
1:3
25.04.2016FNL 33. kolo
Fakel - Spartak M. II
2:2
27.07.2016FNL 4. kolo
Fakel - Spartak M. II
1:1
13.11.2016FNL 22. kolo
Spartak M. II - Fakel
1:0
13.08.2017FNL 8. kolo
Fakel - Spartak M. II
0:3
05.03.2018FNL 26. kolo
Spartak M. II - Fakel
0:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Spartak M. II - Fakel
2:1
11.10.2015 15. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
1:3
25.04.2016 33. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
2:2
27.07.2016 4. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
1:1
13.11.2016 22. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
1:0
13.08.2017 8. kolo
Fakel Voroněž - Spartak Moskva II
0:3
05.03.2018 26. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
0:0
08.08.2018 5. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
2:1
Fakel Voroněž - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Fakel - Niž. Novgorod
1:0
19.09.2018FNL 12. kolo
FK Armavir - Fakel
4:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Fakel - FK Krasnodar II
0:0
30.09.2018FNL 14. kolo
SKA Chabarovsk - Fakel
2:1
06.10.2018FNL 15. kolo
Fakel - M. Saransk
1:2
14.10.2018FNL 16. kolo
FK Tjumen - Fakel
1:1
20.10.2018FNL 17. kolo
Fakel - FK Tambov
0:0
24.10.2018FNL 18. kolo
Čertanovo - Fakel
2:1
28.10.2018FNL 19. kolo
Fakel - Luč-Energija
1:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Dinamo P. - Fakel
0:2
15.09.2018 11. kolo
Fakel Voroněž - FK Nižnij Novgorod
1:0
19.09.2018 12. kolo
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
23.09.2018 13. kolo
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
30.09.2018 14. kolo
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
2:1
06.10.2018 15. kolo
Fakel Voroněž - Mordovija Saransk
1:2
14.10.2018 16. kolo
FK Tjumen - Fakel Voroněž
1:1
20.10.2018 17. kolo
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
24.10.2018 18. kolo
Čertanovo Moskva - Fakel Voroněž
2:1
28.10.2018 19. kolo
Fakel Voroněž - Luč-Energija Vladivostok
1:1
04.11.2018 20. kolo
Dinamo Petrohrad - Fakel Voroněž
0:2
Spartak Moskva II - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Spartak II - FK Armavir
1:2
19.09.2018FNL 12. kolo
FK Krasnodar II - Spartak II
0:3
23.09.2018FNL 13. kolo
Spartak II - Chabarovsk
2:1
30.09.2018FNL 14. kolo
M. Saransk - Spartak II
0:1
06.10.2018FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Tjumen
0:0
13.10.2018FNL 16. kolo
FK Tambov - Spartak M. II
2:0
20.10.2018FNL 17. kolo
Spartak II - Čertanovo
0:2
24.10.2018FNL 18. kolo
Spartak II - Luč-Energ.
2:2
28.10.2018FNL 19. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
1:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Kursk - Spartak M. II
3:2
15.09.2018 11. kolo
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:2
19.09.2018 12. kolo
FK Krasnodar II - Spartak Moskva II
0:3
23.09.2018 13. kolo
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
30.09.2018 14. kolo
Mordovija Saransk - Spartak Moskva II
0:1
06.10.2018 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Tjumen
0:0
13.10.2018 16. kolo
FK Tambov - Spartak Moskva II
2:0
20.10.2018 17. kolo
Spartak Moskva II - Čertanovo Moskva
0:2
24.10.2018 18. kolo
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
2:2
28.10.2018 19. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
1:1
04.11.2018 20. kolo
Avangard Kursk - Spartak Moskva II
3:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov21135336:1944
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk21113726:2136
4.FK Krasnodar II2198432:2635
5.Čertanovo Moskva2195739:3332
6.Spartak Moskva II2095627:2132
7.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
8.Dinamo Petrohrad2187635:2531
9.Mordovija Saransk2186725:2330
10.SKA Chabarovsk21611426:2429
11.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
12.Šinnik Jaroslavl2177720:2028
13.Rotor Volgograd2169618:2027
14.FK Chimki2176828:3427
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2157919:2622
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir21461122:3718
19.Sibir Novosibirsk21371115:2916
20.Zenit Petrohrad II21151512:348
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.SKA Chabarovsk1145216:1217
9.FK Nižnij Novgorod952210:617
10.Spartak Moskva II1044212:1016
11.Rotor Volgograd943210:815
12.FK Chimki1043316:1515
13.Dinamo Petrohrad1143413:1215
14.FK Krasnodar II1043314:1415
15.Fakel Voroněž1034311:813
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk92345:89
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir914413:187
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1172215:1123
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1154213:919
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk1041511:1113
8.Čertanovo Moskva1041517:1813
9.SKA Chabarovsk1026210:1212
10.Rotor Volgograd122648:1212
11.FK Chimki1133512:1912
12.Baltika Kaliningrad1225514:2011
13.FK Armavir123279:1911
14.Tom Tomsk72416:710
15.Fakel Voroněž1031611:1510
16.Šinnik Jaroslavl93157:1110
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II111285:165
20.FK Tjumen80263:132
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07.2018 Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06.2018 Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06.2018 Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06.2018 Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05.2018 Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05.2018 Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04.2018 Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.11.
Rotor Volgograd - Jaroslavl
1:3
24.11.
Sibir Nov. - Fakel Voroněž
2:0
24.11.
FK Nižnij Novgorod - Tom Tomsk
2:1
24.11.
Spartak Moskva II - FK Chimki
0:1
24.11.
Avangard Kursk - Zenit II
2:1
24.11.
Čertanovo - FK Krasnodar II
3:0
24.11.
Mordovija Saransk - FK Tjumen
1:1
24.11.
FK Armavir - Luč-Energija
1:1
24.11.
FK Tambov - SKA Chabarovsk
3:2
24.11.
Dinamo Petrohrad - Baltika K.
4:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.03.?
Sibir Novosibirsk - FK Tjumen
info
03.03.?
Mordovija Saransk - FK Tambov
info
03.03.?
SKA Chabarovsk - Čertanovo
info
03.03.?
FK Armavir - Tom Tomsk
info
03.03.?
Nižnij Novgorod - Dinamo P.
info
03.03.?
Baltika K. - Avangard Kursk
info
03.03.?
Zenit II - Šinnik Jaroslavl
info
03.03.?
Rotor Volgograd - Spartak M. II
info
03.03.?
FK Chimki - Fakel Voroněž
info
03.03.?
FK Krasnodar II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy