Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 14:00 CET
21. kolo

Dinamo Petrohrad   -   Zenit Petrohrad II

2 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.37 - 4.19 - 7.85
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
16.07.2017FNL 2. kolo
Zenit II - Dinamo Petrohrad
0:1
29.10.2017FNL 20. kolo
Dinamo Petrohrad - Zenit II
3:3
08.08.2018FNL 5. kolo
Zenit II - Dinamo Petrohrad
1:4
16.07.2017 2. kolo
Zenit Petrohrad II - Dinamo Petrohrad
0:1
29.10.2017 20. kolo
Dinamo Petrohrad - Zenit Petrohrad II
3:3
08.08.2018 5. kolo
Zenit Petrohrad II - Dinamo Petrohrad
1:4
Dinamo Petrohrad - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Dinamo P. - M. Saransk
0:2
19.09.2018FNL 12. kolo
FK Tjumen - Dinamo P.
2:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Dinamo P. - FK Tambov
0:0
30.09.2018FNL 14. kolo
Čertanovo - Dinamo P.
2:6
06.10.2018FNL 15. kolo
Dinamo P. - Luč-Energija
2:2
13.10.2018FNL 16. kolo
Tom Tomsk - Dinamo P.
1:0
20.10.2018FNL 17. kolo
Dinamo P. - Sibir Nov.
4:1
24.10.2018FNL 18. kolo
Dinamo P. - Kursk
1:0
28.10.2018FNL 19. kolo
Jaroslavl - Dinamo P.
1:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Dinamo P. - Fakel
0:2
15.09.2018 11. kolo
Dinamo Petrohrad - Mordovija Saransk
0:2
19.09.2018 12. kolo
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
23.09.2018 13. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
30.09.2018 14. kolo
Čertanovo Moskva - Dinamo Petrohrad
2:6
06.10.2018 15. kolo
Dinamo Petrohrad - Luč-Energija Vladivostok
2:2
13.10.2018 16. kolo
Tom Tomsk - Dinamo Petrohrad
1:0
20.10.2018 17. kolo
Dinamo Petrohrad - Sibir Novosibirsk
4:1
24.10.2018 18. kolo
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
1:0
28.10.2018 19. kolo
Šinnik Jaroslavl - Dinamo Petrohrad
1:1
04.11.2018 20. kolo
Dinamo Petrohrad - Fakel Voroněž
0:2
Zenit Petrohrad II - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Rotor Vol. - Zenit II
1:1
19.09.2018FNL 12. kolo
Sibir Nov. - Zenit II
0:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Zenit II - Baltika K.
0:1
30.09.2018FNL 14. kolo
Niž. Novgorod - Zenit II
1:0
06.10.2018FNL 15. kolo
Zenit II - FK Armavir
1:1
13.10.2018FNL 16. kolo
FK Krasnodar II - Zenit II
2:1
20.10.2018FNL 17. kolo
Zenit II - SKA Chabarovsk
0:1
24.10.2018FNL 18. kolo
M. Saransk - Zenit II
1:0
28.10.2018FNL 19. kolo
Zenit II - FK Tjumen
0:0
04.11.2018FNL 20. kolo
Čertanovo - Zenit II
4:0
15.09.2018 11. kolo
Rotor Volgograd - Zenit Petrohrad II
1:1
19.09.2018 12. kolo
Sibir Novosibirsk - Zenit Petrohrad II
0:1
23.09.2018 13. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
0:1
30.09.2018 14. kolo
FK Nižnij Novgorod - Zenit Petrohrad II
1:0
06.10.2018 15. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Armavir
1:1
13.10.2018 16. kolo
FK Krasnodar II - Zenit Petrohrad II
2:1
20.10.2018 17. kolo
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
24.10.2018 18. kolo
Mordovija Saransk - Zenit Petrohrad II
1:0
28.10.2018 19. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Tjumen
0:0
04.11.2018 20. kolo
Čertanovo Moskva - Zenit Petrohrad II
4:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov21135336:1944
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk21113726:2136
4.FK Krasnodar II2198432:2635
5.Čertanovo Moskva2195739:3332
6.Spartak Moskva II2095627:2132
7.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
8.Mordovija Saransk2186725:2330
9.SKA Chabarovsk21611426:2429
10.Dinamo Petrohrad2077633:2528
11.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
12.Šinnik Jaroslavl2177720:2028
13.Rotor Volgograd2169618:2027
14.FK Chimki2176828:3427
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2157919:2622
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir21461122:3718
19.Sibir Novosibirsk21371115:2916
20.Zenit Petrohrad II20151412:328
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.SKA Chabarovsk1145216:1217
9.FK Nižnij Novgorod952210:617
10.Spartak Moskva II1044212:1016
11.Rotor Volgograd943210:815
12.FK Chimki1043316:1515
13.FK Krasnodar II1043314:1415
14.Fakel Voroněž1034311:813
15.Dinamo Petrohrad1033411:1212
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk92345:89
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir914413:187
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1172215:1123
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1154213:919
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk1041511:1113
8.Čertanovo Moskva1041517:1813
9.SKA Chabarovsk1026210:1212
10.Rotor Volgograd122648:1212
11.FK Chimki1133512:1912
12.Baltika Kaliningrad1225514:2011
13.FK Armavir123279:1911
14.Tom Tomsk72416:710
15.Fakel Voroněž1031611:1510
16.Šinnik Jaroslavl93157:1110
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II101275:145
20.FK Tjumen80263:132
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07.2018 Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06.2018 Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06.2018 Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
18.04.
Baltika K. - Sibir Novosibirsk
1:1
19.04.
FK Chimki - FK Krasnodar II
3:0
20.04.
Tom Tomsk - Luč-Energija
0:0
20.04.
Rotor Volgograd - FK Armavir
0:1
20.04.
Dinamo Petrohrad - Čertanovo
2:1
20.04.
Avangard Kursk - FK Tambov
0:0
20.04.
Šinnik Jaroslavl - FK Tjumen
1:0
20.04.
Zenit II - Nižnij Novgorod
1:2
20.04.
Spartak Moskva II - M. Saransk
4:0
20.04.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.04.11:00
Luč-Energija - Dinamo Petrohrad
info
24.04.11:00
SKA Chabarovsk - FK Chimki
info
24.04.14:00
Čertanovo - Avangard Kursk
info
24.04.14:00
FK Tambov - Šinnik Jaroslavl
info
24.04.14:00
FK Tjumen - Spartak Moskva II
info
24.04.14:00
M. Saransk - Fakel Voroněž
info
24.04.14:00
FK Armavir - Zenit Petrohrad II
info
24.04.14:00
FK Nižnij Novgorod - Baltika K.
info
24.04.14:00
FK Krasnodar II - Rotor Volgograd
info
24.04.14:00
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
info
28.04.11:00
Zenit II - FK Krasnodar II
info
28.04.12:00
Rotor Volgograd - SKA Chabarovsk
info
28.04.13:00
Spartak Moskva II - FK Tambov
info
28.04.14:00
Šinnik Jaroslavl - Čertanovo
info
28.04.14:00
Nižnij Novgorod - Sibir Nov.
info
28.04.14:00
Dinamo Petrohrad - Tom Tomsk
info
28.04.15:00
Avangard Kursk - Luč-Energija
info
28.04.16:00
Fakel Voroněž - FK Tjumen
info
28.04.16:00
FK Chimki - Mordovija Saransk
info
28.04.17:00
Baltika Kaliningrad - FK Armavir
info
Všechny zápasy