Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 17:00 CET
11. kolo

Dinamo Petrohrad   -   Mordovija Saransk

0 : 2 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.61 - 3.51 - 5.16
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
10.04.2010Pervyj Divizion 4. kolo
M. Saransk - Dinamo P.
2:1
13.08.2010Pervyj Divizion 24. kolo
Dinamo P. - M. Saransk
1:3
13.07.2013FNL 2. kolo
M. Saransk - Dinamo P.
4:1
23.10.2013FNL 20. kolo
Dinamo P. - M. Saransk
0:3
10.04.2010 4. kolo
Mordovija Saransk - Dinamo Petrohrad
2:1
13.08.2010 24. kolo
Dinamo Petrohrad - Mordovija Saransk
1:3
13.07.2013 2. kolo
Mordovija Saransk - Dinamo Petrohrad
4:1
23.10.2013 20. kolo
Dinamo Petrohrad - Mordovija Saransk
0:3
Dinamo Petrohrad - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Fakel - Dinamo P.
1:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Dinamo P. - FK Chimki
3:2
04.08.2018FNL 4. kolo
Rotor Vol. - Dinamo P.
1:1
08.08.2018FNL 5. kolo
Zenit II - Dinamo P.
1:4
12.08.2018FNL 6. kolo
Baltika K. - Dinamo P.
2:2
18.08.2018FNL 7. kolo
Dinamo P. - N. Novgorod
0:1
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Novorossi. - Dinamo P.
2:1
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Armavir - Dinamo P.
0:3
01.09.2018FNL 9. kolo
Dinamo P. - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Chabarovsk - Dinamo P.
2:2
17.07.2018 1. kolo
Dinamo Petrohrad - Spartak Moskva II
0:1
22.07.2018 2. kolo
Fakel Voroněž - Dinamo Petrohrad
1:2
29.07.2018 3. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Chimki
3:2
04.08.2018 4. kolo
Rotor Volgograd - Dinamo Petrohrad
1:1
08.08.2018 5. kolo
Zenit Petrohrad II - Dinamo Petrohrad
1:4
12.08.2018 6. kolo
Baltika Kaliningrad - Dinamo Petrohrad
2:2
18.08.2018 7. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Nižnij Novgorod
0:1
26.08.2018 8. kolo
FK Armavir - Dinamo Petrohrad
0:3
01.09.2018 9. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018 10. kolo
SKA Chabarovsk - Dinamo Petrohrad
2:2
Mordovija Saransk - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
FK Armavir - M. Saransk
0:1
29.07.2018FNL 3. kolo
M. Saransk - FK Krasnodar II
1:2
04.08.2018FNL 4. kolo
Chabarovsk - M. Saransk
2:1
08.08.2018FNL 5. kolo
M. Saransk - Sibir Nov.
3:0
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Tjumen - M. Saransk
1:1
18.08.2018FNL 7. kolo
FK Tambov - M. Saransk
2:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Neftechimik - M. Saransk
1:0
26.08.2018FNL 8. kolo
M. Saransk - Čertanovo
1:2
01.09.2018FNL 9. kolo
Luč-Energ. - M. Saransk
0:1
08.09.2018FNL 10. kolo
M. Saransk - Tom Tomsk
0:1
17.07.2018 1. kolo
Mordovija Saransk - FK Nižnij Novgorod
2:2
22.07.2018 2. kolo
FK Armavir - Mordovija Saransk
0:1
29.07.2018 3. kolo
Mordovija Saransk - FK Krasnodar II
1:2
04.08.2018 4. kolo
SKA Chabarovsk - Mordovija Saransk
2:1
08.08.2018 5. kolo
Mordovija Saransk - Sibir Novosibirsk
3:0
12.08.2018 6. kolo
FK Tjumen - Mordovija Saransk
1:1
18.08.2018 7. kolo
FK Tambov - Mordovija Saransk
2:2
26.08.2018 8. kolo
Mordovija Saransk - Čertanovo Moskva
1:2
01.09.2018 9. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Mordovija Saransk
0:1
08.09.2018 10. kolo
Mordovija Saransk - Tom Tomsk
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182117:426
2.FK Tambov1173121:1224
3.Spartak Moskva II1162316:1020
4.FK Krasnodar II1155115:1120
5.Avangard Kursk1162311:920
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl114439:916
10.FK Chimki1143416:1715
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.SKA Chabarovsk1127215:1513
13.Mordovija Saransk1033413:1212
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen112459:1410
16.Baltika Kaliningrad1124513:1910
17.Sibir Novosibirsk102447:1310
18.Rotor Volgograd101546:118
19.FK Armavir111284:205
20.Zenit Petrohrad II100288:202
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk861114:319
2.FK Nižnij Novgorod53117:410
 Spartak Moskva II53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Avangard Kursk63125:510
6.Čertanovo Moskva523011:59
7.SKA Chabarovsk62319:69
8.Šinnik Jaroslavl62315:49
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.FK Chimki51228:95
14.Mordovija Saransk51137:74
15.Rotor Volgograd31113:34
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II64209:514
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Baltika Kaliningrad71339:136
14.Sibir Novosibirsk61324:86
15.SKA Chabarovsk50416:94
16.Rotor Volgograd70433:84
17.FK Armavir71153:134
18.Luč-Energija Vladivostok40310:13
19.Zenit Petrohrad II40132:51
20.FK Tjumen30031:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.11.12:00
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
info
14.11.13:00
Čertanovo - Nižnij Novgorod
info
14.11.14:00
FK Tambov - FK Armavir
info
14.11.14:00
Baltika K. - Luč-Energija
info
14.11.14:00
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
info
14.11.16:00
Dinamo P. - Rotor Volgograd
info
14.11.16:00
FK Krasnodar II - FK Tjumen
info
14.11.16:00
M. Saransk - SKA Chabarovsk
info
14.11.16:30
Jaroslavl - Fakel Voroněž
info
14.11.17:00
Avangard Kursk - FK Chimki
info
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy