Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 4.50 - 2.92 - 1.86
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
26.09. Ondrášek dal gól a nechal se vyloučit
Hodně vidět byl ve včerejším pohárovém utkání Wisły Kraków český útočník Zdeněk Ondrášek. Odchovanec Českých Budějovic nejprve proměněnou penaltou srovnal na 1:1, následně se však nechal vyloučit a jeho spoluhráči prohráli na pokutové kopy. (soccerway.com)
02.05. Legia Varšava ovládla Polský pohár
Výsledek dnešního finále Polského poháru: Arka - Legia Varšava 1:2 (90+8. Soldecki - 12. Niezgoda, 29. Cafú).
18.04. Hloušek si vstřelil vlastní gól
Adam Hloušek si v pohárovém zápase Legie Varšava s Górnikem Zabrze vstřelil v 56. minutě vlastní branku, která hosty poslala do vedení. Jeho týmu se ale nakonec podařilo utkání otočit v sedmé minutě nastavení na 2:1 a postoupit do finále.
08.02. V Polsku chystají změny
Polský fotbal se může těšit na rozsáhlé změny: od sezony 2019/20 se pravděpodobně první liga rozšíří ze 16 účastníků na osmnáct. Ve druhé lize se pak o postup bude hrát formou play-off a z domácího poháru ve čtvrtfinálové a semifinálové fázi zmizí odvety. (przegladsportowy.pl)
02.05.2017 Polský pohár získala Arka Gdynia
Výsledek finále Polského poháru: Lech Poznań - Arka Gdynia 0:0, 1:2 po prodloužení (119. Tralka - 107. Siemiaszko, 111. Zarandia).
02.05.2016 Polský pohár kořistí Legie Varšava
Výsledek finále Polského poháru: Lech Poznaň - Legia Varšava 0:1 (69. Prijović).
23.09.2015 Gecov zařídil postup Śląsku Wrocław
Śląsk Wrocław postoupil do čtvrtfinále Polského poháru a velkou zásluhu na tom má Marcel Gecov, český záložník včera jedinou brankou rozhodl utkání na půdě Podbeskidzie.
02.05.2015 Puchar Polski - výsledek
Výsledek finále polského poháru: Legia - Lech 2:1 (30. Jodlowiec, 55. Saganowski - 20. vlastní Jodlowiec).
02.05.2014 Polský pohár vyhrála Zawisza
Polský pohár vyhrála Zawisza Bydgoszcz, která ve varšavském finále na penalty udolala Zaglebie Lubin. Zaglebie - Zawisza 0:0 po prodloužení, penalty 5:6. Za poražené proměnil první penaltu český záložník Jiří Bílek. (livesport.cz)
11.03.2014 Papadopulos skóroval v poháru
Michal Papadopulos vstřelil druhý gól v této sezoně. Osmadvacetiletý útočník se trefil v dnešním úvodním utkání čtvrtfinále Polského poháru proti druholigovému týmu Sandecja Nowy Sacz a přispěl k výhře Zaglebie Lubin 2:0. (ČTK)