Polsko - 1. Liga 2018/2019

10.11.2018 13:00 CET
18. kolo

Warta Poznań   -   Stomil Olsztyn

0 : 1 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.61 - 2.84 - 2.66
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
25.08.2010Puchar Polski1.k
OKS Olsztyn - Warta Poznań
2:1e
19.08.20121. Liga 3. kolo
Olsztyn - Warta Poznań
0:2
22.05.20131. Liga 20. kolo
Warta Poznań - Olsztyn
1:1
03.10.20181. Liga 1. kolo
Olsztyn - Warta Poznań
0:1
19.08.2012 3. kolo
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
0:2
22.05.2013 20. kolo
Warta Poznań - Stomil Olsztyn
1:1
03.10.2018 1. kolo
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
0:1
Warta Poznań - poslední zápasy
14.09.20181. Liga 10. kolo
W. Suwałki - W. Poznań
1:1
22.09.20181. Liga 11. kolo
W. Poznań - Raków Czę.
0:2
26.09.2018Puchar Polski1.k
R. Rzeszów - W. Poznań
2:0
29.09.20181. Liga 12. kolo
Jastrzębie - W. Poznań
0:0
03.10.20181. Liga 1. kolo
Olsztyn - Warta Poznań
0:1
06.10.20181. Liga 13. kolo
Warta Poznań - Chojnice
1:1
21.10.20181. Liga 15. kolo
Warta Poznań - Głogów
2:1
24.10.20181. Liga 14. kolo
Odra Opole - W. Poznań
2:1
27.10.20181. Liga 16. kolo
GKS Katowice - W. Poznań
0:2
03.11.20181. Liga 17. kolo
Warta Poznań - Nieciecza
1:2
08.09.2018 9. kolo
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
1:3
14.09.2018 10. kolo
Wigry Suwałki - Warta Poznań
1:1
22.09.2018 11. kolo
Warta Poznań - Raków Częstochowa
0:2
29.09.2018 12. kolo
GKS Jastrzębie - Warta Poznań
0:0
03.10.2018 1. kolo
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
0:1
06.10.2018 13. kolo
Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice
1:1
21.10.2018 15. kolo
Warta Poznań - Chrobry Głogów
2:1
24.10.2018 14. kolo
Odra Opole - Warta Poznań
2:1
27.10.2018 16. kolo
GKS Katowice - Warta Poznań
0:2
03.11.2018 17. kolo
Warta Poznań - Termalica BB Nieciecza
1:2
Stomil Olsztyn - poslední zápasy
22.09.20181. Liga 11. kolo
Olsztyn - Odra Opole
2:1
25.09.2018Puchar Polski1.k
Gryf Wejherowo - Olsztyn
1:3
28.09.20181. Liga 12. kolo
Głogów - Stomil Olsztyn
2:0
03.10.20181. Liga 1. kolo
Olsztyn - Warta Poznań
0:1
06.10.20181. Liga 13. kolo
Olsztyn - GKS Katowice
0:1
20.10.20181. Liga 15. kolo
Olsztyn - Niepołomice
2:2
24.10.20181. Liga 14. kolo
Nieciecza - Olsztyn
1:1
27.10.20181. Liga 16. kolo
Olsztyn - G. Kraków
1:0
03.11.20181. Liga 17. kolo
Stal Mielec - Olsztyn
4:0
07.11.2018Puchar Polski2.k
Wigry Suwałki - Olsztyn
3:2
15.09.2018 10. kolo
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
2:1
19.09.2018 9. kolo
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
2:1
22.09.2018 11. kolo
Stomil Olsztyn - Odra Opole
2:1
28.09.2018 12. kolo
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
2:0
03.10.2018 1. kolo
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
0:1
06.10.2018 13. kolo
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
0:1
20.10.2018 15. kolo
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
2:2
24.10.2018 14. kolo
Termalica BB Nieciecza - Stomil Olsztyn
1:1
27.10.2018 16. kolo
Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków
1:0
03.11.2018 17. kolo
Stal Mielec - Stomil Olsztyn
4:0
1. Liga - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa17106125:836
2.ŁKS Łódź1794426:1431
3.Sandecja Nowy Sącz1777318:1228
4.Puszcza Niepołomice1776421:2127
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała1775526:1926
6.Stal Mielec1767419:1225
7.Chojniczanka Chojnice1767425:2225
8.GKS Jastrzębie1767419:1825
9.Bytovia Bytów1759327:2024
10.Odra Opole1865728:2923
11.Chrobry Głogów1765614:1523
12.GKS Tychy1848622:2320
13.Warta Poznań1755716:2220
14.Termalica BB Nieciecza1754825:3019
15.Wigry Suwałki1747618:2719
16.Stomil Olsztyn17431014:2315
17.GKS Katowice17341013:2313
18.Garbarnia Kraków17331112:3012
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa963016:521
2.Odra Opole1062219:920
3.Chojniczanka Chojnice944118:1316
4.Sandecja Nowy Sącz74308:215
5.GKS Tychy1043315:1115
6.ŁKS Łódź841312:813
7.GKS Jastrzębie1034311:1113
8.Puszcza Niepołomice84138:913
9.Chrobry Głogów93338:512
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała933312:1112
11.Wigry Suwałki933311:1612
12.Stal Mielec72418:310
13.Warta Poznań92349:149
14.Bytovia Bytów815211:108
15.Stomil Olsztyn52125:57
16.Termalica BB Nieciecza914410:137
17.GKS Katowice91358:126
18.Garbarnia Kraków91176:164
 TýmZVRPSB
1.ŁKS Łódź953114:618
2.Bytovia Bytów944116:1016
3.Raków Częstochowa84319:315
4.Stal Mielec1043311:915
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała842214:814
6.Puszcza Niepołomice935113:1214
7.Sandecja Nowy Sącz1034310:1013
8.GKS Jastrzębie73318:712
9.Termalica BB Nieciecza840415:1712
10.Warta Poznań83237:811
11.Chrobry Głogów83236:1011
12.Chojniczanka Chojnice82337:99
13.Garbarnia Kraków82246:148
14.Stomil Olsztyn122289:188
15.Wigry Suwałki81437:117
16.GKS Katowice82155:117
17.GKS Tychy80537:125
18.Odra Opole80359:203
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
14.07. Karviná - Odra Opole 1:0
PŘÁTELSKY:
Karviná - Odra Opole 1:0 (0:0).
Branka:
52. Panák.
Sestava Karviné: Berkovec - Čolić, Piroch, Janečka, Tusjak - Panák (53. Šisler) - Lingr (67. Moravec), Suchan, Budínský (55. Kalabiška), Letić - Ramirez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
10.07. Niepolomice - Olomouc 3:2
PŘÁTELSKY:
Puszcza Niepolomice - Sigma Olomouc 3:2 (1:1).
Branky:
23. a 55. Kuzma, 75. Drzazga - 40. Zmrzlý, 66. Plšek.
Sestava Olomouce: Reichl - Surzyn (55. Sladký), Štěrba (55. Kotouč), Polom, Falta - Hála, Spáčil, Texl, Zmrzlý (46. Plšek), Manzia (35. Zahradníček) - Yunis (55. Nešpor). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.07. Katovice - Olomouc 0:0
PŘÁTELSKY:
Katovice - Sigma Olomouc 0:0.

Sestava Olomouce: Buchta (46. Mandous) - Sladký (60. Surzyn), Kotouč (46. Štěrba), Jemelka, Vepřek - Zahradníček (60. Hála), Houska, Kalvach, Plšek (60. Texl), Pilař (60. Falta) - Nešpor (60. Yunis). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.02. V Polsku chystají změny
Polský fotbal se může těšit na rozsáhlé změny: od sezony 2019/20 se pravděpodobně první liga rozšíří ze 16 účastníků na osmnáct. Ve druhé lize se pak o postup bude hrát formou play-off a z domácího poháru ve čtvrtfinálové a semifinálové fázi zmizí odvety. (przegladsportowy.pl)
02.08.2017 Adu druhou polskou ligu hrát nebude
Freddy Adu se nestane novou posilou druholigového polského celku Sandecja Nowy Sącz. Ofenzivní záložník a kdysi velký přislib amerického fotbalu se měl podrobit výkonnostním testům, vše ovšem narazilo na postoj trenéra, který o hráče nemá zájem, Adu se proto rozhodl o toto angažmá neusilovat. (dailymail.co.uk)
17.07.2017 Bonin zůstává v Górniku
Zkušený záložník Grzegorz Bonin se i v uplynulé sezoně řadil k hvězdám polské Ekstraklasy, přesto nedokázal odvrátit sestup Górniku Łęczna. I tak každopádně 33letý středopolař zůstává svému klubu věrný, když s ním nyní prodloužil kontrakt. (90minut.pl)
05.07.2017 Karviná - Sosnowiec 4:1
PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Zaglebie Sosnowiec 4:1 (0:1).
Branky:
71. a 87. Kalabiška, 51. Panák, 59. Štepanovský - 39. Basniak.
Sestava Karviné:
I. poločas:
Pastornický (27. Ciupa) - Pašov, Košťál, Hošek, Eismann - Šisler, Smrž - Moravec, Budínský, Puchel - Wágner.
II. poločas: Ciupa - Čolič, Piaček, Janečka, Vondra - Šisler, Smrž (59. Donizete) - Štepanovský, Duda, Kalabiška - Panák. Trenér: J. Weber. (ČTK)
03.07.2017 Michalovce posílil brankář Bieszczad
Gerard Bieszczad si vyzkouší slovenskou Fortuna ligu. 24letého gólmana, jenž naposledy oblékal dres Bytovie Bytów, získal Zemplín Michalovce. (sport.sme.sk)
01.03.2017 Adu má namířeno do druhé polské ligy
Před další zajímavou štací stojí cestovatel Freddy Adu. Bývalý americký reprezentant bude podle polských médií hrát tamní druhou ligu, jelikož se s ním chystá podepsat smlouvu Sandecja Nowy Sącz. (transfermarkt.de)
28.02.2017 Podbeskidzie angažovalo Haskiče
Nermin Haskić bude ve zbytku letošní sezóny nastupovat za Podbeskidzie Bielsko-Biała. Druholigový polský celek si 27letého útočníka vypůjčil ze Žiliny, která s ním ve svých dalších plánech už příliš nepočítá. (sport.sme.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
GKS Tychy - Odra Opole
4:2
10.11.
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
2:0
10.11.
Warta Poznań - Stomil Olsztyn
0:1
10.11.
Bytovia Bytów - Nieciecza
2:2
10.11.
Stal Mielec - Garbarnia Kraków
6:1
10.11.
Sandecja Nowy Sącz - Chojnice
2:0
10.11.
Podbeskidzie - GKS Katowice
0:2
10.11.
Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie
1:3
11.11.
Niepołomice - Raków Częstochowa
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.11.12:45
Garbarnia Kraków - Warta Poznań
info
17.11.16:00
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
info
17.11.16:00
Chrobry Głogów - GKS Tychy
info
17.11.17:00
GKS Jastrzębie - Raków Czę.
info
Všechny zápasy