Polsko - 1. Liga 2018/2019

09.11.2018 20:45 CET
18. kolo

GKS Tychy   -   Odra Opole

4 : 2 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.40 - 3.07 - 2.72
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
04.11.20171. Liga 16. kolo
Odra Opole - GKS Tychy
1:0
27.05.20181. Liga 33. kolo
GKS Tychy - Odra Opole
3:0
21.07.20181. Liga 1. kolo
Odra Opole - GKS Tychy
2:1
04.11.2017 16. kolo
Odra Opole - GKS Tychy
1:0
27.05.2018 33. kolo
GKS Tychy - Odra Opole
3:0
21.07.2018 1. kolo
Odra Opole - GKS Tychy
2:1
GKS Tychy - poslední zápasy
08.09.20181. Liga 9. kolo
B. Bytów - GKS Tychy
4:1
15.09.20181. Liga 10. kolo
GKS Tychy - Podbeskidzie
2:2
22.09.20181. Liga 11. kolo
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:0
26.09.2018Puchar Polski1.k
L. Legionowo - GKS Tychy
2:1
30.09.20181. Liga 12. kolo
Niepołomice - GKS Tychy
1:0
06.10.20181. Liga 13. kolo
GKS Tychy - S. Nowy Sącz
0:1
13.10.20181. Liga 14. kolo
W. Suwałki - GKS Tychy
2:2
20.10.20181. Liga 15. kolo
GKS Tychy - Raków Czę.
0:0
28.10.20181. Liga 16. kolo
Jastrzębie - GKS Tychy
1:1
02.11.20181. Liga 17. kolo
GKS Tychy - Chojnice
0:1
01.09.2018 8. kolo
GKS Tychy - Warta Poznań
1:0
08.09.2018 9. kolo
Bytovia Bytów - GKS Tychy
4:1
15.09.2018 10. kolo
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
22.09.2018 11. kolo
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:0
30.09.2018 12. kolo
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
1:0
06.10.2018 13. kolo
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
0:1
13.10.2018 14. kolo
Wigry Suwałki - GKS Tychy
2:2
20.10.2018 15. kolo
GKS Tychy - Raków Częstochowa
0:0
28.10.2018 16. kolo
GKS Jastrzębie - GKS Tychy
1:1
02.11.2018 17. kolo
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
0:1
Odra Opole - poslední zápasy
19.09.20181. Liga 9. kolo
GKS Katowice - Odra Opole
2:2
22.09.20181. Liga 11. kolo
Olsztyn - Odra Opole
2:1
25.09.2018Puchar Polski1.k
R. Chorzów - Odra Opole
1:5
29.09.20181. Liga 12. kolo
Odra Opole - G. Kraków
3:0
05.10.20181. Liga 13. kolo
Stal Mielec - Odra Opole
1:1
20.10.20181. Liga 15. kolo
B. Bytów - Odra Opole
1:1
24.10.20181. Liga 14. kolo
Odra Opole - W. Poznań
2:1
27.10.20181. Liga 16. kolo
Odra Opole - Podbeskidzie
0:1
31.10.2018Puchar Polski2.k
Środa Wlkp. - Odra Opole
0:1
03.11.20181. Liga 17. kolo
ŁKS Łódź - Odra Opole
5:1
31.08.2018 8. kolo
Odra Opole - Chrobry Głogów
3:0
14.09.2018 10. kolo
Odra Opole - Termalica BB Nieciecza
4:1
19.09.2018 9. kolo
GKS Katowice - Odra Opole
2:2
22.09.2018 11. kolo
Stomil Olsztyn - Odra Opole
2:1
29.09.2018 12. kolo
Odra Opole - Garbarnia Kraków
3:0
05.10.2018 13. kolo
Stal Mielec - Odra Opole
1:1
20.10.2018 15. kolo
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
24.10.2018 14. kolo
Odra Opole - Warta Poznań
2:1
27.10.2018 16. kolo
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
03.11.2018 17. kolo
ŁKS Łódź - Odra Opole
5:1
1. Liga - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa17106125:836
2.ŁKS Łódź1794426:1431
3.Sandecja Nowy Sącz1777318:1228
4.Puszcza Niepołomice1776421:2127
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała1775526:1926
6.Stal Mielec1767419:1225
7.Chojniczanka Chojnice1767425:2225
8.GKS Jastrzębie1767419:1825
9.Bytovia Bytów1759327:2024
10.Odra Opole1765626:2523
11.Chrobry Głogów1765614:1523
12.Warta Poznań1755716:2220
13.Termalica BB Nieciecza1754825:3019
14.Wigry Suwałki1747618:2719
15.GKS Tychy1738618:2117
16.Stomil Olsztyn17431014:2315
17.GKS Katowice17341013:2313
18.Garbarnia Kraków17331112:3012
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa963016:521
2.Odra Opole1062219:920
3.Chojniczanka Chojnice944118:1316
4.Sandecja Nowy Sącz74308:215
5.ŁKS Łódź841312:813
6.GKS Jastrzębie1034311:1113
7.Puszcza Niepołomice84138:913
8.Chrobry Głogów93338:512
9.GKS Tychy933311:912
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała933312:1112
11.Wigry Suwałki933311:1612
12.Stal Mielec72418:310
13.Warta Poznań92349:149
14.Bytovia Bytów815211:108
15.Stomil Olsztyn52125:57
16.Termalica BB Nieciecza914410:137
17.GKS Katowice91358:126
18.Garbarnia Kraków91176:164
 TýmZVRPSB
1.ŁKS Łódź953114:618
2.Bytovia Bytów944116:1016
3.Raków Częstochowa84319:315
4.Stal Mielec1043311:915
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała842214:814
6.Puszcza Niepołomice935113:1214
7.Sandecja Nowy Sącz1034310:1013
8.GKS Jastrzębie73318:712
9.Termalica BB Nieciecza840415:1712
10.Warta Poznań83237:811
11.Chrobry Głogów83236:1011
12.Chojniczanka Chojnice82337:99
13.Garbarnia Kraków82246:148
14.Stomil Olsztyn122289:188
15.Wigry Suwałki81437:117
16.GKS Katowice82155:117
17.GKS Tychy80537:125
18.Odra Opole70347:163
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
14.07. Karviná - Odra Opole 1:0
PŘÁTELSKY:
Karviná - Odra Opole 1:0 (0:0).
Branka:
52. Panák.
Sestava Karviné: Berkovec - Čolić, Piroch, Janečka, Tusjak - Panák (53. Šisler) - Lingr (67. Moravec), Suchan, Budínský (55. Kalabiška), Letić - Ramirez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
10.07. Niepolomice - Olomouc 3:2
PŘÁTELSKY:
Puszcza Niepolomice - Sigma Olomouc 3:2 (1:1).
Branky:
23. a 55. Kuzma, 75. Drzazga - 40. Zmrzlý, 66. Plšek.
Sestava Olomouce: Reichl - Surzyn (55. Sladký), Štěrba (55. Kotouč), Polom, Falta - Hála, Spáčil, Texl, Zmrzlý (46. Plšek), Manzia (35. Zahradníček) - Yunis (55. Nešpor). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.07. Katovice - Olomouc 0:0
PŘÁTELSKY:
Katovice - Sigma Olomouc 0:0.

Sestava Olomouce: Buchta (46. Mandous) - Sladký (60. Surzyn), Kotouč (46. Štěrba), Jemelka, Vepřek - Zahradníček (60. Hála), Houska, Kalvach, Plšek (60. Texl), Pilař (60. Falta) - Nešpor (60. Yunis). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.02. V Polsku chystají změny
Polský fotbal se může těšit na rozsáhlé změny: od sezony 2019/20 se pravděpodobně první liga rozšíří ze 16 účastníků na osmnáct. Ve druhé lize se pak o postup bude hrát formou play-off a z domácího poháru ve čtvrtfinálové a semifinálové fázi zmizí odvety. (przegladsportowy.pl)
02.08.2017 Adu druhou polskou ligu hrát nebude
Freddy Adu se nestane novou posilou druholigového polského celku Sandecja Nowy Sącz. Ofenzivní záložník a kdysi velký přislib amerického fotbalu se měl podrobit výkonnostním testům, vše ovšem narazilo na postoj trenéra, který o hráče nemá zájem, Adu se proto rozhodl o toto angažmá neusilovat. (dailymail.co.uk)
17.07.2017 Bonin zůstává v Górniku
Zkušený záložník Grzegorz Bonin se i v uplynulé sezoně řadil k hvězdám polské Ekstraklasy, přesto nedokázal odvrátit sestup Górniku Łęczna. I tak každopádně 33letý středopolař zůstává svému klubu věrný, když s ním nyní prodloužil kontrakt. (90minut.pl)
05.07.2017 Karviná - Sosnowiec 4:1
PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Zaglebie Sosnowiec 4:1 (0:1).
Branky:
71. a 87. Kalabiška, 51. Panák, 59. Štepanovský - 39. Basniak.
Sestava Karviné:
I. poločas:
Pastornický (27. Ciupa) - Pašov, Košťál, Hošek, Eismann - Šisler, Smrž - Moravec, Budínský, Puchel - Wágner.
II. poločas: Ciupa - Čolič, Piaček, Janečka, Vondra - Šisler, Smrž (59. Donizete) - Štepanovský, Duda, Kalabiška - Panák. Trenér: J. Weber. (ČTK)
03.07.2017 Michalovce posílil brankář Bieszczad
Gerard Bieszczad si vyzkouší slovenskou Fortuna ligu. 24letého gólmana, jenž naposledy oblékal dres Bytovie Bytów, získal Zemplín Michalovce. (sport.sme.sk)
01.03.2017 Adu má namířeno do druhé polské ligy
Před další zajímavou štací stojí cestovatel Freddy Adu. Bývalý americký reprezentant bude podle polských médií hrát tamní druhou ligu, jelikož se s ním chystá podepsat smlouvu Sandecja Nowy Sącz. (transfermarkt.de)
28.02.2017 Podbeskidzie angažovalo Haskiče
Nermin Haskić bude ve zbytku letošní sezóny nastupovat za Podbeskidzie Bielsko-Biała. Druholigový polský celek si 27letého útočníka vypůjčil ze Žiliny, která s ním ve svých dalších plánech už příliš nepočítá. (sport.sme.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.11.
Garbarnia Kraków - Warta Poznań
2:1
17.11.
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
3:2
17.11.
Chrobry Głogów - GKS Tychy
0:1
17.11.
GKS Jastrzębie - Raków Czę.
1:5
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.11.19:00
Stal Mielec - Warta Poznań
info
23.11.20:45
Raków Częstochowa - Chojnice
info
24.11.13:00
ŁKS Łódź - Nieciecza
info
24.11.15:00
Wigry Suwałki - Odra Opole
info
24.11.16:00
Niepołomice - GKS Jastrzębie
info
24.11.16:00
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie
info
24.11.16:00
Bytovia Bytów - G. Kraków
info
24.11.17:00
S. Nowy Sącz - Chrobry Głogów
info
24.11.17:45
GKS Tychy - GKS Katowice
info
Všechny zápasy