Tohle je pohár, myslim že v poháru video neni
satan_666
19.04.2018 08:57
#
je, na základě videa vyloučil toho Fernandese, proto bylo s podivem, že tu "ruku" před gólem nezkontroloval na videu
FilipNWK
19.04.2018 08:58
#
aha, já se na to nekoukal
19.04.2018 11:05
#
Nechápu, potom to video je opravdu k ničemu, když se pak nepoužije v takový situaci.
10.02. DFB Pokal - los čtvrtfinále
Los čtvrtfinálových zápasů Německého poháru: Schalke - Brémy, Bayern Mnichov - Heidenheim, Paderborn - Hamburk, Augsburg - RB Lipsko. (transfermarkt.de)
08.02. Harnik bude chybět hodně dlouho
Martin Harnik si v týdnu přivodil svalové zranění a před sebou má hodně dlouhou pauzu. Podle posledních zpráv bude útočník Werderu chybět minimálně šest týdnů, jeho absence se pak může protáhnout na dva měsíce. (kicker.de)
06.02. Hertha bude postrádat Maiera
Arne Maier si přivodil svalové zranění čeká ho nucená pauza. Mladý záložník Herthy nenastoupil k dnešnímu pohárovému souboji proti Bayernu a chybět bude i o víkendu, to se berlínský celek střetne s Gladbachem. (kicker.de)
06.02. Neuer nebude chytat ani dnes
O druhý zápas v řadě přijde Manuel Neuer, německý brankář není v nominaci Bayernu Mnichov na dnešní pohárový souboj s Herthou. Neuer si minulý týden poranil ruku a nechytal o víkendu proti Leverkusenu. (sport1.de)
05.02. Pavlenka vychytal postup Brém
Český brankář Jiří Pavlenka zlikvidoval v penaltovém rozstřelu dva pokusy hráčů Dortmundu a zásadní měrou přispěl k postupu Werderu Brémy do čtvrtfinále německého poháru. V normální hrací době skončil duel nerozhodně 1:1, po prodloužení, ve kterém domácí dvakrát vedli, pak 3:3. V rozstřelu Pavlenka chytil první dvě střely z kopačky Paca Alcácera a Maxe Philippa. Všichni čtyři střelci Werderu, za který hrál do 114. minuty i Theodor Gebre Selassie, naopak proměnili.
05.02. Reus nedohrál zápas s Brémami
Marco Reus z Borussie Dortmund nedohrál zápas německého poháru proti Werderu Brémy. Nejprve sice v nastavení první půle vstřelil českému brankáři Jiřímu Pavlenkovi krásný gól z trestného kopu, jenže do druhého poločasu už nenastoupil kvůli zranění stehenního svalu. (sport1.de)
03.02. Leverkusen bude postrádat Havertze
Leverkusenu příští týden v pohárovém zápase proti Heidenheimu nepomůže Kai Havertz, německý reprezentant si poranil kyčel. Ohrožen je rovněž jeho start v bundesligovém souboji proti Mainzu. (sport1.de)
04.11.2018 Los osmifinále DFB-Pokalu
Osmifinálový los Německého poháru: Hamburk - Norimberk, Heidenheim - Leverkusen, Schalke - Düsseldorf, Kiel - Augsburg, Hertha BSC - Bayern Mnichov, Duisburg - Paderborn, Dortmund - Brémy, RB Lipsko - Wolfsburg. (transfermarkt.de)
03.11.2018 Schalke čtyři týdny bez Mendyla
Hamza Mendyl nepomůže Schalke po dobu čtyř týdnů. Mladému obránci vystavil pověstnou stopku zraněný kotník z utkání DFB-Pokalu s Kölnem (2:1 po penaltách). (sport1.de)
01.11.2018 Schalke přišlo o zraněného Mendyla
Hamza Mendyl nějaký čas nepomůže Schalke. Marocký obránce si ze včerejšího pohárového klání s Kölnem (2:1 po penaltách) odnesl zraněný kotník a zatím není jasné, jak dlouho bude absentovat. (transfermarkt.de)