Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 6.30 - 4.20 - 1.40
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
24.05. Újpest vítězem Maďarského poháru
Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest FC - Puskás FC 2:2 i po prodloužení, 5:4 na penalty (55. Zsótér, 62. Bojović - 38. Kněževič, 66. Perošević).
31.05.2017 Maďarský pohár ovládl Ferencváros
Výsledek finále Maďarského poháru: Vasas Budapešť - Ferencvárosi TC 1:1 i po prodloužení, 4:5 na penalty (47. Kulcsár - 26. Varga).
07.05.2016 Maďarský národní pohár pro Ferencvaros
Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ujpest - Ferencvaros 0:1 (78. Gera).
20.05.2015 Magyar Kupa kořistí Ferencvárose
Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ferencváros - Videoton 4:0 (53. Varga, 60. Batik, 69. Lamah, 86. vlastní Szolnoki).
25.05.2014 Magyar Kupa získává Újpest
Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest - Diósgyőr 1:1 i po prodloužení, 4:3 na penalty (6. vlastní Gosztonyi - 90. Bacsa).
22.05.2013 Magyar Kupa pro Debrecen
Výsledek finále Maďarského poháru: Debrecen - Győr 2:1 (51. a 87. Coulibaly - 17. Andrić).
01.05.2012 Magyar Kupa kořistí Debrecínu
Debrecín již popáté v historii vyhrál maďarský pohár, v dnešním finále porazil MTK Budapešť 8:7 na penalty po remíze 3:3 z normální hrací doby.
18.05.2011 Maďarský pohár pro Kecskemét
Výsledek finále Maďarského poháru: Kecskemét - Videoton FC 3:2 (2., 14. a 79. Foxi - 49. vlastní Čukič, 82. Nikolič).
09.03.2011 Zelenka poprvé skóroval
Český záložník Lukáš Zelenka se v dnešním čtvrtfinále Maďarského poháru dočkal prvního gólu. Honvéd Budapešť v prvním z dvou zápasů proti Videotonu uhrál díky jeho brance z 22. minuty remízu 1:1. Zelenka se dostal v novém angažmá, které získal po nedávném přestupu ze Slovácka, poprvé na hřiště už v posledním ligovém utkání s Ferencvárosem na závěrečnou půlhodinu. Dnes už Zelenka nechyběl v základní sestavě a ve 22. minutě se dočkal gólové radosti, kterou mu však pokazilo soupeřovo vyrovnání z 71. minuty.