Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

22.09.2019 16:00 CET
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Jeunesse Schieren - poslední zápasy
21.02.2009Coupe de Luxembourg16F
J. Schieren - Käerjéng
2:4
17.03.2010Coupe de Luxembourg16F
ES Clemency - J. Schieren
2:0
03.04.2011Coupe de Luxembourg16F
J. Schieren - Differdange
2:4e
21.11.2015Coupe de Luxembourg16F
J. Schieren - FC Wiltz
1:4
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
Berd./Con. - J. Schieren
0:1p
29.10.2017Coupe de Luxembourg16F
J. Schieren - US Esch
1:2
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
J. Schieren - Hesperange
3:6
21.02.200916F
Jeunesse Schieren - UN Käerjéng 97
2:4
17.03.201016F
ES Clemency - Jeunesse Schieren
2:0
03.04.201116F
Jeunesse Schieren - FC Differdange 03
2:4e
21.11.201516F
Jeunesse Schieren - FC Wiltz
1:4
24.09.201732F
US Berdorf/Consdorf - Jeunesse Schieren
0:1p
29.10.201716F
Jeunesse Schieren - US Esch
1:2
23.09.201832F
Jeunesse Schieren - Swift Hesperange
3:6
Union Mertert/Wasserbillig - poslední zápasy
27.11.2011Coupe de Luxembourg16F
Mertert/W. - K.-Tétange
1:3
18.11.2012Coupe de Luxembourg16F
Mertert/W. - Etzella E.
0:2
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
FC Kehlen - Mertert/W.
3:1e
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
YB Weiler - Mertert/W.
1:3
29.10.2017Coupe de Luxembourg16F
Mertert/W. - Racing FC
0:4
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
CS Oberkorn - Mertert/W.
1:5
28.10.2018Coupe de Luxembourg16F
Mertert/W. - K. Wormel.
5:1
09.12.2018Coupe de LuxembourgOF
S. Bertrange - Mertert/W.
1:3e
03.04.2019Coupe de LuxembourgČF
Mertert/W. - Rosport
2:0
24.04.2019Coupe de LuxembourgSF
Mertert/W. - Etzella E.
0:3
27.11.201116F
Mertert/W. - Union 05 Kayl-Tétange
1:3
18.11.201216F
Union Mertert/Wasserbillig - Etzella Ettelbrück
0:2
18.09.201632F
FC Kehlen - Union Mertert/Wasserbillig
3:1e
24.09.201732F
Yellow Boys Weiler la Tour - Mertert/W.
1:3
29.10.201716F
Union Mertert/Wasserbillig - Racing FC Luxembourg
0:4
23.09.201832F
CS Oberkorn - Union Mertert/Wasserbillig
1:5
28.10.201816F
Union Mertert/Wasserbillig - Koeppchen Wormeldange
5:1
09.12.2018OF
Sporting Bertrange - Union Mertert/Wasserbillig
1:3e
03.04.2019ČF
Union Mertert/Wasserbillig - Victoria Rosport
2:0
24.04.2019SF
Union Mertert/Wasserbillig - Etzella Ettelbrück
0:3
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
FC Schifflange 95 - Differdange
1:5
22.09.
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
22.09.
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6
22.09.
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
0:4
22.09.
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
3:2e
22.09.
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
2:5
22.09.
FC Kehlen - CS Sanem
2:1e
22.09.
Schengen - Blô-Weiss Medernach
4:5e
22.09.
US Sandweiler - FC Mamer
0:4
22.09.
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
22.09.
Red-Black-Egalité - US Hostert
1:4
22.09.
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3
22.09.
Minière L. - Victoria Rosport
1:6
22.09.
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
1:2
22.09.
Walferdange - Hamm Benfica
0:7
22.09.
AS Luxembourg Porto - Racing FC
0:7
22.09.
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
0:2
22.09.
Gasperich - FC Rodange 91
0:3
22.09.
SC Ell - FC Mondercange
0:3
22.09.
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
22.09.
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6
22.09.
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
22.09.
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
22.09.
Vinesca Ehnen - T. Pétange
0:7
22.09.
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
1:4
22.09.
Belvaux - Swift Hesperange
0:6
22.09.
Avenir Beggen - Etzella E.
0:1
22.09.
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
22.09.
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
2:3
22.09.
Union Remich/Bous - Progrès N.
0:2
22.09.
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
22.09.
Berdorf/Consdorf - Lorentzwe.
2:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
10.11.?
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
10.11.?
SC Bettembourg - BW Medernach
info
10.11.?
FC Kehlen - FC Mamer
info
10.11.?
US Esch - UN Käerjéng 97
info
10.11.?
FC Mondercange - Steinsel
info
10.11.?
Jeunesse Canach - Etzella E.
info
10.11.?
J. Junglinster - Jeunesse Esch
info
10.11.?
FC Lorentzweiler - Progrès N.
info
10.11.?
Blo Weiss Itzig - Differdange
info
10.11.?
FC Rodange 91 - US Mondorf
info
10.11.?
Mertert/W. - F91 Dudelange
info
10.11.?
Hamm Benfica - Swift Hesperange
info
10.11.?
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
info
10.11.?
Racing FC Luxembourg - US Hostert
info
10.11.?
Union Titus Pétange - Fola Esch
info
10.11.?
US Rumelange - UNA Strassen
info
Všechny zápasy