04.03.202409:09

Rodri vytvořil nový rekord

Manchester City opanoval městské derby s United (3:1), u čehož nechyběl Rodri. Citizens neprohráli 59. soutěžní zápas v řadě, do něhož 27letý záložník nastoupil, to je nový rekord.

vi.nl
01.03.202419:12

Pochettino se vrátil k prohře

"Byli jsme tak blízko a myslím, že jsme v utkání byli lepší. Ale neudrželi jsme nasazení po celých 120 minut, a tím jsme si zápas prohráli," řekl lodivod Chelsea Mauricio Pochettino v pátek po prohře ve finále Ligového poháru s Liverpoolem 0:1.

flashscore.co.uk
25.02.202418:43

Ligový pohár pro Liverpool

Výsledek finále anglického Ligového poháru: Chelsea - Liverpool 0:1 po prodloužení (118. Van Dijk).

25.02.202417:09

Liverpool přišel o Gravenbercha

Liverpool má přeplněnou marodku a dalším hráčem mimo hru je Ryan Gravenberch, záložník si z pohárového finále proti Chelsea odnesl zraněný kotník.

dailymail.co.uk
25.02.202416:29

Núñez a Salah mimo hru

Liverpool čeká finále Ligového poháru proti Chelsea a v nominaci nejsou útočníci Darwin Núñez a Mohamed Salah, oba mají zdravotní problémy.

lequipe.fr
23.02.202414:52

Núñez a Salah s otazníkem

Darwin Núñez si v týdnu přivodil svalové zranění a je ohrožen jeho start ve finále Ligového poháru proti Chelsea. Otazníky se vznášejí rovněž nad startem dalšího útočníka Liverpoolu Mohameda Salaha.

mundodeportivo.com
20.02.202410:18

Liverpool se obejde bez Jonese

Liverpool minulý týden porazil Brentford a zraněný kotník si z duelu odnesl Curtis Jones, záložník určitě přijde o blížící se finále Ligového poháru proti Chelsea.

20.02.202409:12

Diogo Jota má problémy s kolenem

Na marodce Liverpoolu se ocitl Diogo Jota. Útočník anglického klubu si poranil koleno a čeká ho delší pauza, mimo hru by mohl být až dva měsíce.

14.02.202416:55

Alexander-Arnold si obnovil zranění

Trent Alexander-Arnold má znovu problémy s kolenem. Obránce Liverpoolu zranění trápilo už v lednu, nyní si ho obnovil a za týden a půl přijde o finále Ligového poháru proti Chelsea. Vážně ohrožen je i jeho start v ligovém souboji s Manchesterem City, ten je na programu ve třetině března.

02.02.202423:33

Liverpool před návratem Thiaga

Thiago Alcántara se brzy může objevit v sestavě Liverpoolu. Španělský záložník se po svalovém zranění, s nímž laboroval od dubna minulého roku, zapojil do plného tréninku.

abola.pt
24.01.202423:56

Liverpool postoupil do finále EFL Cupu

O anglický Ligový pohár se utkají hráči Chelsea a Liverpoolu, kterým v dnešní semifinálové odvetě na hřišti Fulhamu stačila k postupu remíza 1:1. Ligového lídra poslal do vedení v 11. minutě Díaz. V 77. minutě vyrovnal Diop, ale další gól už domácí navzdory tlaku nedali. Finále ve Wembley se bude hrát 25. února. Liverpool může Ligový pohár vyhrát už podesáté a ještě vylepšit svou rekordní bilanci. Chelsea získala tuto trofej pětkrát.

ČTK
24.01.202421:51

Klopp rád rotuje se základní sestavou

Liverpool v odvetném zápase Anglického ligového poháru aktuálně podstupuje boj o postup do finále na půdě Fulhamu, kouč Jürgen Klopp přitom znovu myslel na potřebnou rotaci hráčů vlivem náročného programu a na hřiště poslal poněkud kombinovanou sestavu. Napříč všemi soutěžemi mimochodem podnikl německý stratég již 191 změn ve své úvodní jedenáctce, tedy o 56 více než kterýkoli jiný účastník Premier League.

twitter.com/OptaJoe
23.01.202422:54

Chelsea neměla slitování s Middlesbrough

Chelsea v prvním semifinále Ligového poháru padla na půdě Middlesbrough 0:1, v domácí odvetě ale svému soupeři uštědřila lekci a vyhrála jasně 6:1. Do listiny střelců se dvakrát zapsal Palmer a jednou se trefili Fernández, Disasi a Madueke, zkázu Boro odstartoval po čtvrthodině hry vlastní brankou Howson. Ve finále se Chelsea střetne s lepším z dvojice Liverpool, Fulham.

ČTK
23.01.202414:14

Robertson se vrací do nominace

Liverpoolu je po třech měsících znovu k dispozici Andrew Robertson. Skotský obránce si v říjnu poranil rameno, musel na operaci a od té doby neodehrál ani minutu, nyní je fit a bude připraven na zítřejší pohárový souboj s Fulhamem.

05.01.202413:19

Liverpool přišel o Szoboszlaie

Liverpoolu bude minimálně ve dvou zápasech chybět Dominik Szoboszlai, maďarský záložník si poranil stehenní sval a určitě vynechá pohárová střetnutí s Arsenalem a Fulhamem.

21.12.202311:45

Klopp zkritizoval atmosféru na Anfieldu

Liverpool sice v Ligovém poháru jasně přehrál a vyřadil West Ham, na Anfieldu přesto nepanovala optimální nálada. Jürgen Klopp si totiž před klíčovým utkáním proti Arsenalu postěžoval na atmosféru. Během první půle dokonce s fanoušky interagoval.

bbc.com
21.12.202309:22

Los semifinále EFL Cupu

Los semifinále anglického Ligového poháru:

Middlesbrough - Chelsea,

Liverpool - Fulham.

První zápas jsou na programu 8. ledna, odvety pak 22. ledna.

twitter.com/Carabao_Cup
20.12.202322:51

EFL Cup - výsledek

Výsledek dnešního utkání čtvrtfinále EFL Cupu: Liverpool - West Ham 5:1 (28. Szoboszlai, 56. a 84. Jones, 71. Gakpo, 82. Salah - 77. Bowen).

20.12.202312:47

Fernández střídal ze zdravotních důvodů

Enzo Fernández nedohrál včerejší pohárový zápas proti Newcastlu. Záložník Chelsea trávník opustil po půlhodině, podle manažera Mauricia Pochettina fotbalista bojuje s virózou a už před utkáním se necítil dobře.

20.12.202311:42

Policie vyšetřuje napadení Dúbravky

Londýnská policie a klub Chelsea začaly podle BBC vyšetřovat úterní incident ze stadionu Stamford Bridge, kde fanoušek domácího týmu napadl brankáře Newcastlu Martina Dúbravku. Událost ze čtvrtfinálového utkání Ligového poháru odsoudil i trenér Chelsea Mauricio Pochettino.

Fanoušek Chelsea pronikl na trávník zpoza Dúbravkovy branky krátce poté, co Chelsea v nastaveném čase vyrovnala na 1:1. Slavící muž se vysmekl pořadateli, do slovenského gólmana vrazil hrudí a poté běžel zpět na tribunu. Zatčen nebyl. Londýnský tým v penaltovém rozstřelu dokonal obrat a postoupil do semifinále.

"Jsem z toho zklamaný. Fanoušci musejí být s těmito věcmi opatrní, protože je to nebezpečné pro hráče. Nesouhlasím s tím, aby se něco takového dělo tady na Stamford Bridge ani na jiných stadionech v Evropě nebo ve světě," uvedl manažer Chelsea Pochettino.