Čechy čeká v Kosovu přímý souboj o druhé místo ve skupině

Čeští fotbalisté v sobotu odehrají čtvrtý z osmi zápasů kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v příštím roce. Reprezentanti nastoupí v Prištině k přímému souboji o postupové druhé místo ve skupině proti domácímu Kosovu, které z třetí příčky ztrácí jen bod. V úterý pak svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého uzavřou zářijový blok utkáním na půdě dalšího balkánského soupeře Černé Hory.
06.09. | Previews | 1396 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - pátek 6.9.

Dalšími devíti zápasy pokračuje kvalifikace o postup na evropský šampionát a velká pozornost bude směřována do Německa, kde domácí hostí lepšící se Nizozemsko. Slovensko čeká náročný souboj s Chorvatskem, Skotsko bude v dalším papírově vyrovnaném duelu měřit síly s Ruskem...
06.09. | Previews | 173 komentářů

Jednadvacítka chce proti Litvě vítězně vstoupit do kvalifikace

Čeští fotbalisté do 21 let v pátek vstoupí do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v roce 2021. Svěřenci trenéra Karla Krejčího v prvním z deseti zápasů čtvrté skupiny přivítají v Českých Budějovicích Litvu a na úvod neberou nic jiného než výhru. Utkání začne v 18:00.
05.09. | Previews | 143 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - čtvrtek 5.9.

Po několika měsících se o slovo opět hlásí kvalifikace o postup na evropský šampionát a dnes je na programu devět utkání. Španělsko se představí v Rumunsku, vyrovnaný souboj se dá očekávat od zápasu Irsko - Švýcarsko...
05.09. | Previews | 129 komentářů

LaLiga - preview 3. kola

Atlético Madrid vyhrálo první dva zápasy a pokud si poradí i s Eibarem, poskočí na první místo tabulky. Real Madrid čeká duel na půdě Villarrealu, Valencia úvod nezvládla a reputaci si hodlá napravit proti Mallorce...
01.09. | Previews | 599 komentářů

Fortuna liga - preview 7. kola

Žilina v sobotu vyhrála a na tahu je nyní Slovan, pokud se chce vrátit do čela, potřebuje vyhrát v Dunajské Stredě. Nitra se krčí na posledním místě tabulky a nic snadného na ní nečeká ani v Trenčíně...
01.09. | Previews | 129 komentářů

Eredivisie - preview 5. kola

Ajax se znovu veze na vítězné vlně a formu chce potvrdit na půdě sympaticky si počínající Sparty Rotterdam. PSV Eindhoven jede pro body do Waalwijku, Feyenoord čeká duel na hřišti vedoucího Willemu II a nesnadný úkol před sebou má také Alkmaar...
01.09. | Previews | 2 komentáře

Bundesliga - preview 3. kola

Eintracht Frankfurt postoupil do skupinové fáze Evropské ligy a nyní se potřebuje rychle přeorientovat na domácí scénu, kde ho čeká souboj s Düsseldorfem. Werder ještě nezískal ani bod a to se pokusí změnit proti Augsburgu...
01.09. | Previews | 86 komentářů

Serie A - preview 2. kola

Hlavním městem italského fotbalu bude v neděli Řím, v dalším derby se proti sobě postaví Lazio a AS. Inter Milán čeká těžký duel na půdě Cagliari, Serie A se dnes hraje i v Udinese, Sassuolu, Lecce, Janovu a Bergamu...
01.09. | Previews | 419 komentářů

Ligue 1 - preview 4. kola

AS Monaco po minulé sezoně nezvládlo ani úvod nového ligového ročníku a nyní ho nečeká nic snadného ve Štrasburku. Rennes hraje s Nice a bodový zisk ho vrátí na první místo tabulky, Lille cestuje do Remeše, v atraktivním souboji se proti sobě postaví Marseille a Saint-Étienne...
01.09. | Previews | 6 komentářů

FORTUNA:LIGA - preview 8. kola

Slavia si na čele tabulky vypracovala náskok a ten bude znovu činit pět bodů, pokud zvládne duel v Opavě. Sparta je favoritem souboje s Olomoucí, Jablonec bude měřit síly s Ostravou, Karviná cestuje do Teplic a České Budějovice přivítají Zlín...
01.09. | Previews | 1031 komentářů

Premier League - preview 4. kola

Everton před týdnem prohrál na půdě Aston Villy a tento výsledek se pokusí odčinit doma proti Wolverhamptonu, který stále čeká na první ligovou výhru. Hodně živo bude odpoledne v Londýně, v dalším derby se proti sobě postaví Arsenal a Tottenham...
01.09. | Previews | 1138 komentářů

Ligue 1 - preview 3. kola

Posledními dvěma zápasy bude dnes dohráno třetí kolo francouzské ligy. A jednat se bude o atraktivní souboje, Lille v jednom z nich přivítá Saint-Étienne, v tom druhém budou měřit síly Nice a Marseille...
28.08. | Previews | 7 komentářů

Slavia proti Kluži zaútočí na druhý postup do skupiny Ligy mistrů

Slávisté ve středu zaútočí na druhou účast v základní skupině Ligy mistrů, kterou si zatím zahráli jen v roce 2007. Český šampion v domácí odvetě závěrečného 4. předkola přivítá ve vyprodaném Edenu Kluž a po venkovní výhře 1:0 z minulého týdne mu stačí k postupu uhrát remízu.
27.08. | Previews | 1073 komentářů

Serie A - preview 1. kola

Posledním zápasem bude v pondělí večer dohráno první kolo nové sezony italské ligy. Velkým favoritem bude Inter Milán, od toho se letos očekává, že bude konkurovat Juventusu a Neapoli a na úvod by si měl poradit s nováčkem z Lecce...
26.08. | Previews | 402 komentářů
Partner sekce
Vsaďte si LIVE!
42'SV Zulte Waregem - KAA Gentinfo
72'Ludogorec Razgrad - Arda Kardžaliinfo
87'NK Istra 1961 - NK Rijekainfo
72'Hapoel Haifa - Hapoel Eran Haderainfo
42'Floriana FC - Gzira Unitedinfo
42'Mjøndalen IF - Rosenborg BKinfo
87'Olimpia Grudziądz - Niepołomiceinfo
87'CD Tondela - Vitória SC Guimarãesinfo
87'Vitória FC - Portimonense SCinfo
72'Académica Coimbra - CD Feirenseinfo
72'UD Vilafranquense - Estoril Praiainfo
57'FCSB - CFR Clujinfo
57'Panathinaikos FC - Olympiakos Pireusinfo
27'Olimpija Lublaň - NK Bravoinfo
42'Extremadura UD - SD Huescainfo
42'CD Tenerife - CF Fuenlabradainfo
87'Hércules CF - Orihuela CFinfo
87'FC Cartagena - Cádiz CF Binfo