Serie A - preview 33. kola

Neapol hraje už delší dobu jen o druhé místo a to si může pojistit v utkání proti Atalantě. Na celek pod Vesuvem nečeká nic snadného, jeho soupeřem bude Atalanta, která stále zůstává ve hře o Ligu mistrů...
DNES | Previews | 81 komentářů

Bundesliga - preview 30. kola

Frankfurt postoupil do semifinále Evropské ligy a nyní se musí rychle přeorientovat na německou nejvyšší soutěž. Eintracht v pondělní dohrávce třicátého kola cestuje do Wolfsburgu a má šanci pojistit si čtvrté místo, v případě výhry bude mít čtyřbodový náskok...
DNES | Previews | 41 komentářů

Premier League - preview 35. kola

Chelsea hraje doma s Burnley a může udělat důležitý krok na cestě za umístěním v první čtyřce. O víkendu prohráli všichni konkurenti Blues, Tottenham nestačil na Manchester City, Manchester United schytal debakl na půdě Evertonu a Arsenal nezvládl derby proti Crystal Palace...
DNES | Previews | 1324 komentářů

Fortuna liga - preview 5. kola nadstavbové části

Již jistý mistr Slovan Bratislava přivítá na svém hřišti Ružomberok, jenž vede český trenér David Holoubek. V případě, že by se hostům podařilo překvapení, mohou ještě útočit na třetí příčku Žiliny.
VČERA | Previews | 2 komentáře

Eredivisie - preview 31. kola

Přetahovaná mezi PSV Eindhoven a Ajaxem nekončí. Vepředu je po sobotě znovu tým z Amsterdamu, ale PSV může odpovědět doma proti Den Haagu a nic jiného než tři body se od něj neočekávají. Sittard hraje doma s poslední Bredou a pokud zvítězí, připraví ho o záchranu nejspíš už jen zázrak, byť matematickou jistotu ještě ani tak mít nebude. Nedělní program otevřou Excelsior a Willem II.
VČERA | Previews | 11 komentářů

Ligue 1 - preview 33. kola

Amiens se zatím drží nad hranou sestupu. Body z Nantes by se mu ale do boje o záchranu náramně hodily. Jenže domácí jsou namlsaní výhrou nad PSG. To není zvyklé prohrávat a už vůbec ne dvakrát za sebou. Třetí nezdar doma proti Monaku nebude chtít připustit. V neděli hraje ještě druhé Lille na půdě Toulouse a Remeš přivítá St. Etienne, které pokukuje po Evropě.

LaLiga - preview 33. kola

Fotbalovou velikonoční nadílku odstartují v neděli po poledni Levante a Espanyol. V dalších zápasech už půjde o Evropu - Getafe hostí doma Sevillu, Real Madrid přivítá Bilbao. Pouze mač Villarrealu s Leganésem má především z domácího pohledu záchranářský charakter. Večerní duel mezi Realem Betis a semifinalistou Evropské ligy Valencií ale slibuje znovu podívanou vysoké úrovně.
VČERA | Previews | 225 komentářů

FORTUNA:LIGA - preview 29. kola

Slezské derby mezi Baníkem Ostrava a Opavou, to je jeden z taháků předposledního kola základní části. Vedoucí Slavia se představí ve Zlíně. Plzeň, která by ji ještě ráda prohnala, hraje v Příbrami. Třetí Sparta hostí Karvinou. Napínavý je boj o šesté i desáté místo, které jsou klíčové z hlediska bojů v nadstavbě. Liberec hostí Slovácko, přímý souboj čeká Olomouc a Teplice. Stejně dramatické je to i na chvostu tabulky. Bohemians hostí Jablonec a poslední Dukla Mladou Boleslav...
VČERA | Previews | 513 komentářů

Evropská liga - preview odvetných zápasů čtvrtfinále

Slavia chce na Stamford Bridge navázat na dobrý výkon z domácího utkání, přičemž musí smazat těsné manko. Arsenal bude hájit dvoubrankový náskok na půdě Neapole, zatímco Benfica první zápas s Eintrachtem Frankfurt vyhrála 4:2. Čistě španělský souboj nabídne střetnutí Valencie s Villarrealem...
18.04. | Previews | 29 komentářů

Slavia věří, že v Londýně proti Chelsea ještě zabojuje o postup

Slávisty čeká ve čtvrtek v Londýně odveta čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea. Přestože lídr české ligy před týdnem doma po vyrovnaném průběhu prohrál gólem z 86. minuty 0:1, na slavném stadionu Stamford Bridge by proti velkému favoritovi ještě rád zabojoval o postup do semifinále. K tomu červenobílí potřebují podat stejně aktivní výkon jako v úvodním duelu.
17.04. | Previews | 1127 komentářů

Tottenham bude na hřišti Manchesteru City bránit jednobrankový náskok

Tottenham si poněkud nečekaně veze na hřiště Manchesteru City jednobrankový náskok, a pokud jej ubrání, zařídí si historický postup do semifinále. Domácí však hodlají k obratu ve skóre udělat maximum. Dá se tedy čekat urputná a nervy drásající anglická bitva.
16.04. | Previews | 2049 komentářů

Porto hodlá doma oplatit Liverpoolu rok starý debakl

Liverpool zvládl první ostrý střet s Portem lépe a díky brankám Nabyho Keïty s Robertem Firminem cestuje do Portugalska v mnohem lepší pozici. Portu se ale na domácí půdě v evropských pohárech daří a fanoušci proto doufají v zázrak.
16.04. | Previews | 191 komentářů

Man Utd touží po dalším evropském zázraku. Tentokrát v Barceloně

Tohle už tady jednou bylo, vzpomínáte? Ještě minutu před koncem základní hrací doby tahal Manchester United na Camp Nou za kratší konec, když jako bájný anděl přilétl k rohovému praporku David Beckham. To se psal rok 1999 a Ole Gunnar Solskjaer jako mladý útočník rozhodl finále Ligy mistrů. Teď se svoje borce pokusí v Barceloně dovést k dalšímu zázraku jako trenér.
16.04. | Previews | 1710 komentářů

Ajax v Turíně nikdy nevyhrál. Dokáže zopakovat překvapení z Madridu?

Ajax poměrně nedávno překvapil fotbalovou veřejnost parádním výkonem, když vymazal ze hřiště domácí Real a na jeho úkor postoupil. V úterý večer by rád zopakoval podobný kousek i v Turíně, kde budou favoritem opět domácí hráči.
15.04. | Previews | 1035 komentářů

Serie A - preview 32. kola

Atalanta míchá pohárovými kartami a v pondělí večer se může dostat zpět na čtvrté místo. Celek z Bergama má formu a navíc výhodu domácího prostředí, kam přicestuje Empoli, to je třetí od konce a na pozice zaručující záchranu ztrácí tři body...
15.04. | Previews | 93 komentářů
Partner sekce
Vsaďte si LIVE!
46'Aston Villa - Millwall FCinfo
76'Portsmouth FC - Coventry Cityinfo
46'Southend United - Burton Albioninfo
46'Alashkert FC - Avan Academyinfo
31'Royal Antverpy FC - Club Bruggyinfo
76'Vysočina Jihlava - Fotbal Třinecinfo
46'Randers FC - Aalborg BKinfo
1'Hellas Verona - Benevento Calcioinfo
46'Hansa Lüneburg - Norderstedtinfo
76'Bischofswerdaer FV 08 - Neugersdorfinfo
76'SV Babelsberg 03 - Fürstenwaldeinfo
46'Aschaffenburg - SV Schalding-Heininginfo
46'FC Augsburg II - FV Illertisseninfo
46'TSV 1860 Rosenheim - Ingolstadt IIinfo
31'Cambuur Leeuwarden - FC Den Boschinfo
31'Jong Utrecht - FC Volendaminfo
31'FC Dordrecht - Almere Cityinfo
31'Jong PSV - Sparta Rotterdaminfo
31'MVV Maastricht - Jong AFC Ajaxinfo
31'NEC Nijmegen - RKC Waalwijkinfo
31'TOP Oss - Go Ahead Eaglesinfo
31'SC Telstar - Roda JCinfo
31'FC Twente - Jong AZ Alkmaarinfo
31'Helmond Sport - FC Eindhoveninfo
1'KFUM Oslo - Nest-Sotra Fotballinfo
1'IFK Göteborg - Helsingborgs IFinfo
1'Västerås SK - Trelleborgs FFinfo
31'FC Wil - FC Aarauinfo