LaLiga - preview 9. kola

Nováčkovský souboj mezi Granadou a Osasunou odstartuje devátí kolo španělské ligy. Oba celky si zatím vedou nad očekávání dobře, přičemž mužstvo z Pamplony se případnou výhrou může na svého protivníka bodově dotáhnout...
DNES | Previews | 32 komentářů

Bundesliga - preview 8. kola

Leverkusen před reprezentační přestávkou remizoval s RB Lipsko a nyní by ve Frankfurtu rád vrátil na vítěznou vlnu. Eintracht však rozhodně nedá body zadarmo a motivací je pro něho skutečnost, že případnou výhrou se může na svého soupeře dotáhnout...
DNES | Previews | 10 komentářů

Ligue 1 - preview 10. kola

Jubilejním 10. kolem po reprezentační přestávce navazuje Ligue 1. Páteční předehrávka se tentokrát bude týkat lídra tabulky Paris Saint-Germain, které se představí na hřišti nevyzpytatelného Nice...
DNES | Previews | žádný komentář

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - úterý 15.10.

Španělsko hraje ve Švédsku a v případě výhry bude slavit postup, stačit by mu ale mohl i horší výsledek. Rumunsko bude měřit síly s Norskem, Finsko čeká důležitý souboj s Arménií a totéž platí i o Švýcarsku, na jehož půdu zavítá Irsko...
15.10. | Previews | 12 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - pondělí 14.10.

Anglie se představí v Bulharsku a pokud vyhraje, zajistí si postup na evropský šampionát, české fanoušky pak bude zajímat to, jak si proti Černé Hoře povede Kosovo. Francie hodlá oplatit Turecku několik měsíců starou porážku, atraktivní podívanou slibuje i souboj Ukrajiny s Portugalskem...
14.10. | Previews | 41 komentářů

Reprezentace touží navázat na Anglii a oplatit Severním Irům prohru

Čeští fotbalisté v pátek v evropské kvalifikaci překvapivě doma porazili Anglii 2:1 a na povedený výkon by rádi navázali v pondělním přípravném duelu se Severním Irskem. Reprezentanti budou chtít v Praze na Letné proti dalšímu ostrovnímu celku vylepšit vzájemnou bilanci z posledních zápasů, nadcházejícímu soupeři totiž už čtyřikrát nedali gól a minule mu podlehli 0:2. Trenér Jaroslav Šilhavý plánuje dát šanci i hráčům, kteří nenastoupili proti Anglii.
13.10. | Previews | 823 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - neděle 13.10.

Wales hraje doma s Chorvatskem a nutně potřebuje bodovat, vedle toho ho bude zajímat i výsledek maďarské reprezentace v souboji s Ázerbájdžánem. Ve skupině C si ven pro body letí Nizozemsko a Německo, Polsko hraje se Severní Makedonií a už dnes může slavit postup...
13.10. | Previews | 78 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - sobota 12.10.

Zajímavé utkání s ohledem na postupové šance na Euro se odehraje ve skupině D, kde Dánsko vyzve Švýcary. Oba týmy zůstávají bez porážky, zaostávají však za vedoucím Irskem, proto potřebují bodovat naplno. Stoprocentní bilanci si bude chtít udržet Itálie, která ve večerním střetnutí hostí Řecko. Role favoritů se pokusí naplnit Švédsko a Španělsko...
12.10. | Previews | 1 komentář

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - pátek 11.10.

Francie se představí na Islandu a může udělat důležitý krok k postupu, výsledek tohoto duelu pak bude hodně zajímat i Turecko. Ukrajina by si doma měla poradit s Litvou, od Portugalska se zase očekává výhra nad Lucemburskem. V naší skupině mají poslední možnost vrátit se do boje o postup Bulharsko s Černou Horou...
11.10. | Previews | 2 komentáře

Češi zkusí zaskočit Anglii a odčinit březnový debakl

Čeští fotbalisté v pátek přivítají v pražském Edenu slavnou Anglii a nastoupí k šestému z osmi zápasů kvalifikace mistrovství Evropy. Reprezentanti drží postupovou druhou příčku ve skupině a proti lídrovi tabulky se pokusí odčinit březnový debakl 0:5 z úvodního vzájemného souboje v Londýně a obrat jej o body.
10.10. | Previews | 1093 komentářů

Jednadvacítka zahájí stěžejní domácí část kvalifikace proti Řecku

Čeští reprezentanti do 21 let dnes odehrají druhé utkání kvalifikace mistrovství Evropy. Svěřenci trenéra Karla Krejčího přivítají v Karviné od 17:00 Řecko a pokusí se navázat na zářijovou úvodní výhru 2:0 nad Litvou.
10.10. | Previews | 255 komentářů

Preview kvalifikace o postup na ME 2020 - čtvrtek 10.10.

Hned dva důležité zápasy se vzhledem k dalšímu průběhu kvalifikace odehrají ve čtvrtek ve skupině E. Průběžně druhé Slovensko bude doma odrážet atak Walesu, zatímco Chorvaté si chtějí upevnit vedoucí pozici proti Maďarsku. Nizozemsko potřebuje vyhrát nad Severním Irskem. Rusko je favoritem v duelu se Skotskem...
10.10. | Previews | 165 komentářů

Fortuna liga - preview 11. kola

Bratislavský Slovan čeká utkání v Ružomberoku, do kterého jde s vědomím, že pokud vyhraje, vrátí se na první místo před Žilinu. Ještě předtím se odehraje zápas mezi Trenčínem a Zlatými Moravci, na které se můžou domácí případnou výhrou dotáhnout...
06.10. | Previews | 27 komentářů

Eredivisie - preview 9. kola

Ajax chce na začátek nedělního programu naplnit úlohu favorita v Den Haagu, zatímco odvěký rival PSV Eindhoven o několik hodin později vyběhne do akce proti Venlu. Feyenoord si chce vylepšit náladu v Sittardu, další výhru hodlá přidat Alkmaar...
06.10. | Previews | 7 komentářů

LaLiga - preview 8. kola

Na vítězství vedoucího Realu Madrid bude chtít odpovědět městský rival Atlético, které hraje ve Valladolidu, a Barcelonu, jež ve šlágru kola čeká houževnatá Sevilla. Do akce jdou také oba ve formě hrající baskické kluby Athletic Bilbao a Real Sociedad...
06.10. | Previews | 492 komentářů
Partner sekce
Vsaďte si LIVE!
57'Excel Mouscron - Club Bruggyinfo
57'KVC Westerlo - KSC Lokereninfo
HTOGC Nice - Paris Saint-Germaininfo
87'Clermont Foot - Rodez AFinfo
87'Chamois Niortais - EA Guingampinfo
87'ES Troyes - Le Mans FCinfo
87'FC Chambly - FC Sochauxinfo
87'Grenoble Foot 38 - US Orléansinfo
87'AC Ajaccio - AS Nancy-Lorraineinfo
87'SM Caen - Valenciennes FCinfo
87'LB Châteauroux - Paris FCinfo
87'US Boulogne - US Quevilly-Roueninfo
87'Le Puy Foot 43 Auvergne - Béziersinfo
87'SO Cholet - AS Lyon-Duchèreinfo
87'Stade Lavallois - Pau FCinfo
87'US Concarneau - Bourg Péronnasinfo
87'US Créteil - USL Dunkerqueinfo
87'FC Villefranche - GFCO Ajaccioinfo
HTCork City - Dundalk FCinfo
HTSt. Pat's - Bohemians Dublininfo
HTUC Dublin - Shamrock Roversinfo
42'Finn Harps - Waterford Unitedinfo
HTCabinteely FC - Drogheda Unitedinfo
42'AS Cittadella - Cosenza Calcioinfo
72'Senglea Athletics - Sliema Wanderersinfo
57'E. Frankfurt - Bayer Leverkuseninfo
87'Jong Utrecht - BV De Graafschapinfo
87'FC Eindhoven - NAC Bredainfo
87'NEC Nijmegen - Jong PSV Eindhoveninfo
87'Jong AZ Alkmaar - Jong AFC Ajaxinfo
87'Cambuur Leeuwarden - TOP Ossinfo
87'FC Dordrecht - Helmond Sportinfo
87'MVV Maastricht - SBV Excelsiorinfo
87'Go Ahead Eagles - FC Volendaminfo
87'FC Den Bosch - Roda JCinfo
87'SC Telstar - Almere Cityinfo
57'Wisła Kraków - Piast Gliwiceinfo
HTMiedź Legnica - Stomil Olsztyninfo
12'Cova Piedade - SL Benficainfo
87'FK Crvena Zvezda - FK Radinfo
42'Granada CF - CA Osasunainfo
42'Cádiz CF - UD Las Palmasinfo
87'FC Aarau - Lausanne Sportinfo
HTCefn Druids - Caernarfon Towninfo
42'Carmarthen Town - Aberystwyth Towninfo