Rusko - Premier Liga - zprávy

Češi v zahraničí: Dva góly Ondráška a Zlámalovy zákroky

Zdeněk Ondrášek je v Polsku ve formě. Útočník Wisly Krakow vstřelil dvě branky na hřišti Lechu Poznaň. Ve Skotsku se zase zaskvěl brankář Zdeněk Zlámal, který přispěl několika velmi povedenými zákroky k postupu Hearts v ligovém poháru. A jak si vedli další Češi v zahraničí o prodlouženém víkendu?
21.08.2018 | Aktuality | 76 komentářů

Češi v zahraničí: Skórovali útočníci v Polsku i "Ital" Jankto

Jakub Jankto rozhodl utkání Sampdorie Janov v italském poháru jedinou brankou. Střelecky se prosadili i útočníci Zdeněk Ondrášek a Michal Papadopulos v polské lize a že to byly krásné branky. Velký duel chytal brankář Zdeněk Zlámal ve Skotsku, stejně jako Tomáš Vaclík ze španělské Sevilly.
14.08.2018 | Aktuality | 52 komentářů

Lokomotiv posiluje, přivedl kanonýra Smolova

Fjodor Smolov bude nastupovat za Lokomotiv Moskva. Ten ruského útočníka získal z Krasnodaru, jenž za účastníka nedávného mistrovství světa obdržel 10 milionů eur...
09.08.2018 | Aktuality | 26 komentářů

Lokomotiv posiluje, přivedl Höwedese ze Schalke

Benedikt Höwedes natrvalo opustil Schalke. Německý mistr světa z roku 2014, jenž má za sebou hostování v Juventusu, zamířil do moskevského Lokomotivu, kde podepsal smlouvu do roku 2022...
31.07.2018 | Aktuality | 41 komentářů

Golovin odchází z CSKA, jeho novým zaměstnavatelem je AS Monaco

Aleksandr Golovin si vyzkouší francouzskou nejvyšší soutěž. O mladého záložníka byl v Evropě velký zájem a boj o jeho služby nakonec vyhrálo AS Monaco, to z účastníka letošního světového šampionátu udělalo nejdražšího ruského fotbalistu historie...
27.07.2018 | Aktuality | 114 komentářů

Ruský rekordman Ignaševič po vyřazení na MS ukončil kariéru

Rekordman v počtu startů za ruskou reprezentaci Sergej Ignaševič ukončil kariéru. Osmatřicetiletý obránce CSKA Moskva ohlásil odchod z profesionálního fotbalu po sobotním čtvrtfinále mistrovství světa s Chorvatskem, které domácí výběr prohrál po penaltovém rozstřelu.
08.07.2018 | Aktuality | 43 komentářů

Golovinova cena letí po úvodním duelu šampionátu prudce vzhůru

Juventus Turín, Monako, AC Milán, Chelsea, Manchester United, FC Barcelona - všechny tyto kluby se podle spekulací médií zajímají o dvaadvacetiletého Aleksandra Golovina. Po jeho výkonu v zahajovacím utkání mistrovství světa proti Saúdské Arábii, v němž k parádní trefě z přímého kopu přidal i dvě asistence, vyletěla cena nejmladšího člena domácího výběru nahoru.
15.06.2018 | Aktuality | 31 komentářů

Vítěz Ruského poháru Tosno končí v profesionálním fotbalu

Ruský klub Tosno měsíc po nečekaném triumfu v Ruském poháru končí v profesionálním fotbalu. Kvůli finančním problémům a velkým dluhům klub nezískal licenci UEFA pro účast v Evropské lize, do jejíž hlavní soutěže se kvalifikoval, a po sestupu z první ligy nebude hrát ani druhou nejvyšší soutěž.
09.06.2018 | Aktuality | 35 komentářů

Trenéra Manciniho nahradí v Petrohradu Semak

Novým trenérem Zenitu Petrohradu byl dnes jmenován Sergej Semak. Bývalý záložník Zenitu nahradí na lavičce Roberta Manciniho, který odešel k italské reprezentaci. Dvaačtyřicetiletý kouč podepsal s pětinásobným mistrem smlouvu na dva roky s opcí.
29.05.2018 | Aktuality | 13 komentářů

Mancini se přiblížil angažmá u reprezentace, skončil v Petrohradu

Zenit Petrohrad rozvázal smlouvu s Robertem Mancinim, jenž by se měl stát trenérem reprezentačního týmu své rodné Itálie. Třiapadesátiletý kouč se loni v bohatém ruském klubu upsal do roku 2020, nyní se však obě strany dohodly na ukončení kontraktu bez dalších kompenzací.
13.05.2018 | Aktuality | 10 komentářů
19:22 Onyekuru je v hledáčku Lokomotivu
Z Francie do Ruska by se v lednu mohl stěhovat Henry Onyekuru, o křídelníka AS Monaco se zajímá Lokomotiv Moskva. (sport-express.ru)
15.11. Rubin Kazaň se zajímá o Namliho
Younes Namli by mohl v rámci Ruska změnit dres. Zájem o záložníka Krasnodaru má podle posledních zpráv Rubin Kazaň. (transfermarketweb.com)
13.11. FK Krasnodar má zájem o Özyakupa
Z Turecka do Ruska se možná bude stěhovat Oğuzhan Özyakup, o záložníka Beşiktaşe se zajímá FK Krasnodar. (sport-express.ru)
13.11. Gončarenko zná svůj trest
Na lavičce CSKA Moskva bude v jednom zápase chybět Viktor Gončarenko, součástí trestu je podmínka na další duel. Trenér ruského klubu pyká za chování v průběhu zápasu v Soči, o poločasové pauze urážel hlavního rozhodčího. (sport-express.ru)
13.11. Scarpa zaujal představitele Zenitu
Zenit Petrohrad si vyhlédl potencionální posilu v Brazílii. Finančně velmi dobře zaopatřený celek má zájem o Gustava Scarpu z Palmeiras. (sport-express.ru)
12.11. Lokomotivu Moskva vypadl João Mário
João Mário do konce tohoto roku nepomůže Lokomotivu Moskva. Portugalský záložník si ze zápasu s Krasnodarem (1:2) odnesl zlomeninu nohy. (sport-express.ru)
11.11. Rybus má zraněný stehenní sval
Lokomotiv Moskva včera hostil FK Krasnodar a z jeho sestavy na poslední chvíli vypadl Maciej Rybus. Polský obránce měl nastoupit od úvodní minuty, během rozcvičky si ovšem poranil stehenní sval a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (sport-express.ru)
11.11. Krychowiak utrpěl otřes mozku
Grzegorz Krychowiak včera otevřel skóre zápasu s FK Krasnodar, jinak ale spokojen být nemohl. Lokomotiv Moskva doma jenom remizoval a polský záložník navíc musel střídat, v závěru první půle se totiž srazil s jedním z protihráčů a utrpěl otřes mozku. (sport-express.ru)
11.11. Dzagojev se konečně vrátil na trávníky
CSKA Moskva včera vyhrál v Soči a poslední minuty zápasu strávil na trávníku i Alan Dzagojev. Ofenzivní záložník vyběhl na hřiště po roční pauze, kterou zavinila dvě zranění, to druhé a vážnější utrpěl v zimě, kdy si přetrhl kolenní vazy, (sport-express.ru)
09.11. Dinamo vyhrálo v Kazani po třinácti letech
Dinamo Moskva po hodně dlouhé době slaví triumf na půdě Rubinu Kazaň. Celek z hlavního města dnes vyhrál 1:0 a tři body si z Kazaně odvezl po třinácti letech, jedinou branku dal ve 23. minutě Sebastian Szymański. (sport-express.ru)