Přidej na Netvibes
EuroFotbal on Facebook

Online přenosy

11.06. 16:00skupina AJihoafrická republika - Mexiko1:1online přenos
11.06. 20:30skupina AUruguay - Francie0:0online přenos
12.06. 13:30skupina BKorejská republika - Řecko2:0online přenos
12.06. 16:00skupina BArgentina - Nigérie1:0online přenos
12.06. 20:30skupina CAnglie - USA1:1online přenos
13.06. 13:30skupina CAlžírsko - Slovinsko0:1online přenos
13.06. 16:00skupina DSrbsko - Ghana0:1online přenos
13.06. 20:30skupina DNěmecko - Austrálie4:0online přenos
14.06. 13:30skupina ENizozemsko - Dánsko2:0online přenos
14.06. 16:00skupina EJaponsko - Kamerun1:0online přenos
14.06. 20:30skupina FItálie - Paraguay1:1online přenos
15.06. 13:30skupina FNový Zéland - Slovensko1:1online přenos
15.06. 16:00skupina GPobřeží slonoviny - Portugalsko0:0online přenos
15.06. 20:30skupina GBrazílie - Korejská LDR2:1online přenos
16.06. 13:30skupina HHonduras - Chile0:1online přenos
16.06. 16:00skupina HŠpanělsko - Švýcarsko0:1online přenos
16.06. 20:30skupina AJihoafrická republika - Uruguay0:3online přenos
17.06. 13:30skupina BArgentina - Korejská republika4:1online přenos
17.06. 16:00skupina BŘecko - Nigérie2:1online přenos
17.06. 20:30skupina AFrancie - Mexiko0:2online přenos
18.06. 13:30skupina DNěmecko - Srbsko0:1online přenos
18.06. 16:00skupina CSlovinsko - USA2:2online přenos
18.06. 20:30skupina CAnglie - Alžírsko0:0online přenos
19.06. 13:30skupina ENizozemsko - Japonsko1:0online přenos
19.06. 16:00skupina DGhana - Austrálie1:1online přenos
19.06. 20:30skupina EKamerun - Dánsko1:2online přenos
20.06. 13:30skupina FSlovensko - Paraguay0:2online přenos
20.06. 16:00skupina FItálie - Nový Zéland1:1online přenos
20.06. 20:30skupina GBrazílie - Pobřeží slonoviny3:1online přenos
21.06. 13:30skupina GPortugalsko - Korejská LDR7:0online přenos
21.06. 16:00skupina HChile - Švýcarsko1:0online přenos
21.06. 20:30skupina HŠpanělsko - Honduras2:0online přenos
22.06. 16:00skupina AMexiko - Uruguay0:1online přenos
22.06. 16:00skupina AFrancie - Jihoafrická republika1:2online přenos
22.06. 20:30skupina BNigérie - Korejská republika2:2online přenos
22.06. 20:30skupina BŘecko - Argentina0:2online přenos
23.06. 16:00skupina CSlovinsko - Anglie0:1online přenos
23.06. 16:00skupina CUSA - Alžírsko1:0online přenos
23.06. 20:30skupina DGhana - Německo0:1online přenos
23.06. 20:30skupina DAustrálie - Srbsko2:1online přenos
24.06. 16:00skupina FSlovensko - Itálie3:2online přenos
24.06. 16:00skupina FParaguay - Nový Zéland0:0online přenos
24.06. 20:30skupina EDánsko - Japonsko1:3online přenos
24.06. 20:30skupina EKamerun - Nizozemsko1:2online přenos
25.06. 16:00skupina GPortugalsko - Brazílie0:0online přenos
25.06. 16:00skupina GKorejská LDR - Pobřeží slonoviny0:3online přenos
25.06. 20:30skupina HChile - Španělsko1:2online přenos
25.06. 20:30skupina HŠvýcarsko - Honduras0:0online přenos
26.06. 16:00osmifináleUruguay - Korejská republika2:1online přenos
26.06. 20:30osmifináleUSA - Ghana1:2eonline přenos
27.06. 16:00osmifináleNěmecko - Anglie4:1online přenos
27.06. 20:30osmifináleArgentina - Mexiko3:1online přenos
28.06. 16:00osmifináleNizozemsko - Slovensko2:1online přenos
28.06. 20:30osmifináleBrazílie - Chile3:0online přenos
29.06. 16:00osmifináleParaguay - Japonsko1:0ponline přenos
29.06. 20:30osmifináleŠpanělsko - Portugalsko1:0online přenos
02.07. 16:00čtvrtfináleNizozemsko - Brazílie2:1online přenos
02.07. 20:30čtvrtfináleUruguay - Ghana2:1ponline přenos
03.07. 16:00čtvrtfináleArgentina - Německo0:4online přenos
03.07. 20:30čtvrtfináleParaguay - Španělsko0:1online přenos
06.07. 20:30semifináleUruguay - Nizozemsko2:3online přenos
07.07. 20:30semifináleNěmecko - Španělsko0:1online přenos
10.07. 20:30o 3. místoUruguay - Německo2:3online přenos
11.07. 20:30fináleNizozemsko - Španělsko0:1eonline přenos