Mistrovství Evropy - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy - kvalifikace 2008

08.09.2007 17:00 CET
3 : 0
(1:0)

Rusko - Makedonie 3:0

Rusové jednoznačně zvítězili nad Makedonci 3:0 a v tabulce skupiny E figurují na druhém místě s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Chorvatsko a s bodovým náskokem před Anglií.

Diváci na stadionu Lokomotivu Moskva nečekali na úvodní branku dlouho. Již v osmé minutě šli domácí do vedení díky úspěšnému zásahu Berezuckého. Od 70. minuty byl ruský tým v početní nevýhodě, když musel brankář Gabulov předčasně opustit hřiště kvůli udělení červené karty. Domácí fotbalisté se s tímto mankem parádně vyrovnali, když v závěrečných minutách utkání přidali dvě další branky zásluhou Aršavina a Keržakova. Na poslední minuty se na trávníku také objevil v dresu Makedonie nejlepší střelec české Gambrinus ligy Goce Toleski.

Autor: David Křížka