Další články

Takovou soudržnost potřebuje celý český fotbal, řekl Suchopárek

Za úspěchem reprezentantů do 19 let na mistrovství Evropy v podobě postupu do semifinále stála podle trenéra Jana Suchopárka zejména soudržnost celého týmu. Rád by, aby se tím nechal inspirovat celý český fotbal a začal táhnout za jeden provaz. Jen to mu pomůže udržet krok s vyspělými zeměmi.

Devatenáctka v semifinále s Anglií padla v poslední minutě nastavení

Čeští fotbalisté do 19 let se sice s Angličany srdnatě rvali až do konce a sami měli šance na strhnutí semifinálového zápasu Eura na svou stranu, v posledních minutách však dvakrát neuhlídali střídajícího Nmechu a ten se dvě vteřiny před vypršením nastavení pohotovou patičkou revanšoval za dříve spálenou šanci...

Česká devatenáctka bude hrát o třetí postup do finále ME

Čeští reprezentanti mohou být po šesti letech opět ve finále mistrovství Evropy hráčů do 19 let. V semifinále turnaje v Gruzii k tomu potřebují zdolat Anglii - soupeře, který vyhrál všechny tři zápasy v základní skupině a který z posledních 28 utkání zaváhal jen třikrát.

Devatenáctku čeká v semifinále ME výběr Anglie

Soupeřem českých fotbalistů ve středečním semifinále mistrovství Evropy hráčů do 19 let bude Anglie. Ostrovní výběr porazil Německo 4:1 a vyhrál skupinu B před Nizozemskem, které v semifinále narazí na Portugalsko.

Devatenáctka zdolala Gruzii 2:0 a prošla do semifinále

Čeští fotbalisté postoupili do semifinále mistrovství Evropy hráčů do 19 let. Svěřenci trenéra Jana Suchopárka v závěrečném utkání skupiny A porazili domácí Gruzii 2:0 a obsadili druhé místo za Portugalskem. Tomu výhru ve skupině nesebrala ani závěrečná remíza 2:2 se Švédskem. Čechy ve středečním semifinále čeká vítěz skupiny B.

Devatenáctka v druhém utkání ME prohrála s Portugalskem

Čeští reprezentanti do 19 let prohráli v druhém utkání na mistrovství Evropy v Gruzii s Portugalskem 1:2 a k postupu do semifinále potřebují v posledním duelu skupiny A s domácím výběrem uhrát aspoň bod. Celek z Pyrenejského poloostrova dnes v Tbilisi vedl od 35. minuty, kdy se trefil Mesaque Dju, hned za pět minut srovnal Martin Graiciar, ale v 74. minutě rozhodl Rui Pedro.

Devatenáctka na úvod ME šťastně porazila Švédsko 2:1

Česká reprezentace vstoupila do mistrovství Evropy hráčů do 19 let v Gruzii šťastným vítězstvím 2:1 nad Švédskem. Oba góly výběru trenéra Jana Suchopárka, který na šampionátu startuje po šesti letech, vstřelil útočník Daniel Turyna.

Devatenáctka v neděli vstoupí do mistrovství Evropy

Reprezentace do 19 let nedělním zápasem se Švédskem vstoupí do mistrovství Evropy. Čeští mladíci, kteří se na šampionátu představí poprvé od zisku stříbra v roce 2011, se poté v Gruzii utkají s favorizovaným Portugalskem a základní skupinu uzavřou duelem s domácím týmem.

Suchopárek nominoval na ME do 19 let všechny opory

V nominaci české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy jsou všechny opory. V týmu trenéra Jana Suchopárka nechybí záložník PSV Eindhoven Michal Sadílek, nejlepší český dorostenec loňského roku. Dalšími dvěma legionáři ve výběru jsou Ondřej Šašinka a Daniel Turyna ze slovenské Senice, kteří skončili v anketě FAČR vyhlašované začátkem roku za Sadílkem.

Devatenáctku čekají na ME domácí Gruzie, Švédsko a Portugalsko

Čeští reprezentanti do 19 let se na červencovém mistrovství Evropy utkají ve skupině A s domácí Gruzií, Švédskem a Portugalskem. Druhou skupinu tvoří Německo, Anglie, Bulharsko a Nizozemsko. Rozhodl o tom dnešní los v Tbilisi.