Angers SCO   -   Olympique Lyon

1 : 2 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.77 - 3.57 - 2.08
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
11:11 Toulouse zaplatilo za výhru dvěma zraněními
Toulouse vyhrálo 2:1 nad Lille, za tři body ovšem zaplatilo ztrátou dvou hráčů. Už po čtvrthodině opouštěl hrací plochu křídelník Wesley Saïd, o deset minut později ho pak do kabiny následoval obránce Bafodé Diakité. (lequipe.fr)
09:15 V Angers čekají na zprávy o Thomasovi
Angers doma prohrálo s Brestem a navíc přišlo o jednoho hráče. Mimo hru je Romain Thomas, obránce inkasoval úder loktem a se zraněním v obličeji musel střídat. (lequipe.fr)
19.10. Ligue 1 - výsledky
Dnešní výsledky francouzské ligy: Lyon - Dijon 0:0, Angers - Brest 0:1 (67. Cardona), FC Metz - Nantes 1:0 (86. Diallo), Nimes - Amiens 1:1 (41. Martinez - 90+5. Calabresi), Remeš - Montpellier 1:0 (2. Abdelhamid), Toulouse - Lille 2:1 (58. Sanogo, 66. Gradel z penalty - 90+3. Fonte).
19.10. Lyon prodloužil čekání na vítězství
Lyon doma jenom remizoval s Dijonem 0:0 a nevyhrál v osmém ligovém zápase po sobě, během této série získal pouze čtyři body. Něco takového se francouzskému klubu už hodně dlouho nestalo, v jedné sezoně nevyhrál osmkrát v řadě poprvé od roku 1977. (stadiumastro.com)
19.10. Štrasburk si pojistil brankáře Selse
Svatyni Štrasburku bude i nadále hájit Matz Sels, belgický brankář s francouzským klubem prodloužil kontrakt až do června 2024. (lequipe.fr)
19.10. Benaglio za sebou má operaci
Diego Benaglio letos ještě neodchytal ani jednu minutu a na tom se jen tak něco nezmění. Brankář AS Monaco měl problémy s kýlou a včera se podrobil operaci, doba absence zatím zveřejněna nebyla. (lequipe.fr)
19.10. Sanches a Weah dalšími absentéry Lille
Zeki Çelik nebude jediným hráčem, který bude chybět Lille ve večerním utkání na hřišti Toulouse. Ze zdravotních důvodů budou "Dogy" postrádat také Renata Sanchese a Timothyho Weaha. (lequipe.fr)
19.10. Cavani měl odmítnout Inter Miami
Inter Miami začíná shánět posily a první velkou akvizici si vyhlédl ve Francii. Zámořský klub Davida Beckhama měl zájem o Edinsona Cavaniho, ten však podle posledních zpráv nabídku odmítl. (lequipe.fr)
19.10. Amiens budou chybět Monconduit a Zungu
Thomas Monconduit a Bongani Zungu nebudou k dispozici Amiens ve večerním ligovém utkání na hřišti Nîmes Olympique. Prvně jmenovaný má potíže s třísly, zatímco jeho spoluhráče pro změnu trápí zraněný kotník. (lequipe.fr)
19.10. Vieira se hněval na rozhodčího
Trenér Nice Patrick Vieira se po utkání proti Paris Saint Germain zlobil na rozhodčího. Ten ve druhém poločase udělil jeho týmu dvě červené karty během tří minut a za stavu 1:2 mu tak prakticky vzal naději na vyrovnání. "Hlavně druhé žluté pro Cypriena naprosto nerozumím a stále nechápu vysvětlení sudího. Wylan jej nijak neurazil, ani se k němu nechoval neuctivě. Předvedl jen gesto, kterých v jiných zápasech vídáme spousty. Červené pro Hérelleho už rozumím o trochu víc," řekl Vieira. "Důležitý byl pro výsledek ale hlavně první poločas, během kterého jsme byli spíš diváky a dostali jsme dva góly," dodal Vieira. (lequipe.fr)