Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.91 - 3.36 - 4.86
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
09.12. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Eibar - Levante 4:4 (8. Enrich, 57. Escalante, 61. z pen. a 65. Charles - 9. Morales, 25. Rober, 75. Toňo, 90.+2 Mayoral), Huesca - Real Madrid 0:1 (8. Bale), Real Sociedad - Real Valladolid 1:2 (63. Oyarzabal - 16. Toni, 54. Antonito), Betis - Rayo 2:0 (59. Lo Celso z penalty, 76. Sidnei).
09.12. Getafe se bude muset obejít bez Ndiayeho
Amath Ndiaye v pátek odehrál poslední zápas letošní sezony. Ofenzivní fotbalista Getafe nedohrál duel proti Leganésu, poranil si koleno a podrobné vyšetření odhalilo přetržený přední zkřížený vaz, zítra ho čeká operace a po ní dlouhá pauza. (marca.com)
09.12. Filipe Luís se znovu zapojil do tréninku
Na dnešním tréninku Atlética Madrid se objevil i Filipe Luís. Brazilský obránce je v pořádku po svalovém zranění, které si přivodil koncem listopadu. (marca.com)
09.12. Bale ukončil nejdelší čekání na gól v LaLize
Real Madrid dnes nastoupil proti Huesce a o jeho nejtěsnější výhře 1:0 rozhodl už v osmé minutě Gareth Bale. Ten se ve španělské lize trefil po dlouhých 802 minutách, tak dlouho na gól v LaLize ještě nikdy nečekal. (sportskeeda.com)
09.12. Dembélé prý znovu přišel pozdě
Francouzský křídelník Ousmane Dembélé podle některých španělských médií znovu dorazil pozdě na trénink Barcelony. Přesně s tím samým měl údajně problémy i v nedávné minulosti a byl za to kritizován. Dembélé měl prý zaspat, dorazit o dvě hodiny později a trénoval tedy individuálně. (lequipe.fr)
09.12. Barcelona monitoruje Platu
Osmnáctiletý ekvádorský talent Gonzalo Plata z klubu Independiente del Valle prý zaujal i pozorovatele Barcelony. "Za pár let se vidím v některém z předních evropských klubů. Vždycky jsem se chtěl dostal mezi nejlepší," prohlásil talentovaný mladík. "Situaci okolo Gonzala sleduje spousta klubů. Vzhledem k jeho herním charakteristikám zvažujeme, že by se brzy mohl přesunout do Evropy," dodal Platův agent Manuel Sierra. (football-espana.net)
09.12. Machín: Bod je méně, než bychom si zasloužili
Velkou smůlu měla včera Sevilla. Ve Valencii vedla 1:0 a sahala po třech bodech, dva jí ovšem sebrala třetí minuta nastavení, v níž domácí vyrovnali na konečných 1:1. "Kdybych zápas neviděl, řekl bych, že bod na půdě tak silného týmu je dobrý. Každopádně vzhledem k výkonu v prvním poločase, gólu ve druhém a tomu, že jsme inkasovali tak pozdě, cítíme, že bod získala Valencia a my dva ztratili. Mestalla je jedním ze stadionů, kde se Seville nedaří vyhrávat. Byli jsme hodně blízko a cítíme, že bod je méně, než bychom si zasloužili," řekl po utkání kouč Pablo Machín. (football-espana.net)
09.12. Lucas Hernández v tomto roce dohrál
Zhruba měsíc bude mimo hru Lucas Hernández. Obránce Atlética Madrid má zraněné kolenní vazy, problém utrpěl v zápase s Deportivem Alavés. (lequipe.fr)
08.12. Barcelona potvrdila pauzu pro Malcoma
Dva týdny bude Barceloně chybět Malcom, brazilské křídlo si z pohárového souboje s CD Leonesa odneslo zraněný kotník a rok 2018 pro něj tak s velkou pravděpodobností skončil. (football-espana.net)
08.12. Messi znovu přepisoval rekordy
Lionel Messi se dvěma góly podepsal pod výhru Barcelony 4:0 na půdě Espanyolu a stal se prvním fotbalistou v historii, který dal ve španělské lize přes deset branek ve třinácti sezonách. Vedle toho si přivlastnil ještě jeden rekord, katalánskému konkurentovi dal už dvacet gólů, více jich v nějakém derby žádný hráč ve Španělsku nenastřílel. (sport-express.ru)