01.02.2004 17:00 CET
2 : 3
(2:0)

Real Valladolid - Real Madrid 2:3

Ronaldo zachránil trefou v poslední minutě zápasu pro Real Madrid tři body a také postavení na čele tabulky. Real Madrid nastoupil v nezvykle defenzivním složení - jen se třemi obránci Mejíou, Salgadem a Helguerou, před nimi Beckham s Gutim a v ofenzivě Figo, Zidane, Solari, Raúl, Ronaldo. Vedení se po půlhodině ujal domácí Valladolid. Losada unikl po pravém křídle, nacentroval a 21letý útočník Oscar dal první gól zápasu. Podruhé nachytal Oscar obranu Realu na švestkách Oscar krátce před přestávkou. Vyskočil výše než Salgado, přehlavičkoval povyběhnutého Casillase a rozjásal podruhé fanoušky domácích na José Zorilla stadionu. Real zvedl hlavu po přestávce. Figův centr si zpracoval Zidane, vystřelil a jeho střelu ještě tečoval do sítě Ronaldo. Po hodině hry bylo vyrovnáno. Domácí obránce Pena zahrál ve vápně rukou, rozhodčí mu ukázal druhou žlutou kartu, vyloučil ho a penaltu proměnil Figo. O pět minut později byl vyloučen po druhé žluté i Solari. Zápas spěl k remíze, ale poslední slovo měl Ronaldo. Zidane mu přihrával, Ronaldo se prosmýkl do vápna a svým typickým zakončením bez nervů zajistil Realu vítězství.

HOST*yarda

Hm, a je tu odveta. Bude nám chybět R.Carlos a Beckham, ale pro Valencii bude určitě citelná absence Albeldy... Hlavně bude důležité dát aspoň jeden gól, bůra snad nedostaneme...

Ještě bude chybět Paco Pavón. O postup nemám obavy.

Dnes získáme velkou porci sebevědomí a odrazíme se do druhé poloviny ligy! Merengues- jak to že kašleš na tipligu?

14.min Raúl postup máme v kapsi!!!!

73.min. 1:1 ale už na nás nemají ani ne meli

defenziva - Palop - Garrido - Ayala - Navarro - Rufete! při pohledu na sestavu se mi dělalo špatně. Škoda toho druhého gólu ale super že jsme taky jeden konečně dali

Rozhodně jste měli méně absencí než my. První gól, to byla opět fantazie. Kromě Mejíi se začíná prosazovat i Juanfran, to jsem před sezonou opravdu nečekal.

Absence byly tedy nastejno a to šel o půli dolu ještě Aimar. Bohužel tvořit jsme museli my. Byl to zbytečný zápas. První agól a fantazie? - spíš jen chyba Navarra. Druhý gól nešťastná teč Misty ve zdi. Moc se vaše béčko ale nepředvedlo, hráli jste kulový

To si snad děláš srandu. Nehráli Iker, Pavón, R.Carlos, Becko a Zidane přišel na dvacet minut. To je skoro půlka základu. Naopak jsme vás porazili i s Césarem, Mejíou, Borjou a Juanfranem. Na Mestalle jsme vždycky pod tlakem, ale není naše chyba, že neumíte dávat góly.

takže nám chyběl Canizares, Carboni, Curo Torres, Albelda, Jorge López a ještě šel o půli dolu Aimar-to je ještě horší

HOST*yarda

Hm, tak to sebevědomí budete muset nabrat jinde.

Jenom nechápu, proč Queiroz nestřídal hráče základní jedenáctky dřív, budou toho mít ke konci sezóny plný brejle.

Dáme si vás v semifinále!

HOST*yarda

Hm, zdá se že si dáte kulový hovno, ježto Zaragoza-Barcelona 1:1, tudíž je Barca...však víš kde

Chudáci Barcelonáki...Nic im nevijde každí im ubližuje i Zaragoza

PJ

... zapomněl si dodat, že v roce 2037... Nebo dřív?

Hm, tak jsme dostali Sevillu a první zápas hrajeme na Bernabéu. Doufám, že u nich jim vrátime tu podzimní porážku, i když to bude fuška

Škoda že už je Reyes v Arsenalu, mohlo to být hodně zajímavé

HOST*yarda

Hm, i tak, v Seville jsou určitě vyprodány všechny rakety a dělbuchy...

6 gólů v Malaze- to je prostě nádhera!!! Oliveira po dlouhý době v základu a hned hattrick- já mu věřil a měl jsem pravdu! Rafaeli stav ho!!!!!

Klobouk dolů.

HOST*yarda

Hm, tak mně vychází, že když Málaga vyhrála nad Barcelonou 5:1 a Valencie nad Málagou u nich 6:1, že Barcelona prohraje s Valencií 11:2

PJ

Oscar má opravdu vynikající formu- jeden gól za druhým

Prohrajete, vůbec vám nevěřim ale vůbec! Stereotipní a zaostalá sestava Madridu se bude divit. forca barca

A kdo te prosil abys nám veřil?Ty si myslíš,že ste porazili Sevilu tak my nemužem nebo jak to myslíš? ZAS NÁM ZÁVIDÍŠ!!! Ale musíš se na zviknout nebo vlaste už si mel na to dost času.Jsme lepší a to ti vadí!!! Skuste štestí jindi

PJ

Stereotipní? Spíš bych řek že ustálená a úspěšná. Lepší než pořád točit a hledat nejlepší variantu a mít nevyrovnaný výsledky...

Keci...

PJ

To je holej fakt a nic s tim neuděláš...

HOST*yarda

Hm, tak Oscar dal sice dva góly, ale Madrid zápas otočil a Ronaldovým gólem z nastavení si veze domů 3 body za vítězství 3:2