29.02.2004 19:00 CET
4 : 2
(0:1)

Real Madrid - Celta Vigo 4:2

Real Madrid porazil Celtu Vigo a má na čele tabulky už osmibodový náskok. Síla domácích se projevila hlavně ve druhé půli, kdy čtyřmi góly otočili skóre zápasu. O dva z nich se zasloužil skvělý Zinedine Zidane a Real tak napravil nevýrazný dojem z utkání v Mnichově. Za Real nastoupil místo Raúla Brava Pavón a ve středu zálohy Guti s Beckhamem. Za Vigo dostal od začátku důvěru Ilič a také brankář Pinto. Celta mohla jít do vedení už ve druhé minutě, ale Edu ve velké šanci přestřelil Casillasovu branku. Iličova první střela byla zblokována, ta druhá už skončila v síti, když se trefil zblízka po rohovém kopu. V první půli se favorit neprosadil a hráče domácích vyprovázel do kabin pískot. Ve druhé půli neuspěl proti Casillasovi Miloševič, a tak se z protiútoku trefil Ronaldo. Zidaneho centr zleva hlavičkoval na branku Beckham, Pinto jeho pokus jen vyrazil a Ronaldo míč doklepl do branky. O minutu později zachránil Real od gólu skvělý Casillas, když opět vychytal Miloševiče. Po hodině hry poslal Real do vedení po Figově centru hlavou Zidane. Rael byl při chuti, a tak třetí gól dal po Beckhamově pasu z těžkého úhlu Figo. Tři minuty před koncem vykřesal pro Vigo naději Miloševič, když snížil, ale poslední slovo měl opět Zidane.

Autor: Radek Nosil