Real Murcia Španělsko - Real Murcia - Zprávy

Preview: Real Murcia - Real Betis

Murcia se po vítězství ve Valladolidu se uhnízdila v klidném středu tabulky. Teď hostí Betis, který zatím zaostává za svými ambicemi, je s jediným vítězstvím až patnáctý.

Real Valladolid - Real Murcia 1:4

V souboji nováčků přišel Valladolid ještě v první půli o dva vyloučené hráče a nakonec vysoko podlehl. Murcia si odváží tři body za vítězství 4:1.

Preview: Real Valladolid - Real Murcia

Valladolid hostí v duelu nováčků Murcii a bude hledat cestu za druhým vítězstvím v sezoně. Hosté potřebují přerušit sérii nepříznivých výsledků, naposledy doma podlehli Almeríi.

Real Murcia - UD Almería 0:1

Almería si trochu překvapivě odváží všechny tři body z Murcie a v tabulce se posunula na sedmou příčku. Murcia se propadla na patnáctou.

Preview: Real Murcia - UD Almería

Páté kolo nám přinese první souboj nováčků. Na stadionu La Condomina se utká Murcia s Almerií.

Villarreal CF - Real Murcia 2:0

Villarreal se s Murcií dlouho gólově trápil, až v posledních minutách rozhodl o jeho vítězství mladíček Rossi. Letní posila z Manchesteru United vstřelila oba dva góly.

Preview: Villarreal CF - Real Murcia

Villarreal hraje v neděli s Murcií. Po úspěšném účinkování v Poháru UEFA, kdy hrál tým s Bate Borisov 4:1 a má téměř jistý postup, tak může opět obrátit pozornost na Primera division, kde je zatím pátý.

Primera Division - preview sezony 2007/2008

Primera division má za sebou již dvě odehraná kola, přestupní termín ale skončil až na konci září. Proto přinášíme tradiční přesezonní preview až nyní, aby bylo až do ledna aktuální a také se lépe odhaduje pravděpodobná sestava a tvář týmů.

REAL PROHRÁL I V MURCII

Černá série Realu Madrid pokračuje. Galacticos prohráli i na půdě posledního týmu ligy - Murcie. Po dvou brankách Luise Garcíi prohrávali po půlhodině hry o dvě branky, v poslední minutě už jen snižoval Guti. Real klesl v tabulce na třetí místo.

BAPTISTŮV HATTRICK ZAŘÍDIL VÝHRU SEVILLY V MURCII

Murcia prohrála doma s FC Sevilla a zle si pohrává se svojí šancí na záchranu v soutěži. Výhru pro hosty zařídil hattrickem čerstvý brazilský reprezentant Baptista. Dva góly dal z penalt, za domácí snížil také z penalty v poslední minutě Luis García.